Wreszcie dostępna jest alternatywa dla srebra koloidalnego

Wreszcie dostępna jest alternatywa dla srebra koloidalnego

Jeśli znasz zalety srebra koloidalnego, pokochasz nasz najnowszy produkt.

Klienci zakochali się w ReMag i ReMyte, które są naszymi suplementami mineralnymi o wielkości pikometrów, które pozwalają im penetrować części ciała, do których inne suplementy po prostu nie mogą się dostać.

Teraz opracowaliśmy własną odpowiedź na wciąż popularne srebro koloidalne, które w wielu rodzinach stało się koniecznością w domowej apteczce.

Większość produktów srebrnych nazywana jest „koloidami”. Jednak koloid jest mieszaniną mikroskopijnie rozproszonych nierozpuszczalnych cząstek zawieszonych w innej substancji. Natomiast stabilizowane jony Pico-Silver™ są całkowicie rozpuszczalne. Te jony srebra wielkości pikometrów łatwo wnikają do komórek i są w stanie natychmiast wspierać układ odpornościowy.

Podobnie jak ReMag® i ReMyte®, nasze rozwiązanie Pico-Silver jest lepiej wchłaniane na poziomie komórkowym niż inne alternatywy dostępne na rynku. Jest to ważne, ponieważ wszystkie ważne procesy zachodzą wewnątrz komórek.

Rozwiązanie Pico-Silver zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczną i skuteczną ilość nietoksycznego srebra w zalecanych dawkach. Jest również wystarczająco bezpieczny dla dzieci (połowa dawki dla dorosłych).

Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości