Prawdopodobnie nie wiecie, co wszystko potrafi srebro

Prawdopodobnie nie wiecie, co wszystko potrafi srebro

Po przeczytaniu „Studium użyteczności diwodorocytrynianu srebra jako suplementu diety“, opublikowanego 29 stycznia 2007, poznałam kilka ciekawych właściwości tego bezpiecznego i skutecznego metalu, który może pomóc Państwu w drodze do zdrowia.

Przede wszystkim srebro ma najwyższą przewodność elektryczną spośród wszystkich metali. Jest to pierwiastek szczególny, ponieważ angażuje w ludzkim organizmie elektrolity – z których najważniejszym jest magnez. Organizm ma wiele sposobów na wykorzystanie srebra jako katalizatora kluczowych funkcji. W rzeczywistości organizm potrzebuje bardziej skoncentrowanego poziomu srebra niż to, co zapewnia środowisko.

Po dostaniu się do krwiobiegu jony srebra krążą w tkankach organizmu, ale także w kościach, które są trudne do leczenia antybiotykami. Tutaj neutralizuje wiele różnych mikroorganizmów, nie uszkadzając ludzkich komórek.

Innym wspaniałym aspektem srebra jest to, że działa jako katalizator naprawy uszkodzonych tkanek, stymulując powrót komórek macierzystych do ich pierwotnego stanu embrionalnego. W badaniach naukowych tkanka rosła w tempie co najmniej pięć do sześciu razy szybszym niż leczenie bez srebra.

Jedno z badań wykazało, że „im mniejsze cząsteczki srebra, tym skuteczniejsze są w organizmie.“ Cóż, to świetna wiadomość, ponieważ nasz produkt Pico Silver składa się ze stabilizowanych jonów pikometrowych, które są odpowiednikami nanocząstek użytych w tym badaniu.

Jeśli więc szukasz na rynku wysoce przyswajalnej formy srebra, nie trzeba szuka nic innego niż suplement Pico Silver Solution.

Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości