O nas - RnA ReSet


Dr. Carolyn Dean

Dr. Carolyn Dean - Autorka książki The Magnesium Miracle™

RnA ReSet

Tworzymy najwyższej jakości suplementy diety na świecie

Dr. Carolyn Dean pisze o niedoborze magnezu od ponad 15 lat. W ciągu ostatnich 10 lat zachęcała firmy magnezowe do produkcji w pełni przyswajalnego produktu magnezowego zamiast zaleceń medycznych dotyczących tlenku magnezu. Wreszcie zdała sobie sprawę, że sama musi wykonać to zadanie. Stworzyła ReMag®, który jest w 100% wchłaniany na poziomie komórkowym w ustabilizowanej formie jonowej.


Dr. Carolyn Dean napisała książkę o magnezie - Magnez dla zdrowia (The Magnesium Miracle™)

Carolyn Deanová jest autorką 110 książek Kindle i 33 książek o zdrowiu, obejmujących szeroki zakres tematów, w tym Magnez dla zdrowia, Równowagę hormonalną, Połączenie drożdży i Zdrowie kobiet.
Jej promocja magnezu przyniosła jej nagrody od Heart Rhythm Society w Wielkiej Brytanii za „Wybitne korzyści zdrowotne wynikające z chirurgii serca w 2012 roku”.

Dr. Carolyn Dean - The Magnesium Miracle

RnA ReSet zasady

Uzyskaj przyjemność:

Jesteśmy szczęśliwi i gotowi - takie oświadczenie usłyszysz podczas naszych prezentacji multimedialnych. Ze szczęściem jako naszym celem rozpoznajemy, co dzieje się z naszym życiem, ciałem i zdrowiem. Szczęście rozluźnia również nasz umysł i pozwala naszemu ciału rezonować z wyższymi i silniejszymi częstotliwościami, co również poprawia naszą wydajność.

Aby przywrócić wyższy poziom satysfakcji:

Nasz flagowy produkt, RnA Drops, zapewnia mile widziany reset ciała. Od czasu wprowadzenia RnA Drops w 2011 r. Zebrano setki obserwacji, ocen i nieoficjalnych danych, które pokazują unikalne, indywidualne wyniki po zastosowaniu RnA Drops. I-Cell i insulinoza to przede wszystkim aktywne składniki korzystne dla ciała, umysłu i ducha. Co zaskakujące, krople RNA są aktywne nie tylko na poziomie fizycznym. Ludzie komentują zwiększoną świadomość szczęścia i czują, że osiągnęli stan zwiększonej siły, zaufania i postawy, gdy ich życie zmierza w kierunku, w którym chcą iść.

Aktywnie rozwijamy:

Innowacje, kreacja i rozwój wymagają zręczności i chęci aktywnego ulepszania tego, co stworzyliśmy, aby uzyskać i utrzymać się na najwyższym poziomie. Dzięki kilku wysoce wydajnym produktom i materiałom edukacyjnym kontynuujemy innowacje na drodze do doskonałości!

Bądź w pełni zaangażowany:

Angażujemy naszych klientów w dynamiczny dialog poprzez unikalne autentyczne media, które pobudzają wyobraźnię naszych klientów i wspierają ich oczekiwania. Tworzymy programy radiowe, filmy i media społecznościowe, które narażają naszych klientów na nowe zasady, historie i środowiska medialne.

Weź osobistą odpowiedzialność:

Nasze produkty i obsługa klienta oparte są na założeniu, że osoby fizyczne mają prawo do rozwijania własnych praktyk i doświadczeń zdrowotnych. Zachęcamy naszych klientów do „współpracy z nami” w celu uzyskania pożądanych wyników w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia.


Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości