ReMineralizuj się!


ReMag® The Magnesium Miracle™ - Piko-jonowy płynny magnez

ReMag®

The Magnesium Miracle™ (Cudowny Magnez)

 • Przynosi iskrę do życia
 • Piko-jonowa forma magnezu zaprojektowana przez Dr. Carolyn Dean (autor The Miracle Magnesium)
 • Aktywuje do 300 układów enzymatycznych organizmu
 • W 100% wchłaniany na poziomie komórkowym
 • Nie ma silnego działania przeczyszczającego, jak inne rodzaje magnezu

ReMag® to prawdziwy Magnesium Miracle™ (Cudowny Magnez) ponieważ jest niezbędnym kofaktorem wymaganym przez 300 układów enzymatycznych, które wspierają tysiące reakcji biochemicznych w organizmie. Reguluje temperaturę, wytwarza i przekazuje energię, przekazuje sygnały nerwowe i rozluźnia mięśnie. Magnez jest niezbędny do metabolizmu glukozy, tłuszczów i białek i wpływa pozytywnie na wszystkie komórki organizmu. Magnez promuje również zdrowe kości, regulując wchłanianie wapnia i metabolizm aktywnej formy witaminy D z jej nieaktywnej postaci magazynowanej.

ReMag® został wynaleziony przez Dr. Carolyn Dean i jest starannie wykonany z czystego źródła chlorku magnezu. Jest przeznaczony do dostarczania stabilizowanych jonów magnezu o podobnej wielkości do magnezu w roślinach. ReMag® to piko-jonowa forma magnezu, o mniejszej średnicy niż mineralne kanały jonowe w ciele. Jego bezpośrednie i całkowite wchłanianie do komórek oznacza, że ReMag® omija jelito i nie dociera do jelita cienkiego, gdzie powoduje biegunkę. ReMag® nie ma zatem działania przeczyszczającego.


Solidny fundament dla Twojego nowego Ja

Solidny fundament dla Twojego nowego Ja

Dobre lub złe zdrowie powstaje na poziomie milionów komórek tworzących ludzkie ciało. Magnez, witaminy, aminokwasy i minerały są wymagane do tysięcy reakcji biochemicznych zachodzących w każdej komórce, a przewlekły niedobór tych składników odżywczych jest najczęstszą przyczyną zaburzeń komórkowych.

Dodanie tych niezbędnych składników odżywczych do komórek sprzyja ich produkcji energii i prowadzi do optymalnego zdrowia. Jednak bez odpowiedniej suplementacji (ReMag®, ReMyte®) normalne funkcjonowanie komórek zostanie ostatecznie upośledzone, co spowoduje zły stan zdrowia.

Ciało nie zregeneruje się w sposób, który powoduje prawidłowe działanie uszkodzonych komórek. Zregeneruje się tylko poprzez tworzenie nowych komórek, które działają poprawnie. Proces odbudowy nowej i zdrowej komórki opiera się na tym, że ciało nieustannie się odnawia. Twoje ciało generuje 80 000 000 nowych komórek co godzinę! Kiedy budowana jest każda nowa komórka, ciało szuka odpowiednich materiałów budowlanych, z których zbudowana zostanie komórka. Jeśli ciało nie może znaleźć dobrych, zdrowych materiałów, wykorzysta wszystko, co jest dostępne.

Aby stworzyć nowe komórki, ciało musi mieć surowiec (odżywianie) i wystarczającą energię komórkową, aby korzystać z tych materiałów. Jeśli któregoś z nich brakuje, leki i operacje nie pomogą. Ciało ma zdolność leczenia wielu chorób, o ile jest odżywione zdrową dietą i ma odpowiednią energię komórkową.

Dlatego nadal twierdzimy, że musimy wspierać ciało na poziomie komórkowym. Dzięki temu wszystkie składniki odżywcze, które pozwalają ciału budować doskonałe komórki, które utrzymują nas przy życiu i są w pełnym zdrowiu, są dostępne przez cały czas.

Niestety, ale jedzenie nie jest już lekarstwem!

Nasza produkcja rolna rośnie na glebach ubogich w minerały i pustka ta powinna być wypełniona wysoce przyswajalnymi suplementami diety. Są to piko-jon ReMag® magnez i piko-jon ReMyte® multi-mineral.

Zawsze wydaje się, że przeciwstawiamy się tłumowi większości: im bardziej zwracamy uwagę na pustkę żywności, tym bardziej słyszymy doradcę promującego stwierdzenie „jedzenie to lekarstwo”. Rozmawiałem z wieloma klientami, którzy jedzą surowe jedzenie, zielone koktajle, wegański rak i diety Paleo, ale mają oczywiste objawy niedoboru magnezu - migreny, skurcze nóg i palpitacje. Powiedziano im jednak, że ta konkretna dieta rozwiąże wszystkie ich problemy.

Może wcześniej tak było. Wiemy, że 100 lat temu można było uzyskać 500 mg magnezu dziennie z dobrej diety. To było zanim gleba stała się tak wyczerpana. To już przeszłość, ale większość praktykujących nie zdaje sobie z tego sprawy. Dziś masz szczęście, że otrzymujesz 200 mg magnezu z pożywienia - dlatego jest tak wiele chorób. Mówienie ludziom, że mogą wydobyć cały magnez z zielonego i surowego jedzenia, jest po prostu nieprawdą.

Nie sugerujemy rezygnacji z jedzenia dobrego jedzenia. W dzisiejszych czasach najważniejszą rzeczą w dobrym jedzeniu jest unikanie śmieciowego jedzenia. A jeśli możesz, zwróć większą uwagę na to, skąd bierzesz jedzenie. Zamiast dziesiątek suplementów polecam ReAline® (delikatne detoksykujące witaminy B), ReMag® (magnez), ReMyte® (multiminerał).

Co jest takiego specjalnego w ReMag®?

Co jest takiego specjalnego w ReMag®?

Wiemy już, że dzięki ReMag® stworzyliśmy najbardziej zaawansowaną recepturę magnezu na rynku i spełniliśmy wszystkie wymagania dotyczące suplementu wysokiej jakości.

Inni producenci po prostu nie poświęcili czasu ani nie podjęli wysiłku, aby stworzyć magnez, który byłby wysoce przyswajalny, nie przeczyszczający i wystarczająco czysty, aby sprostać wymaganiom dziesięcioleci badań i pracy klientów. Zrobiliśmy więc krok do przodu i stworzyliśmy coś, co wielu nazywa „złotym standardem magnezu”. A jeśli bierzesz ReMag® od dłuższego czasu, prawdopodobnie się zgadzasz

Sekret ReMag® tkwi w stabilnych jonach wielkości pikometru. Zastosowanie bardzo małych cząstek magnezu pozwala na lepsze wchłanianie ReMag® niż jakakolwiek forma magnezu. A jeśli jesteś osobą, która lubi poznać naukę stojącą za suplementami, oto kilka słów od naszego genialnego producenta, który opisuje, co odróżnia ReMag® od innych przepisów na magnez.


Wykrywanie magnezu odbywa się za pomocą spektrometru ICP-OES. To urządzenie, które mówi nam, że w produkcie jest naprawdę magnez, a także określa go ilościowo, dzięki czemu wiemy, ile magnezu jest w nim obecne.

Avela Labs wykorzystała przyrząd Malvern PCS Dynamic Light Scattering Instrument w celu znalezienia cząstek w ReMag®. PCS analizuje próbki cząstek w zakresie wielkości od 1 nm do 1000 nm (0,001-1 mikronów). Żadne cząstki nie zostały wykryte w tym zakresie wielkości, co oznacza, że ReMag® obejmuje cząstki mniejsze niż 0,001 mikrona.

ReMag® jest monoatomowym roztworem jonowym. Nie ma bezpośredniego sposobu pomiaru wielkości jonowej (lub promienia jonowego). Jest to w rzeczywistości określane pośrednio przez pomiar długości wiązania. Promienie jonowe są trudne do zmierzenia z jakimkolwiek stopniem pewności i różnią się w zależności od środowiska jonowego, a także kilku innych czynników. Odległość między dwoma jonami w jonowej strukturze krystalicznej można określić za pomocą krystalografii rentgenowskiej, która wskazuje długości boków komórki kryształu jednostkowego. Promień jonów nie jest stałą właściwością jonu, ale zmienia się w zależności od numeru koordynacyjnego, stanu spinu i wielu innych parametrów. W związku z tym bardzo trudno jest ustalić rzeczywistą wielkość cząstek ReMag®. Jesteśmy pewni, że mają mniej niż 0,001 mikrona. Za pomocą krystalografii rentgenowskiej obliczamy/szacujemy, że cząsteczki ReMag® mają rozmiar około 70-86 pikometrów.

Może to zabrzmieć jak wiele terminologii naukowej, ale wyjaśnia jakość ReMag®.

Kto jest zagrożony niedoborem magnezu?


Najczęściej zadawane pytania dotyczące magnezu to „Skąd mam wiedzieć, czy potrzebuję więcej magnezu?” i „Czy powinienem przyjmować suplementy z magnezem?” Wnioskuję, że każdy może skorzystać z suplementacji magnezem. Możesz wykryć niedobór za pomocą objawów lub specjalnego badania krwi.

Dr. Carolyn Dean

Problemy z niedoborem magnezu


Więcej
Zgaga
Zgaga

Skurcz dolnego zwieracza przełyku w miejscu połączenia żołądka może pozostawić zwieracz otwarty, powodując refluks żołądkowy, refluks żołądkowo-przełykowy (GERD) lub zgagę. Magnez uwalnia skurcze przełyku.

Więcej
Choroba Alzheimera
Choroba Alzheimera

Magnez blokuje stany zapalne spowodowane niewłaściwym magazynowaniem wapnia i innych metali ciężkich w komórkach mózgu. Magnez chroni również przed stanami zapalnymi, chroni komórkowe kanały jonowe i zapobiega przedostawaniu się metali ciężkich.

Więcej
Lęki i ataki paniki
Lęki i ataki paniki

Kiedy nadnercza nie są już chronione wystarczającą ilością magnezu, hormony stresu w reakcji walki lub ucieczki, adrenalina i noradrenalina są znacznie łatwiej uwalniane do krążenia. Kiedy wchodzi do krążenia, powoduje szybki puls, wysokie ciśnienie krwi i kołatanie serca. Im mniej magnezu, tym bardziej wyolbrzymiona jest reakcja adrenaliny. Magnez uspokaja układ nerwowy, łagodzi napięcie mięśni i zmniejsza częstość akcji serca, pomaga zmniejszyć niepokój i ataki paniki.

Więcej
Astma
Astma

Produkcja histaminy i skurczu oskrzeli (w mięśniach gładkich oskrzeli) wzrasta z powodu niedoboru magnezu.

Więcej
Zakrzepy
Zakrzepy

Magnez nie działa jako rozcieńczalnik krwi. Zamiast tego zapobiega gromadzeniu się wapnia, który powoduje zakrzepy krwi. Magnez naturalnie równoważy czynniki krzepnięcia krwi.

Więcej
Zaburzenia mózgu
Zaburzenia mózgu

Temat był tak obszerny, że możesz przeczytać o nim więcej w moich książkach.

Więcej
Wzrost cholesterolu
Wzrost cholesterolu

Kiedy byłem w szkole medycznej w połowie lat siedemdziesiątych, normalny poziom cholesterolu był uważany za około 245 mg/dl. W pierwszym wydaniu mojej książki The Magnesium Miracle (Cud zwany magnezem ) opisałem „normalny” poziom cholesterolu w medycynie alopatycznej w zakresie 180–220 mg/dl. Lekarze zwracają teraz uwagę, że poziom cholesterolu powinien być mniejszy niż 200 mg/dl (5,2 mmol/l). Wydaje się, że lekarze nie wiedzą, że magnez związany z ATP (Mg2 + -ATP) jest czynnikiem kontrolującym enzymy ograniczające szybkość w sekwencji biosyntezy cholesterolu, na którą celują statyny. Zatem magnez jest odpowiedzialny za naturalne opóźnienie aktywności reduktazy HMG-CoA, gdy cholesterol jest obecny w wystarczających ilościach.

Więcej
Zapalenie pęcherza
Zapalenie pęcherza

Brak magnezu powoduje skurcze pęcherza, co może powodować częste fałszywe badanie moczu jako zakażenie pęcherza. Niedobór magnezu może również powodować gromadzenie się wapnia w błonie śluzowej pęcherza i cewki moczowej, powodując podrażnienie naśladujące zapalenie pęcherza moczowego.

Więcej
Detoksykacja
Detoksykacja

Magnez jest niezbędny do usuwania toksycznych substancji i metali ciężkich, takich jak rtęć, aluminium i ołów z komórek. Magnez jest kofaktorem zarówno dla produkcji glutationu, jak i funkcji szlaków detoksykacji P450 w wątrobie.

Więcej
Zmęczenie
Zmęczenie

Pacjenci z niedoborem magnezu zwykle cierpią na zmęczenie, ponieważ setki układów enzymatycznych są słabo funkcjonalne. Najważniejszym czynnikiem w produkcji energii jest ATP, który musi być związany z jonem magnezu, aby był aktywny biologicznie. Mg 2+ -ATP jest wytwarzany w cyklu Krebsa, który wymaga magnezu w sześciu z ośmiu etapów. Cykl Krebsa rozpoczyna się od zastosowania pirogronianu z cyklu glikolizy i działa wyłącznie w mitochondriach.

Więcej
Choroba serca
Choroba serca

Serce, a mianowicie lewa komora, ma największą ilość magnezu w całym ciele. Niedobór magnezu jest powszechny u osób z chorobami serca, a stosowanie magnezu może zmniejszyć to ryzyko. Magnez IV może zapobiegać uszkodzeniom mięśnia sercowego i arytmii serca, gdy jest podawany na początku zawału serca. Większość leków stosowanych w leczeniu chorób serca usuwa magnez z organizmu.

Więcej
Hipoglikemia
Hipoglikemia

Magnez reguluje produkcję insuliny, tak że zbyt duża ilość nie jest uwalniana, co spowodowałoby nagły spadek cukru we krwi, powodując objawy niskiego poziomu cukru we krwi.

Więcej
Zapalenie
Zapalenie

Większość firm farmaceutycznych uważa obecnie zapalenie, a nie cholesterol za przyczynę chorób serca. Nie wiedzą, co powoduje stan zapalny, ale nie przeszkadza im to w wytwarzaniu leków hamujących go. Firmy farmaceutyczne nie uznają, że wapń jest wyjątkowo prozapalny, a magnez ma silne działanie przeciwzapalne. Cała kaskada zapalna (która obejmuje substancję P, interleukiny, czynnik martwicy nowotworów, chemokiny i cytokiny) nasila się, gdy magnez ma niedobór w naszym ciele. Chodzi o to, że zapalenie jest spowodowane brakiem magnezu i względnym nadmiarem wapnia.

Więcej
Choroba nerek
Choroba nerek

Niedobór magnezu przyczynia się do miażdżycowej niewydolności nerek, ponieważ wapń gromadzi się w tętnicach nerkowych. Niedobór magnezu prowadzi do nieprawidłowego poziomu lipidów i pogorszenia kontroli cukru we krwi u pacjentów po przeszczepie nerki. Ważne jest, aby pacjenci z zaburzeniami czynności nerek otrzymywali ReMag, stabilizowany jonowy magnez, który jest wchłaniany bezpośrednio do komórek, a zatem nie gromadzi się we krwi, powodując zaburzenia równowagi elektrolitowej i zaburzenia rytmu.

Więcej
Zespół jelita drażliwego
Zespół jelita drażliwego

W mojej książce IBS for Dummies opisuję znaczenie magnezu w leczeniu bólu i drgawek w IBS.

Więcej
Stan układu mięśniowo-szkieletowego
Stan układu mięśniowo-szkieletowego

Brak magnezu i względny nadmiar wapnia spowoduje trwałe skurcze mięśni w dowolnej grupie mięśni w ciele.

Więcej
Niewydolność kory nadnerczy
Niewydolność kory nadnerczy

Niewydolność kory nadnerczy podąża za chronicznym stresem, niepokojem i atakami paniki i wydaje się, że w ostatnich latach osiąga rozmiary epidemii. Adrenalina, noradrenalina i kortyzol (zwiększone w chronicznym stresie) wyczerpują magnez. Stres powoduje nadmierne wydalanie magnezu z moczem, co jest kolejną utratą magnezu. „Stres” jest tak wyrafinowanym słowem, ale każdego dnia cierpimy na stres fizyczny, emocjonalny i psychiczny, a każda jego część wyczerpuje magnez.

Więcej
Dławica piersiowa
Dławica piersiowa

Ból dławicy piersiowej spowodowany jest przez silne drgawki mięśnia sercowego spowodowane niedoborem magnezu. Komory mają najwyższy poziom magnezu w całym ciele; dlatego magnez jest tak ważny dla funkcji serca.

Więcej
Artretyzm
Artretyzm

Magnez może pomóc w rozpuszczeniu wapnia gromadzącego się w stawach. Może również leczyć zapalenie stawów i zapalenie jako bezpieczny zamiennik środków przeciwbólowych.

Więcej
Miażdżyca ze złogami wapnia
Miażdżyca ze złogami wapnia

Magnez jest niezbędny do rozpuszczenia wapnia i utrzymania go w krwiobiegu. Magnez wraz z witaminą K2 pomaga wprowadzić wapń do kości, do których należy.

Więcej
Choroby jelit
Choroby jelit

Niedobór magnezu spowalnia perystaltykę jelit, powodując zaparcia, które mogą prowadzić do toksyczności i objawów zapalenia jelita grubego, mikroskopowego zapalenia jelita grubego, IBS, zapalenie uchyłków i choroba Leśniowskiego-Crohna.

Więcej
Bruksizm (zgrzytanie zębami)
Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Do 80% bruksizmu występuje podczas snu, a Twój dentysta może jako pierwszy zauważyć, że twoje zęby są stopniowo zużyte. Bruksizm wiąże się z zaciskaniem mięśni żuchwy w ciągu dnia i zwykle wiąże się ze stresem lub lękiem. Każde napięcie mięśni może wynikać z niedoboru magnezu.

Więcej
Zespół przewlekłego zmęczenia (CFS)
Zespół przewlekłego zmęczenia (CFS)

To niezwykłe, jak magnez może pomóc ludziom zwiększyć energię i wrócić do życia. Nadal nie wiemy, co powoduje CFS, ale w mojej dyskusji na temat interakcji między wapniem a magnezem mówię, że nadmiar niedoboru wapnia i magnezu może być przyczyną dysfunkcji mitochondriów, którą wielu ekspertów w dziedzinie leków naturalnych nazywa zespołem przewlekłego zmęczenia i innymi choroby przewlekłe.

Więcej
Depresja
Depresja

Serotonina, neuroprzekaźnik poprawiający nastrój, zależy od magnezu. Jest potrzebny do jego produkcji i funkcji oraz do produkcji w mózgu lub jelitach. Dopamina, neuroprzekaźnik, który pomaga kontrolować nagrody i centra przyjemności, wykorzystuje magnez w kilku etapach na swojej ścieżce biochemicznej. Mózg z niedoborem magnezu jest również bardziej podatny na alergeny i substancje obce, które w niektórych przypadkach mogą powodować objawy podobne do chorób psychicznych.

Więcej
Cukrzyca
Cukrzyca

Magnez jest niezbędny do produkcji i wydzielania insuliny, ułatwia metabolizm węglowodanów i pozwala insulinie przenosić glukozę do komórek. W przeciwnym razie glukoza i insulina gromadzą się we krwi, powodując różnego rodzaju uszkodzenia tkanek. Kinaza tyrozynowa, enzym, który pozwala glukozie dostać się do komórki (wraz z insuliną), jest zależna od magnezu. Siedem z dziesięciu enzymów niezbędnych do metabolizowania glukozy w procesie zwanym glikolizą jest również zależnych od magnezu. Wszystkie te czynniki oznaczają, że magnez pomaga pokonać oporność na insulinę.

Więcej
Bół głowy
Bół głowy

Napięcie mięśni i skurcze mięśni szyi i głowy można złagodzić za pomocą magnezu. Magnez można podawać miejscowo lub doustnie.

Więcej
Nadciśnienie
Nadciśnienie

Przy niewystarczającej ilości magnezu i zbyt dużej ilości wapnia mięśnie gładkie mogą skurczyć naczynia krwionośne i spowodować wysokie ciśnienie krwi. Jeśli poziom cholesterolu jest podwyższony, co może być również spowodowane niedoborem magnezu, cholesterol może wiązać się z wapniem, powodując miażdżycę naczyń krwionośnych i pogorszenie wysokiego ciśnienia krwi.

Więcej
Trawienie
Trawienie

Pompa protonowa żołądka, która zakwasza zawartość żołądka w celu prawidłowego trawienia, zależy od magnezu.

Więcej
Bezsenność
Bezsenność

Magnez uwalnia napięcie mięśni, które może uniemożliwić spokojny sen. Regulująca sen produkcja melatoniny jest również zakłócana bez wystarczającej ilości magnezu. Magnez jest tak samo skuteczny jak środek nasenny, że jeśli ktoś bierze magnez, a jego sen się nie poprawia, mówię: „Weź więcej magnezu”.

Więcej
Kamienie nerkowe
Kamienie nerkowe

W moich książkach dałem dowód na zdolność magnezu do zapobiegania i leczenia kamieni nerkowych, szczególnie w połączeniu z partnerem, witaminą B6.

Więcej
Migrena
Migrena

Niedobór serotoniny może prowadzić do migrenowych bólów głowy i depresji. Serotonina zależy od magnezu dla właściwej równowagi. Ponadto małe skrzepy krwi mogą blokować naczynia włosowate w mózgu, co prowadzi do migreny. Magnez zapobiega powstawaniu niewłaściwego krzepnięcia krwi przez wapń. Dobrze wiadomo, że dożylny i doustny magnez może leczyć i zapobiegać migrenowym bólom głowy.

 • Magnez pomaga zapobiegać lub leczyć następujące objawy


  • Zespół napięcia przedmiesiączkowego
  • Bolesne miesiączkowanie (ból, drgawki podczas menstruacji)
  • Niepłodność kobiet (poprzez złagodzenie skurczu jajowodów)
  • Przedwczesne skurcze (które mogą być spowodowane skurczami mięśni pozbawionymi magnezu)
  • Stan przedrzucawkowy i rzucawka w czasie ciąży (zatrzymanie płynów, wysokie ciśnienie krwi i drgawki)
  • Porażenie mózgowe
  • Zespół nagłej śmierci niemowlęcia (SIDS)
  • Niepłodność męska (magnez i cynk są obecne w znacznych ilościach w zdrowym nasieniu)
  • Gryzienie języka - u osoby z niedoborem magnezu mięśnie języka i wyściółka jamy ustnej mogą wpaść w drgawki, powodując nagłe i niezamierzone zaciśnięcie zębów lub wyściółki jamy ustnej
  • Próchnica zębów - Niedobór magnezu powoduje niezdrową równowagę fosforu i wapnia w ślinie, co niszczy zęby
  • Osteoporoza - Niski poziom magnezu w obecności podwyższonego wapnia, z witaminą D lub bez niej, powoduje kaskadę zdarzeń prowadzących do utraty kości
  • Choroba Parkinsona - Brak dopaminy prowadzi do choroby Parkinsona, a magnez jest niezbędnym kofaktorem w produkcji dopaminy. Magnez blokuje zapalenie nerwów spowodowane przez złogi wapnia w mózgu
  • Zespół Raynauda - Magnez pomaga rozluźnić naczynia spastyczne, które powodują ból i drętwienie palców
  • Urazy sportowe - Ból, stany zapalne, skurcze mięśni, napięcie mięśni i blizny można leczyć magnezem
  • Wykorzystanie sportowe - Magnez zmniejsza gromadzenie się kwasu mlekowego i zastępuje utratę magnezu w pocie, co w przeciwnym razie może powodować ból po wysiłku
  • Zespół stawu skroniowo-żuchwowego (TMJ) - Ten staw łączy szczękę z kością policzkową. Staw może być podrażniony i zaogniony z powodu zapalenia stawów, nadmiernego żucia dziąseł, uszkodzenia zęba lub szczęki, niezgodności zęba lub szczęki, złej postawy, stresu i zgrzytania zębami. Większość tych czynników pogarsza niedobór magnezu
 • Następujące problemy z lokomotywą są podatne na leczenie magnezem


  • Kurcze mięśni lub kurcze mięśni w dowolnym mięśniu w ciele
  • Zwłóknienie
  • Fibromialgia
  • Bół głowy
  • Kurcze żołądkowo-jelitowe (przewlekły ból z powodu niezdiagnozowanych skurczów może prowadzić do niewłaściwego rozpoznania)
  • Problemy nerwowe: nerwoból, zapalenie nerwu, neuropatia. Niewystarczający magnez i względny nadmiar wapnia powodują trwałe pobudzenie nerwów w komórkach nerwowych w ciele
  • Przewlekły ból szyi i pleców
  • Napięcie szczęki
 • Magnez łagodzi następujące zaburzenia nerwowe, które mogą wystąpić


  • Palący ból, mrowienie
  • Słabe mięśnie
  • Niewrażliwość
  • Paraliż
  • Drgawki i konwulsje
  • Wrażliwość skóry
  • Napięcie
  • Zawroty głowy
  • Zamieszanie
  • Problemy położnicze i ginekologiczne

Jeśli lekarz nie zdaje sobie sprawy, że wspomniane powyżej sześćdziesiąt pięć stanów zdrowotnych może wynikać z niedoboru magnezu i można je rozwiązać poprzez odpowiednią suplementację magnezu, otrzymasz leki. Niestety leki takie jak środki przeciwbólowe, moczopędne, antybiotyki i kortyzon dodatkowo zmniejszają zawartość magnezu i innych minerałów, umożliwiając całkowite opanowanie objawów.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości