Najlepiej przyswajalny magnez

Najlepiej przyswajalny magnez

Dlaczego ReMag jest najlepiej przyswajalnym magnezem i dlaczego ma ogromną wartość dla wielu osób.

Prawdziwa wartość preparatu ReMag

W przeciwieństwie do większości suplementów diety czy naturalnych środków, ReMag jest jednym z nielicznych suplementów opracowanych przez lekarza – a nie firmę suplementacyjną – co znacząco wpływa na to, czego możesz oczekiwać pod względem jakości i skuteczności!

Pani doktor Dean jest jedną z wiodących światowych ekspertów w zakresie suplementacji i leczenia magnezem oraz jedną z nielicznych lekarzy, która całą swoją karierę zbudowała na edukowaniu społeczeństwa na temat korzyści płynących z terapeutycznego stosowania magnezu jako alternatywy dla leków.

Więc może już wiesz, dlaczego ReMag jest tak wyjątkowy.

Zalety preparatu ReMag

  1. ReMag jest wchłaniany na poziomie komórkowym.
  2. ReMag jest w postaci płynnej i jest bardzo łatwy w użyciu.
  3. ReMag nie powoduje biegunkę.
  4. Preparat ReMag można stosować jako transdermalną terapię magnezową – nie pachnie i nie pozostawia tłustych osadów na skórze ani odzieży.
  5. Ponieważ ReMag nie wymaga trawienia, jest preferowany przez wiele osób, które mają problemy z trawieniem.
  6. Wykazano, że ReMag zapewnia natychmiastową ulgę w typowych objawach niedoboru magnezu (skurcze, bóle głowy, stany zapalne, bezsenność).
  7. Wykazano, że ReMag bardzo skutecznie łagodzi objawy związane z migotaniem przedsionków.
  8. Okazało się, że ReMag jest bardzo skutecznym zamiennikiem dla osób, które potrzebują dożylnego magnezu.
  9. RnA ReSet produkuje ReMyte, wysoce wchłanialny multiminerał, wytwarzany przy użyciu tej samej technologii co ReMag.

Ze względu na ogromny sukces wśród wielu użytkowników z każdej grupy wiekowej, stanu zdrowia, położenia geograficznego, stylu życia, dostępu do sprawności fizycznej oraz stopnia lub poziomu samopoczucia, możesz z absolutną pewnością korzystać z produktów ReMag i RnA ReSet.

Dlaczego ReMag to najlepiej przyswajalny magnez

Z biegiem czasu wielu naszych klientów prosiło nas o porównanie ReMag z innymi suplementami na rynku. W pełni to rozumiemy, dlaczego mieliby Państwo wydawać na drogie produkty mineralne, nie mając porównania z innymi.

Niestety nie możemy komentować produktów innych firm. W końcu nasza wiedza skupia się wyłącznie na naszych produktach i sposobie ich wykorzystania.

To, co możemy powiedzieć, to nastepujące. W przypadku minerałów większa stabilność oznacza większą absorpcję. Im dłużej jon minerału może pozostać stabilny i niezwiązany z innym jonem w związku, tym bardziej prawdopodobne jest, że dostanie się do komórki.

Jak powstaje najlepiej przyswajalny magnez

Opatentowany 18-etapowy proces, przez który przechodzi magnez w ReMag, sprawia, że ​​jest on pikometryczny, stabilizowany i jonowy, co oznacza, że ​​łatwo wchodzi do komórek. Jony mineralne są wchłaniane niemal natychmiast.

Latwo wchodzi do komórki

Najwyraźniej żadna inna firma na świecie nie skupia się na stabilności jako kluczowym czynniku absorpcji, a ponieważ ten wyspecjalizowany proces jest zastrzeżony dla RnA Reset, nikt inny nie może go używać. Związki mineralne naturalnie rozkładają się w wodzie na jony, ale natychmiast wiążą się z innym jonem, tworząc związek. Kluczem do sukcesu ReMag jest unikalny proces stabilizacji jonów, dzięki któremu jest on w pełni wchłaniany na poziomie komórkowym.

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości