Produkty RnA ReSet od Dr. Carolyn Dean


ReMag® The Magnesium Miracle™ - Piko-jonowy płynny magnez

ReMag® to prawdziwy The Magnesium Miracle™, ponieważ jest niezbędnym kofaktorem wymaganym przez nawet 300 układów enzymatycznych, które wspierają tysiące reakcji biochemicznych w organizmie.

ReMyte® - Piko-jonowy roztwór multimineralny

ReMyte® dostarcza 12 minerałów o unikalnym rozmiarze pikometru, który umożliwia całkowitą absorpcję na poziomie komórki. Wszystkie mają określone role w zdrowiu kości, integralności naczyń krwionośnych, równowadze cukru we krwi, wsparciu tarczycy i regulacji układu odpornościowego.

ReCalcia® Roztwór wapnia - Piko-jonowe płynne calcium

ReCalcia® - Wysoce wchłaniający się wapń, który wspomaga normalny metabolizm energetyczny, pracę mięśni i wspomaga funkcje enzymów trawiennych.

Pico Potassium® Roztwór potasu - Piko-jonowy płynny potas

Pico Potassium® jest stabilizowanym jonem potasu (kalium), bardzo dobrze przyswajalnym na poziomie komórkowym od Dr Carolyn Dean.

Pico Zinc® Plus - Roztwór cynku i miedzi

Pico Zinc® Plus – zbilansowana kompozycja miedzi i cynku w postaci płynnej. Stabilizowane pikometryczne jony cynku i miedzi w idealnym stosunku.

ReAline® - B Witaminy Plus

ReAline® to specjalna formuła, która dostarcza idealnych elementów budulcowych poprawiających i wspomagających naturalne procesy detoksykacji organizmu.

Flora ReVive® - Probiotyk z ekstraktami z torfu

Flora ReVive® jest jedynym probiotykiem z ekstraktami z torfu, który został specjalnie opracowany w celu utrzymania równowagi między Candida albicans i bakteriami jelitowymi.

Vitamin C ReSet® - Witamina C - Napój w proszku

Vitamin C ReSet® w pysznej musującej formie proszku o smaku jagodowym. Zawiera 2050 mg witaminy C i 410 mg potasu w 7-gramowej miarce, więc łatwo jest podzielić dawkę na mniejsze porcje, aby uzyskać lepszą kontrolę nad dziennym spożyciem.

Whole C ReSet® - Witamina C

Whole C ReSet® łączy organiczną acerolę, organiczne wiśnie i kompleksy owoców. Zapewnia pełną gamę fitochemikaliów, polifenoli, w tym bioflawonoidów, antocyjanów, proantocyjanin, kwasu elagowego, kwasu chlorogenowego, resweratrolu i kwasu chinowego.

D3K2 ReSet® - Witamina D z witaminą K

D3K2 ReSet® - Witamina D z witaminą K - Wyjątkowe wegańskie połączenie witaminów D3 i K2, które doskonale uzupełnia płynne minerały od Dr. Dean.

Omega 3 Algae A+E® - Wegańskie kwasy tłuszczowe Omega-3 z alg

Omega 3 Algae A+E® - ekskluzywny produkt od Pani Dr. Dean! Ryby dostają się do kwasów tłuszczowych Omega-3, jedząc algi, więc lepiej udać się prosto do źródła i użyć ich do przygotowania suplementu Omega-3.

ReStructure® - Proszek proteinowy Wanilia

ReStructure® Wanilia to proszek z wysoką zawartością protein – białek będących głównym składnikiem występującym obok węglowodanów i tłuszczy, które również są częścią przepisu na właściwą równowagę makroskładników.

RnA ReSet Drops® - Ekstrakt z jęczmienia

RnA ReSet Drops® to płynny suplement diety – ekstrakt z jęczmienia.

RnA ReBob - Ekstrakt z jęczmienia

RnA ReBob to płynny suplement diety – ekstrakt z jęczmienia w podwójnej wielkości RnA ReSet Drops®.

Dr. Dean

Dobrze zorganizowany i oszczędzający czas program suplementów diety. Total Body ReSet Dr. Carolyn Dean pomaga zachować zdrowie na wiele sposobów.

ReMag® Lotion Plus - Balsam do ciała

ReMag® Lotion Plus łączy skoncentrowany pikojon magnezu z emolientami i składnikami odżywczymi oleje roślinne do codziennego użytku.

Książka Magnez dla zdrowia - Carolyn Dean

Magnez jest niezastąpionym składnikiem odżywczym, który jest niezbędny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ten niesamowity przewodnik po świecie magnezu, zaktualizowany i uzupełniony najnowszymi badaniami naukowymi, pomoże ci zrozumieć istotną rolę magnezu w twoim ciele i życiu.

Pico Silver® - Piko-jonowy roztwór srebra

Pico Silver® to unikalny stabilizowany jon srebra przygotowany z 99,99% czystego elementarnego srebra w rozmiarze pikometra.


Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości