Produkty RnA ReSet od Dr. Carolyn Dean


ReMag® The Magnesium Miracle | Piko-jonowy magnez w płynie od Dr. Dean

ReMag® to prawdziwy The Magnesium Miracle™ ponieważ jest niezbędnym kofaktorem wymaganym przez 700-800 układów enzymatycznych, które wspierają tysiące reakcji biochemicznych w organizmie.

ReMyte® Roztwór mineralny | Piko-jonowy roztwór multimineralny od Dr. Dean

ReMyte® dostarcza 12 minerałów o unikalnym rozmiarze pikometru, który umożliwia całkowitą absorpcję na poziomie komórki. Wszystkie mają określone role w zdrowiu kości, integralności naczyń krwionośnych, równowadze cukru we krwi, wsparciu tarczycy i regulacji układu odpornościowego.

ReCalcia® Roztwór wapnia | Piko-jonowe calcium w płynie od Dr. Dean

ReCalcia® - Roztwór wapnia, który wspomaga normalny metabolizm energetyczny, pracę mięśni i wspomaga funkcje enzymów trawiennych.

Whole C ReSet™ - Witamina C

Whole C ReSet™ łączy organiczną acerolę, organiczne wiśnie i kompleksy owoców. Zapewnia pełną gamę fitochemikaliów, polifenoli, w tym bioflawonoidów, antocyjanów, proantocyjanin, kwasu elagowego, kwasu chlorogenowego, resweratrolu i kwasu chinowego.

ReAline® - B Witaminy Plus

ReAline® to specjalna formuła, która dostarcza idealnych elementów budulcowych poprawiających i wspomagających naturalne procesy detoksykacji organizmu.

RnA ReSet Drops™ - Wyciąg z jęczmienia

RnA ReSet™ Drops to płynny suplement – wyciąg z jęczmienia bez glutenu.

ReStructure® - Proteiny w proszku

ReStructure® to proszek z wysoką zawartością protein – białek będących głównym składnikiem występującym obok węglowodanów i tłuszczy, które również są częścią przepisu na właściwą równowagę makroskładników. Bez dodatku cukru czy soli.

Dr. Dean

Dobrze zorganizowany i oszczędzający czas program suplementów diety. Total Body ReSet Dr. Carolyn Dean pomaga zachować zdrowie na wiele sposobów.

Pico-Silver™ Solution - Piko-jonowy roztwór srebra od Dr. Dean

Pico Silver™ to unikalny stabilizowany jon srebra przygotowany z 99,99% czystego elementarnego srebra w rozmiarze pikometra.

Książka Magnez dla zdrowia - Carolyn Dean

Magnez jest niezastąpionym składnikiem odżywczym, który jest niezbędny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ten niesamowity przewodnik po świecie magnezu, zaktualizowany i uzupełniony najnowszymi badaniami naukowymi, pomoże ci zrozumieć istotną rolę magnezu w twoim ciele i życiu.


Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości