Często zadawane pytania dla zadowolonych użytkowników


1. Informacje o produkcie RnA ReSet

Otwórz wszystko Zamknij wszystko
 • Jak są ReMag ® a ReMyte ® produkowane?
  Słowa producenta o ReMag® a ReMyte®.

  Aby zrozumieć, w jaki sposób tworzone są ReMag® i ReMyte®, konieczna jest podstawowa wiedza na temat chemii jonów, jonizacji, potencjału jonizacji i absorpcji minerałów. Niektóre podstawowe wyszukiwania Google przy użyciu powyższych słów kluczowych dostarczą niezbędnych informacji w tle.

  ReMag magnez i minerały ReMyte® są w tej samej formie, co naturalnie występuje w naszej żywności. Wszystkie te minerały są ciekłe, jonowe, monatomowe (pojedyncze jony mineralne w roztworze) i mają wielkość pikometryczną. Nie ma nanotechnologii. Pikometry to jednostki miary, nic więcej (na jeden metr przypada jeden kwadrylion pikometrów, tj. 1 000 000 000 000 pikometrów).

  ReMag® i ReMyte® to nie tylko rozwiązania jonowe. Jony są ładunkiem, a nie rozmiarem. Jony w roztworze mogą nadal tworzyć duże kompleksy lub struktury sieci, zwiększając swój rozmiar poza poszczególny jon. Mają także tendencję do wiązania się z wodorem i tlenem, tworząc tlenki i wodorotlenki magnezu, które działają jak środki zobojętniające kwas żołądkowy. Są również środkami przeczyszczającymi i są trudne do strawienia, co wymaga energii.

  Nasza technologia zapewnia, że pojedyncze jony w roztworze pozostają indywidualne (monoatomowe), dlatego odróżniamy je od słabych złożonych roztworów jonowych i nazywamy je minerałami pikometrycznymi. Wielkość pojedynczego jonu, jeśli jest jonowa i nie jest związana jako związek lub inne jony, mieści się w jednostkach miary w pikometrach. Rozmiar poszczególnych jonów jest określony przez naturę pierwiastka i jego masę atomową. Na przykład jon magnezu może być tak mały, jak pozwalają na to prawa Matki Natury. Na przykład nie możemy stworzyć jednego mniejszego atomu magnezu; możemy jedynie upewnić się, że atom nie łączy się z innymi atomami, tworząc większe grupy atomów. To samo dotyczy jonów. Wielkość jednego monatomowego jonu magnezowego wynosi około 86 pikometrów. Nasz proces zapewnia, że magnez pozostaje w rozmiarze pikometrycznym dla maksymalnej absorpcji.

  Prawdziwą tajemnicą naszego procesu jest to, że kontrolujemy wszystkie czynniki w procesie jonizacji, dzięki czemu produkt końcowy jest monoatomową jonową formą cząstek magnezu o wielkości cząstek (wchłanianych przez systemy korzeniowe roślin, uwalnianych w naszym układzie trawiennym, a następnie wchłanianych do komórek ). Sam proces jonizacji jest złożony, ale nie różni się od tego, co dzieje się w naturze co minutę.

  Aby to powtórzyć, nie pozwalamy, aby jony łączyły się w złożone grupy jonowe lub związki, które wymagałyby energii do rozkładu i absorpcji z organizmu.

  W jaki sposób natura dostarcza ludziom minerały? Kiedy jemy jedzenie (najlepiej najbardziej naturalne źródło minerałów), minerały są uwalniane z naszej żywności przez działanie kwasu solnego i soków żołądkowych w żołądku. Zasadniczo soki trawienne jonizują minerały w żywności, tworząc pojedyncze jony, a nie chelaty lub związki lub duże skupiska jonów. Jony są podstawą energii biologicznej i funkcji. Dopiero po uwolnieniu jonów z pożywienia zjonizowane minerały, które przenoszą dodatni ładunek elektryczny, są przyłączane do bardzo silnego, ujemnie naładowanego nośnika poprzez chelatację lub białko nośnikowe. Następnie albo przechodzi przez ciało, albo jest wchłaniany przez białko. Lub może przenikać do jelita jako niezwiązany, dodatnio naładowany jon mineralny w celu absorpcji lokalnych receptorów jonowych.

  Jon to dowolny atom lub grupa atomów o dodatnim lub ujemnym ładunku elektrycznym. Dodatnio naładowane jony są znane jako kationy (minerały tworzą kationy), natomiast ujemnie naładowane jony nazywane są anionami. Jony powstają przez dodanie elektronów lub usunięcie elektronów z obojętnych atomów lub cząsteczek lub innych jonów. Dobrze wiadomo, że aby skutecznie i całkowicie wchłonąć minerały, organizm musi mieć ładunek elektryczny podłączony, aby przenikać bariery komórkowe. Chcemy, aby minerał był wchłaniany do komórki, a nie tylko do krwioobiegu. Ten ładunek elektryczny istnieje wokół atomu, ponieważ atomowi brakuje elektronu lub w jego pobliżu znajdują się inne elektrony. Ładunek ten powoduje wzajemne oddziaływanie, przyciąganie lub odpychanie jonów w poszukiwaniu następnego jonu w celu przyczynienia się lub usunięcia innych elektronów. Jest to ładunek na cząsteczce, który pozwala minerałom aktywować wiele funkcji, które pełnią w ciele. Pamiętaj jednak, że naładowany jonami minerał może nadal znajdować się w kompleksie, który powoduje, że jest zbyt duży, aby wejść do komórek.

  Minerały są zasadniczo katalizatorami (starterami reakcji) i kofaktorami w procesach metabolicznych ze względu na ich ładunek elektryczny. Ciecz otaczająca nasze komórki jest nasycona zarówno kationami i anionami, jak i płynem wewnątrz naszych komórek. Ponieważ to rozdzielenie atomów o określonych ładunkach elektrycznych, gradient elektryczny lub prąd powstaje przez błonę komórkową. Z powodu tego prądu naładowane cząstki jonów mineralnych mogą łatwiej przepływać przez błonę komórkową. Minerał musi być w stanie jonowym, aby tak się stało!

  Jonowe monoatomowe minerały wielkości pikometru mają już ładunek i wymiary, które ciało rozpoznaje i rozumie, dzięki czemu można je łatwo przyswoić przez selektywne przepuszczalne błony komórkowe od stóp do głów. Jonowe monoatomowe minerały są również łatwo transportowane przez wysoce selektywne błony komórkowe ludzkiego przewodu pokarmowego. Ponieważ minerały jonowe są naładowane, organizm musi zużywać mniej energii, aby je wchłonąć. Jednak niektóre jony są związane z białkami nośnikowymi, chelatowane lub kompleksowane z aminokwasami i muszą zostać rozłożone na mniejsze części, aby uzyskać ładunek elektryczny przechodzący przez błonę jelitową.

  Gradienty elektryczne (naładowane jony) umożliwiają łatwy przepływ minerałów jonowych z obszaru o wyższym stężeniu (przewód pokarmowy z jamy ustnej do jelit) do obszaru o niższym stężeniu (komórki w ciele).

  Ciało pochłania jony monoatomowe o wielkości pikometru z większą wydajnością niż inne formy minerałów, ponieważ większość innych minerałów musi przejść pełne procesy trawienia na mniejsze naładowane cząstki. W rzeczywistości błony wyściełające nasz przewód pokarmowy zachowują swój specyficzny ładunek elektryczny w postaci receptorów jonowych. Ciało utrzymuje ten ładunek na podszewce membrany, aby ułatwić wchłanianie składników odżywczych. Różne regiony receptora zachowują różne właściwości ładunku, umożliwiając atrakcyjność wielu składników odżywczych, które przechodzą przez przewód pokarmowy.

  Uważamy, że dostarczanie organizmowi minerałów w postaci równoważnej minerałom w żywności ma największe znaczenie, ponieważ żołądek wytwarza minerały jonowe z pożywienia.
 • Czy muszę popijać wodę mineralną przez cały dzień? Co to właściwie znaczy?
  Proces remineralizacji organizmu za pomocą ReMag®, ReMyte® lub innych naszych formuł mineralnych wymaga odpowiedniego nawodnienia.

  Dr. Dean napisał swój protokół, aby uwzględnić prawidłowe nawodnienie. Oznacza to dodanie minerałów (ReMag®, ReMyte®, ReCalcia®) do 1 litra wody, dodanie 1/4 łyżeczki różowej himalajskiej lub innej soli mineralnej i wypicie litra tej wody w małych dawkach przez cały dzień.
 • Czy ReMag® przekroczy barierę mózgową?
  Dużo myślałem o barierze mózgowej od 2009 roku poprzez badania na szczurach „Zwiększenie uczenia się i pamięci poprzez zwiększenie poziomu magnezu w mózgu”. Wszyscy słyszeli o tym badaniu, ponieważ wiadomość o opatentowanym magnezie była w stanie dostać się do mózgu, a płyn mózgowo-rdzeniowy - szczury - był niestrudzenie podkreślany. Autorzy sugerują, że tylko ich magnez był w stanie przeniknąć nieprzeniknioną barierę mózgową. Od razu wiedziałem, że to niesamowita przesada, ponieważ tlenek magnezu z 4% absorpcją może mieć również pozytywny wpływ na mózg. Przeczytałem badanie treonianu magnezu i potwierdziłem, że zawartość magnezu w płynie mózgowo-rdzeniowym wzrosła tylko o 7% w porównaniu do cytrynianu magnezu. Z tą małą, niewielką różnicą, autorzy badania zadeklarowali swój produkt jako Świętego Graala, który przekracza barierę mózgową.

  Oto, co napisałem na blogu 2014 o treonacie magnezu:
  Producenci twierdzą, że ich unikalny magnez przekroczy barierę krew-mózg. Jednak z pewnością nie jest to dokładne stwierdzenie. Leczenie migreny, drgawek, udarów mózgu, urazów głowy i innych problemów z układem nerwowym, a także wysoce niewchłoniętego tlenku magnezu (do 4%) pokazuje, że cały magnez działa na poziomie neuronalnym, co oznacza, że każdy do pewnego stopnia dociera do mózgu. Badania na zwierzętach z użyciem treonianu magnezu zaciemniają fakt, że inny magnez prawdopodobnie spowodowałby niektóre z tych efektów.

  Osobiście, kiedy używam treonian magnezu, mam biegunkę, co oznacza dla mnie, że nie jest on w pełni wchłaniany na poziomie komórkowym, jak ReMag®. Po szybkim wyszukiwaniu w Google widzę, że jest to opatentowany produkt, dlatego badanie na zwierzętach służy promocji produktu komercyjnego. W sierpniu 2013 r. Dowiedziałem się od dostawcy tego magnezu, że po wprowadzeniu na rynek cena sprzedaży wzrosła nawet o 400%. Utwórz zapytanie, a następnie podnieś cenę to nazwa gry.

  Rozdział 3, zatytułowany „Transport magnezu przez barierę krew-mózg”, wyodrębniony z magazynu w ośrodkowym układzie nerwowym, pokazuje, że każda forma uzupełniającego magnezu ma dostęp do mózgu. Poniższy poprawiony abstrakt pokazuje, dlaczego (słowa w nawiasach to moje dodatki):

  Odkrycie, że poziomy magnezu są zmniejszone w ostrych i przewlekłych chorobach mózgu, doprowadziło do niedawnego wzrostu zainteresowania rolą magnezu w normalnym i uszkodzonym układzie nerwowym, chociaż mechanizmy spadku magnezu w stanach patologicznych i ich dostępność w tkance nerwowej po administracja nie jest w pełni zrozumiała. Mózg ma dwa główne układy barierowe: (1) bariera krew-mózg utworzona przez mózgowe komórki śródbłonka włośniczkowego, które oddzielają krew od płynu pozakomórkowego w neuropilu (gęsta masa niemielinowanych aksonów, dendrytów i procesów komórek glejowych); i (2) barierę krew-płyn mózgowo-rdzeniowy (CSF) utworzoną przez komórki nabłonka naczyniówkowego, które oddzielają krew od CSF ... Ostatnio potencjalni członkowie melastatyny jako kanały kationowe transportu magnezu zostały zidentyfikowane jako przejściowe receptory. Chociaż nie wiadomo, czy komórki nabłonka naczyniówkowego wyrażają te cząsteczki, są one wyrażane przez komórki śródbłonka mózgu i mogą odgrywać rolę w transporcie magnezu. Oczywiste jest, że magnez dostaje się do OUN przez barierę mózgową i jest aktywnie transportowany przez komórki nabłonka naczyniówkowego do płynu mózgowo-rdzeniowego.

  To streszczenie wyraźnie pokazuje nam, jak ważny jest magnez dla mózgu, ponieważ ma on własny mechanizm transportu.

  Pierwszy rozdział tej książki zatytułowany jest „Bezpłatne stężenie magnezu w ludzkim mózgu”. Poniższy zmodyfikowany abstrakt umieszcza magnez w centralnej roli w mózgu:
  Stężenie wolnego magnezu w komórkach można określić w ludzkim mózgu za pomocą spektroskopii rezonansu magnetycznego fosforu. Ta technika została zastosowana w ludzkim mózgu i zapewnia nowe oznaki aktywności magnezu na poziomie komórkowym. Magnez mierzony w ludzkim mózgu jest w przybliżeniu o połowę mniejszy niż ludzki mięsień szkieletowy. Wynik ten prawdopodobnie wiąże się z niższym stężeniem ATP w tkance mózgowej (magnez jest wymagany w 6 z 8 etapów produkcji ATP. Dlatego jeśli mózg wytwarza mniej ATP, magazynuje i potrzebuje mniej magnezu.)

  Możliwość określenia magnezu komórkowego umożliwiła badanie go w różnych patologiach neurologicznych, a zwłaszcza w tych, w których wytwarzanie wadliwej energii mitochondrialnej jest przede wszystkim czynnikiem sprawczym w patogenezie. Testy wykazały, że magnez komórkowy jest funkcją ładunku energetycznego komórek mózgowych, a wadliwe oddychanie mitochondrialne powoduje pogorszenie homeostazy komórkowej magnezu. Zmniejszony komórkowy magnez stwierdzono również w płatach pacjentów z różnymi rodzajami migreny i bólem głowy. Ponadto ocena za pomocą spektroskopii magnetycznego rezonansu magnetycznego magnezu w mózgu może pomóc w diagnostyce różnicowej atrofii wielu układów i choroby Parkinsona, która oferuje nowe narzędzie diagnostyczne.

  Teraz wiesz, jak ważny jest magnez dla twojego mózgu. Upewnij się, że używasz dobrze wchłanianego magnezu jako ReMag®, aby uzyskać doskonałe wyniki.
 • Słowa producenta o wielkości cząstek (minerały)
  Wykrywanie magnezu odbywa się za pomocą spektrometru ICP-OES. To mówi nam, że w produkcie jest naprawdę magnez, a także dla nas go ilościowo, więc wiemy, ile magnezu jest obecne. ICP-OES nie mówi nam o wielkości cząstek.

  Aveka Labs wykorzystała turządzenie Malvern PCS Dynamic Light Scattering Instrument do znalezienia cząstek w ReMag®. PCS analizuje próbki cząstek w zakresie wielkości od 1 nm do 1000 nm (0,001-1 mikronów). W tym zakresie wielkości nie wykryto żadnych cząstek, co oznacza, że ReMag ma cząstki mniejsze niż 0,001 mikrona.

  ReMag® jest monoatomowym roztworem jonowym. Nie ma bezpośredniego sposobu pomiaru wielkości jonowej (lub promienia jonowego). Jest to w rzeczywistości określane pośrednio przez pomiar długości wiązania. Promienie jonowe są trudne do zmierzenia z jakimkolwiek stopniem pewności i różnią się w zależności od środowiska jonowego, a także kilku innych czynników. Odległość między dwoma jonami w jonowej strukturze krystalicznej można określić za pomocą krystalografii rentgenowskiej, która wskazuje długości boków komórki kryształu jednostkowego. Promień jonów nie jest stałą właściwością jonu, ale zmienia się w zależności od numeru koordynacyjnego, stanu spinu i wielu innych parametrów. W związku z tym bardzo trudno jest ustalić rzeczywistą wielkość cząstek ReMag®. Jesteśmy pewni, że mają mniej niż 0,001 mikrona. Za pomocą krystalografii rentgenowskiej obliczamy/szacujemy, że cząstki ReMag® mają rozmiar około 70-86 pikometrów.
 • Źródło i czystość ReMyte® i ReCalcia®
  Roztwory mineralne ReMyte® i roztwór ReCalcia®. Wapń zawiera zarówno jony, jak i minerały. Wszystkie minerały są w rzeczywistości nieorganiczne, niezależnie od źródła. Nie przejmuj się tym. Definicja minerałów to: coś, co nie jest ani materią zwierzęcą ani roślinną, krystaliczną substancją powstałą w wyniku procesów nieorganicznych [procesów, które nie pochodzą z żywego organizmu]. Z definicji minerały są zatem nieorganiczne. Istnieje wiele zamieszania i kontrowersji dotyczących kwestii minerałów organicznych i nieorganicznych oraz ich skutecznego stosowania. Istnieje wiele informacji i wiele opinii na temat najlepszych źródeł minerałów w żywności. Ponieważ opinie są różne i w zależności od tego, co czytasz, otrzymasz sprzeczne informacje. Uwaga: Ciało ludzkie zawiera głównie minerały nieorganiczne, z kilkoma wyjątkami, na przykład hemoglobina (czerwone krwinki) zawiera żelazo.

  Na przykład możesz przeczytać, że minerały ze skał nie są wykorzystywane przez ciało, ale są również niebezpieczne. Biorąc pod uwagę niespójności i zamieszanie, jakie wywołują te poglądy, konieczne jest nadanie logiki tej debacie.

  Tak naprawdę nie ma znaczenia, jakie masz źródła mineralne (woda mineralna lub żywność). Najważniejszym czynnikiem jest rozmiar i forma, w jakiej się znajdują. Minerały są najskuteczniej dostarczane w całkowicie zjonizowanej bazie wodnej (w stanie atomowym) niż w naturze. Roślina pobiera minerały nieorganiczne z gleby, w której rośnie. Następnie jest syntetyzowany do wielkości jonowej i formowany przez absorpcję przez korzenie, gdzie minerały są łączone z wodą i transportowane przez roślinę.

  Woda mineralna, która jest nasycona nieorganicznymi cząsteczkami mineralnymi rozpuszczonymi ze skał, jest przetwarzana do postaci jonowej przez siły naturalne, ale nadal pozostaje nieorganiczna. Roztwory jonowe wykonane z minerałów elementarnych są wytwarzane zasadniczo w tym samym procesie, ale przez człowieka. Po spożyciu ciało intuicyjnie wie, czym jest minerał i co z nim zrobić, niezależnie od jego źródła. Ponownie ważne jest, aby pamiętać, że nie ma znaczenia, czy spożywasz minerały ze źródeł roślinnych, roztwory mineralne lub tabletki. Ważne jest, ile czasu zajmuje organizmowi rozbicie minerałów do ich stanu atomowego (jonowego), aby móc je skutecznie wykorzystać na poziomie komórkowym. ® zawiera minerały w postaci, którą organizm może rozpoznać i wykorzystać natychmiast.
 • Co powinienem zrobić, jeśli zacznę czuć się dobrze?
  Ludzie, którzy do mnie napisali, wyraźnie chcą więcej szczęścia. Ale trzeba im wyjaśnić, że kiedy rzeczy zaczną się zmieniać, rzeczywiście się zmienią. Co mam na myśli? Myślę, że nastąpią zmiany, których nie rozumiesz (a czasem zmiany, których nawet nie szukasz) i doprowadzą do zmian, których naprawdę chciałeś.

  Kiedy więc twoje ciało jest karmione dobrze przyswajalnymi składnikami odżywczymi i odczuwasz przejściowy dyskomfort, możesz zacząć się martwić. Często słyszę: „Moje ciało zachowuje się tak i tak ... Czy możesz to zatrzymać?” Gdyby zrozumieli, że są oznakami trwałego dobrego zdrowia, nigdy nie prosiliby o zaprzestanie zmian.

  Jak powiedziałem w moich książkach i innych publikacjach, ludzie są uwarunkowani tradycyjną praktyką medyczną. Kiedy mają doświadczenia, które postrzegają jako „złe”, udają się do lekarza na badania, przepisują leki i wierzą, że połknięcie tabletki natychmiast rozwiąże problem. Nie biorą również pod uwagę działania tego leku ani skutków ubocznych.

  Dlatego ważne jest, aby edukować czytelnika na temat naturalnego cyklu odnowy biologicznej.

  Naturalny cykl odnowy biologicznej
  Proces odnowy biologicznej każdej osoby jest wyjątkowy. Wpływa na to wiele różnych czynników, takich jak: dieta, ćwiczenia, świeże powietrze, światło słoneczne, leki, suplementy diety, dziedziczność, nawodnienie itp. Jednak cykl odnowy biologicznej obejmuje kilka rzeczy publicznych i obejmuje następujące procesy:

  Aktywacja
  To jest aktywna faza procesu odnowy biologicznej. Enzymy i inne układy biologiczne są aktywowane. Komórki, narządy i układy „obudzą się”. W tej fazie dobrego zdrowia ludzie często narzekają, że są wstrząśnięci, zaniepokojeni lub nerwowi. Doświadczają również przypadkowego mrowienia i pieczenia, pieczenia lub drgania i przypadkowego bólu. Te doświadczenia nie są objawami zaburzeń ciała. Są dowodem, że karmienie organizmu dobrze przyswajalnymi składnikami odżywczymi budzi ciało z sedacji. Przebudzone ciało to ciało, które już rozszerza swoje zdrowie.

  Odpoczynek
  Z drugiej strony są klienci, którzy narzekają, że są zmęczeni lub czują, że często potrzebują drzemki. To jest komunikacja ciała, która mówi, że potrzebuje odpoczynku, aby przetworzyć i zintegrować wprowadzone zmiany. Jest integralną częścią naturalnego cyklu odnowy biologicznej.

  Detoksykacja
  Trzecim procesem, który ludzie doświadczają w naturalnym cyklu odnowy biologicznej jest detoksykacja. Kiedy ludzie mają zdrowe jelita, detoksykacja jest naturalną częścią tworzenia dobrego zdrowia, tak naturalną, że większość ludzi nawet tego nie zauważy. Jednak jeśli komórki uwalniają toksyny szybciej niż jelito je wydziela, użytkownicy często zgłaszają objawy detoksykacyjne, takie jak łagodne bóle głowy, łagodne objawy grypy, miękkie stolce lub biegunka, wysypki i tak dalej. Podobnie jak aktywacja i odpoczynek, detoksykacja nie jest zaburzeniem ciała ani skutkiem ubocznym uzupełniania. Jest to faza naturalnego cyklu odnowy biologicznej.

  Wniosek
  Aktywacja, odpoczynek i detoksykacja to trzy fazy, które są integralną częścią naturalnego procesu odnowy biologicznej. Każda faza jest niezbędna, aby twoje ciało rozwijało się w zdrowiu. Kiedy zrozumiesz, że te kroki są dowodem na to, że twoje ciało wchłania i wykorzystuje składniki odżywcze, możesz przestać się martwić i wesprzeć swoje ciało w procesie odnowy biologicznej.
 • Uzupełnienie przez ReCalcia®
  Podstawą, od której musisz zacząć, jest ustalenie, ile wapnia jest w jedzonej żywności. Informacje na temat zawartości wapnia w żywności można znaleźć w Internecie. Spróbuj się na tym skoncentrować przez kilka dni.

  Kiedy już wiesz, jakie są liczby, możesz zdecydować, czy suplementacja wapniem będzie dla ciebie skuteczna. Dr. Dean sugeruje, że jeśli jesz 300 mg lub więcej (ale mniej niż 600 mg) produktów bogatych w wapń, możesz rozważyć użycie 1 łyżeczki ReCalcia®. Jeśli jesz 300 mg lub mniej pokarmów bogatych w wapń, możesz rozważyć użycie 2 łyżeczek ReCalcia®. Możesz także skorzystać z wolnego startu z tym produktem, zaczynając od 1/4 łyżeczki dziennie i zwiększając do 1 lub 2 łyżeczek dziennie.

  Jeśli spożywasz 600 mg wapnia dziennie lub więcej pokarmów bogatych w wapń, wcale nie potrzebujesz suplementacji wapnia. Dr. Dean postępuje zgodnie z wytycznymi UE i WHO dotyczącymi suplementacji wapnia, które zalecają, aby 600 mg wapnia dziennie było wystarczające dla większości ludzi.
 • RnA ReSet Drops®
  RnA Reset Drops® opracowano od czerwca 2010 r. I są one częścią wielu długoterminowych badań. Dzięki temu procesowi badawczemu i powtarzającym się obserwacjom tych samych zmiennych przez długi czas, nasze zaufanie rośnie, a Dean rozszerza zakres produktów RnA ReSet Drops® na konsumentów na całym świecie.
  Istnieją również krótkoterminowe i nieoficjalne raporty, które możemy udostępnić konsumentom, które powinny pomóc ci rozpoznać przydatność RnA Reset Drops® dla Ciebie. Niedawno Dr. Dean i jej ukończyły badanie upraw na żywo, które przyniesie oczekiwane rezultaty - szczegóły projektu Farm są opisane w tym filmie:

  https://youtu.be/JYtwEN2zj-E

  Krople RnA Reset Drops® są wytwarzane w podobny sposób jak preparaty homeopatyczne - co oznacza, że niosą rezonans z poprzednich dawek. Tak więc w Generacji 147 - lub partii 147 - ich rezonans może działać jako „debugowanie” lub równoważenie. RnA Reset Drops był wielokrotnie testowany na maszynie Zyto i stwierdzono, że stabilizuje wiele obciążeń stresowych w polu energetycznym organizmu.

  Jeśli chodzi o nieoficjalne dane, prawie tysiąc komunikatów konsumenckich wykazało siłę i skuteczność RnA ReSet Drops®. Raporty obejmują zwiększenie energii, poprawę nastroju, zrównoważenie poziomu cukru we krwi i dostosowanie smaku, w tym zmniejszenie zapotrzebowania na cukier, papierosy i alkohol. Wielu konsumentów zauważy poprawę włosów i skóry, energii i nastroju w ciągu pierwszych 30 dni. Kilka raportów dotyczących poprawy stanów przewlekłych sugeruje, że przy dziennej dawce 15 kropli dwa razy dziennie zaleca się co najmniej 90 dni stosowania.

  Wreszcie, każda partia RnA ReSet Drops® jest testowana przez certyfikowane laboratoria FDA i ujawnia jakość i spójność produktu. Każda partia jest wolna od alergenów, metali ciężkich i odzwierciedla korzystne właściwości odżywcze naturalnych cukrów, aminokwasów i fosforu.

  Z dumą oferujemy krople RnA ReSet Drops® do naszych klientów.

2. Certyfikaty jakości

Otwórz wszystko Zamknij wszystko
 • ReMag® - The Magnesium Miracle | Piko-jonowy magnez w płynie dr. Dean
  Safety Data REMAG®
 • ReMyte® Roztwór mineralny | Piko-jonowy roztwór multimineralny dr. Dean
  Safety Data REMYTE®
 • ReCalcia® Roztwór wapnia | Piko-jonowe calcium w płynie dr. Dean
  Safety Data RECALCIA®
 • Pico-Silver™ Solution - Piko-jonowy roztwór srebra dr. Dean

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości