Czy czujesz się lepiej po magnezie?

Czy czujesz się lepiej po magnezie?

Kontynuacja jednego z najbardziej udanych artykułów zatytułowanych: Czy czujesz się gorzej po magnezie. Tutaj ponownie otrzymasz wspaniałe porady na temat ogólnego stanu zdrowia i zużycia minerałów.

"Czy czujesz się gorzej po magnezie" to mój najpopularniejszy artykuł na blogu, ale nadszedł czas, aby odwrócić ten blog do góry nogami dla tych, którzy mają niesamowite pozytywne doświadczenia z magnezem; którzy rozumieją zmiany, które zachodzą, gdy ciało zostaje rozbudzone magnezem; i którzy po prostu chcą wiedzieć więcej.

Od czasu, gdy po raz pierwszy napisałam ten blog 11 października 2011 r., nauczyłam się wystarczająco, aby wiedzieć, że magnez nie może sprawić, że poczujesz się gorzej. Magnez sprawi, że poczujesz się coraz lepiej. Twoja mantra staje się „Jestem całkowicie szczęśliwa tam, gdzie jestem i gotowa na więcej!” W tym blogu będę mówić o magnezie, ale moje doświadczenie dotyczy ReMag - mojego w pełni wchłoniętego, nie przeczyszczającego, stabilizowanego jonowego magnezu.

Wielkie odkrycie na temat nieograniczoności magnezu jest wspomniane przez Workingera i jego zespół w „Wyzwania w diagnozie stanu magnezu” w czasopiśmie Nutrients. W badaniu z 2018 r. zauważyli, że „magnez jest krytycznym minerałem w ludzkim ciele i bierze udział w 80% znanych funkcji metabolicznych”. To daje 1000 procesów enzymatycznych.

Jak zauważyłam w przeszłości, około 1 na 100 osób przyjmujących magnez może mieć objawy, których nie rozumieją i które mogą ich przestraszyć. Może to być ktoś, kto nie przeczytał wystarczająco dużo o magnezie, aby wiedzieć, że ma on bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Mogą również nie zdawać sobie sprawy, że magnez robi tyle w organizmie, że rzeczy mogą się poruszyć. Ten brak świadomości przypisuję temu, że lekarze i opinia publiczna nie są nauczani o składnikach odżywczych, a także o braku wiedzy na temat zdrowia w ogóle, a zwłaszcza twojego ciała.

Miałam szczęście dorastać z matką, która była pielęgniarką o ogromnym rozsądku. Nikomu, oprócz Boba, nie powiedziałam, że staram się o przyjęcie do szkoły medycznej. Dopiero kiedy zostałam zaakceptowana, mój ojciec powiedział mi, że chciał zostać lekarzem. Został nawet przyjęty do szkoły medycznej na Harvardzie, ale musiał opuścić szkołę, aby pójść za rodzicami z Bostonu do Nowej Fundlandii, ponieważ jego ojciec zatruł się metalem ciężkim od kariery fotograficznej i hobby wymyślania!

Lekarze powiedzieli, że mój dziadek musiał wypocić truciznę. Matka mojego taty była pielęgniarką i homeopatą. Więc zdrowy rozsądek, pielęgnacja i medycyna są w moich genach. Większość ludzi nie ma takiego narażenia i polega na tak zwanych autorytetach medycznych, aby powiedzieć im o swoim ciele. Lekarze powinni być nauczycielami, a być może w dniach wizyt domowych i znajomości całej rodziny lekarze uczyli ludzi, jak dbać o siebie. Obecnie wydaje się, że lekarze wiedzą tylko, jak przepisywać leki i nie mają wiedzy ani dostępu do naturalnych środków. Nie ufają i odrzucają wszystko, co naturalne - prawdopodobnie dlatego, że nic o nich nie wiedzą.

Swoją karierę pisarską rozpoczęłam, gdy byłam w rodzinnej praktyce w Toronto, ponieważ chciałam, aby ludzie brali większą odpowiedzialność za swoje zdrowie, ucząc się, jak dbać o typowe dolegliwości. Moja pierwsza encyklopedia zdrowia nazywała się, Kiedy nie możesz dotrzeć do lekarza. Przekształciła się w 600-stronicowy darmowy eBook o nazwie Future Health Now Encyclopedia, który zachęcam do pobrania pod ręką. Omawiam ponad 130 powszechnych dolegliwości i przedstawiam szereg zdrowych środków zaradczych na wszystkie z nich.

Jeśli masz wytyczne takie jak moja encyklopedia na temat rozwiązań zdrowotnych na wyciągnięcie ręki, to nie poczujesz się tak uzależniony od lekarzy w zakresie ich rozwiązań dotyczących leków. I łatwiej rozpoznasz, kiedy twoje ciało się zmienia i leczy, i przechodząc od rozpoczęcia nowego lekarstwa, takiego jak magnez.
Będziesz świadomy niuansów swojego ciała i nie przekażesz go lekarzom za ich stronnicze podejście, które polega głównie na znalezieniu choroby, którą można leczyć za pomocą leku.

Poniżej znajduje się 15 powodów, dla których ciało może się zmieniać, gdy zaczynasz nasycać się magnezem.

Pomyśl o magnezie - i ReMag - jako pożywieniu, którego twoje ciało zostało pozbawione i desperacko potrzebuje.

1. Nie zażywasz wystarczająco dużo: Kiedy zaczynasz brać magnez, 1000 systemów enzymów wymagających magnezu zaczyna działać i chcą więcej! Kiedyś pisałam, że magnez był niezbędny w 325 układach enzymatycznych, ale przy trwających badaniach nad magnezem liczba ta potroiła się. Teraz wiemy, że 1000 układów enzymatycznych chce odrobiny magnezu po ich przebudzeniu! I przy każdym odpompowywanym układzie enzymów zużywają trochę magnezu, który im dałeś i, jak już powiedziałam, chcą więcej!
To nie znaczy, że zwiększysz swój magnez do nieskończoności! Osiągniesz punkt nasycenia zapasów magnezu, nawet z nie-przeczyszczającym ReMag, i faktycznie będziesz w stanie zmniejszyć spożycie magnezu. Ludzie, którzy trzymają się RDA w ilości magnezu lub biorą magnez, który daje im biegunkę, nigdy nie uzyskają ilości, której potrzebują, aby wyjść poza objawy niedoboru magnezu.
Wielu lekarzy, a nawet ludzi, którzy twierdzą, że wiedzą o magnezie, uważa, że efekt przeczyszczający jest oznaką, że masz wystarczającą ilość magnezu. To spowodowało, że niezliczone osoby przestały przyjmować magnez i zaczęły stosować nieskuteczne leczenie objawów niedoboru magnezu.

To jeden z głównych powodów, dla których zdecydowałam się stworzyć i promować piko-jonowe magnez ReMag. Jest w pełni wchłaniany na poziomie komórkowym i nie ma działania przeczyszczającego, więc możesz wziąć tyle, ile potrzebujesz, aby wyeliminować wszystkie objawy niedoboru magnezu. ALE, nawet z ReMag, jeśli twoje jelita są „wrażliwe”, po prostu idź powoli. Zamiast dawki podtrzymującej 1/2 łyżeczki dwa razy dziennie lub dawki terapeutycznej 1-2 łyżeczki dwa razy dziennie, możesz zacząć od 5-10 kropli dziennie rozcieńczonych w litrze soli morskiej i popijanych przez cały dzień. Następnie zwiększasz o 10 kropli co 2-3 dni. Aby określić punkt nasycenia magnezem, możesz wykonać test magnezu w czerwonych krwinkach (w Polsce do tej pory niedostępny).

2. Za dużo zażywasz: W jednym z naszych oryginalnych artykułów o ReMag powiedziałam, że jeśli jesteś doświadczonym przyjmującym magnez, możesz zacząć od dawki większej niż ¼ łyżeczki. Ale ponieważ ReMag jest tak dobrze wchłaniany, zaczął zbyt szybko ożywiać niektórych ludzi. Jeśli zażyjesz dużą dawkę magnezu pierwszego dnia, to tak, jakbyś używał mięśni napędzających rower i oczekiwał, że będą napędzać odrzutowiec. Twoje ciało może być tak słabe, że ożywienie 1000 układów enzymatycznych naraz powoduje, że czujesz się zakłopotany, a nawet niespokojny lub przygnębiony i nie wiesz, co się dzieje.

Spróbuj zrozumieć, że oznacza to, że naprawdę potrzebujesz magnezu. Ta reakcja naszych klientów nauczyła nas, że ReMag jest znacznie lepiej wchłaniany niż jakikolwiek inny magnez. Teraz mówimy wszystkim, aby zaczęli od ¼ łyżeczki, co odpowiada 75 mg jonowego magnezu. Szczególnie ludzie ze zmęczeniem nadnerczy mogą zbyt szybko ożywić, co może się zdarzyć z każdym nowym składnikiem odżywczym, którego spróbują.

3. Masz niskie ciśnienie krwi spowodowane długotrwałym niedoborem magnezu i zmęczeniem nadnerczy. Być może słyszałeś, że magnez może obniżyć twoje BP, więc martwisz się o to, gdy twoje BP jest już niskie. Oto, co prawdopodobnie się dzieje: niedobór magnezu może powodować, że masz nieaktywny autonomiczny układ nerwowy, co prowadzi do niskiego ciśnienia krwi i słabej wydajności układu krążenia. Jest to kolejny przypadek, w którym musisz zacząć od uzupełnienia o ¼ łyżeczki ReMag i powoli się gromadzić. Minerały oferowane w ReMyte są ważne dla wspierania nadnerczy i tarczycy oraz poprawy poziomu potasu. Dziewięć z 12 minerałów w ReMyte jest niezbędnych do wytworzenia hormonów tarczycy.

4. Przyjmujesz leki nasercowe, a gdy stan zdrowia się poprawi, twoje leki mogą stać się „toksyczne”. To dlatego, że już ich nie potrzebujesz! To dobra wiadomość! Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, gdy używasz magnezu w leczeniu chorób, a Twoim celem jest odstawienie leków. Na przykład magnez pomaga obniżyć ciśnienie krwi do normy - nie powodując zbyt niskiego ciśnienia krwi, jak robią to niektóre leki na BP. Jeśli nadal będziesz przyjmować takie same ilości BP meds razem z ReMag, twoje BP może stać się zbyt niskie z powodu leku. To nie jest „efekt uboczny” magnezu. Jest to efekt przyjmowania narkotyków, kiedy ich nie potrzebujesz. Jeśli masz niski BP na początku i nie jesteś na lekach, zacznij ReMag bardzo powoli, ponieważ, jak opisuję w punkcie 2, chcesz, aby twoje ciało powoli dostosowywało się do minerału, w którym mogłeś mieć niedobór przez długi czas.

5. Zażywasz leki fluorowane, które nieodwracalnie wiążą twój magnez i powodują jego niedobór nawet podczas przyjmowania magnezu. Zobacz listę fluorowanych leków w Fluoride Toxicity Research Collaborative. Niestety, wiele popularnych leków i środków znieczulających jest fluoryzowanych: Prozac, Paxil, Lipitor, Cipro, Diflucan i wiele innych. Jeśli ktoś czuje, że nigdy nie wyzdrowiał od czasu operacji, zawsze podejrzewam, że przyczyną jest fluorowane znieczulenie.

6. Zażywasz jod (w dawkach powyżej RDA), który przyspiesza metabolizm, dając kołatanie serca, które nie ma nic wspólnego z niedoborem magnezu. Nawet ludzie, którzy przyjmują małą dawkę jodu bez przyjmowania wystarczającej ilości magnezu i selenu, mogą napotkać problemy z toksycznością jodu. ReMyte ma odpowiednie ilości jodu, selenu, cynku, manganu i miedzi (9 minerałów wspomagających tarczycę w formule 12 minerałów).

7. Zażywasz za dużo witaminy D. Oto co się dzieje. Czujesz się świetnie ze swoim magnezem, a twój lekarz przyłapuje cię na nowej mody na witaminę D i podaje ci wysoką dawkę witaminy D. Wkrótce po tym, jak zaczniesz mieć objawy niedoboru magnezu. Magnez jest niezbędny do przekształcenia witaminy D z jej formy przechowywania w formę aktywną i łącznie w 8 etapach metabolizmu witaminy D. Oznacza to, że jeśli weźmiesz ekstremalnie wysokie dawki, które teraz zalecają lekarze alopatyczni, możesz spaść w niedobór magnezu i nie wiedzieć, co się dzieje. Ogólnie z tego powodu nie polecam więcej niż 1 000-2 000 IU witaminy D dziennie. I nigdy nie bierz witaminy D bez magnezu. Napisałam już kilka blogów na ten temat.

8. Zażywasz za dużo wapnia i wypycha on magnez. Przeczytaj kilka artykułów, aby zrozumieć, dlaczego najczęściej przepisywany minerał jest tak naprawdę niebezpieczny, ponieważ powoduje choroby serca u kobiet z powodu zwapnienia.

9. Bierzesz magnez i stajesz się odwodniony, ponieważ nie bierzesz żadnych innych minerałów śladowych i nie pijesz wystarczającej ilości wody. Kilka razy opisałam w artykułach, jak prawidłowo nawadniać. Zawsze dodawaj sól morską i ReMyte do wody

10. Magnez odtruwa chemikalia i metale ciężkie na poziomie komórkowym. Czasami może to wydawać się reakcją uzdrawiającą. Objawami mogą być nasilenie bólu mięśni, bólu stawów, a nawet wysypki skórne. Dlatego zalecam powolne zwiększanie dawki magnezu, aby komórki powoli się detoksykowały, a toksyny nie zalewały krwiobiegu.

11. Masz IBS, który jest wrażliwością błony śluzowej jelita lub jesteś bardzo toksyczny (z powodu metali ciężkich, leków, złej diety, przerostu drożdży) więc ReMag daje ci objawy, ponieważ jest to próbując pomóc ci w detoksykacji. ReMag przechodzi bezpośrednio do komórek i powoduje rozluźnienie mięśni, co może powodować biegunkę. Dlatego staram się „ostrzegać” ludzi z „warunkami zdrowotnymi”, aby powoli przechodzili na ReMag z wielu powodów, które zacytowałam.

12. Bierzesz glutaminian magnezu lub asparaginian. Ostrzegam przed przyjmowaniem tych form magnezu. Według neurochirurga, dr Russella Blaylocka, glutaminian i asparaginian mogą rozkładać się na poszczególne aminokwasy i działać jako renegatne neuroprzekaźniki.

13. Przyjmujesz duże dawki magnezu i nie masz wystarczającej ilości wapnia w jedzeniu. Postępuję zgodnie z wytycznymi Wielkiej Brytanii i WHO, aby przyjmować 600 mg wapnia dziennie w diecie lub z suplementami. Jednak wiele osób stosuje dietę bezmleczną i po prostu nie ma wystarczającej ilości wapnia. Jeśli to tylko nietolerancja laktozy, spróbuj jogurtu lub kefiru, przygotuj rosół z kości i jedz surowy ser bez laktozy: ser ceglany, Cheddar, Colby, twaróg suchy, Gruyère, Havarti, Manchego, Provolone i szwajcarski ser. Jeśli te produkty nie zawierają łącznie 600 mg wapnia, weź moją ReCalcia.

14. Zażywasz leki na tarczycę i nagle odczuwasz, że bierzesz za dużo (zwiększone tętno, uczucie gorąca, nadpobudliwość). Magnez w ReMag i 9 minerałów tarczycy w ReMyte może „obudzić” Twoją tarczycę, tak że zaczyna ona wytwarzać własny hormon tarczycy i nie potrzebujesz już tyle (lub jakiegokolwiek) hormonu tarczycy (pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem i odstawić powoli).

15. Twój układ odpornościowy uruchamia i atakuje drożdże. Jeśli masz przerost drożdży, a twój nowo aktywowany układ odpornościowy próbuje go opanować, możesz doświadczyć śmierci niektórych drożdży. Może rozwinąć się wysypka, swędząca skóra, swędzące uszy, powleczony język, zmiany w wypróżnieniu lub zapalenie pochwy.

Podsumowanie

Podsumowując, po uzyskaniu wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia decyzji o przyjęciu ReMag i wiedzeniu, że magnez jest twoim nowym najlepszym przyjacielem, potraktujesz zmianę, która występuje, gdy po raz pierwszy weźmiesz to jako eksperyment, przygoda i okazja. Niektórzy mówią „Bez pracy nie ma kołaczy” lub „Musisz poczuć się bardziej chory, zanim wyzdrowiejesz” lub „Nic nie ryzykuje, nic nie wygrywa”. Ale nie chcemy, abyś przejmował się jakimkolwiek konfliktem. Dlatego zalecamy wybranie niskiego i wolnego tempa na początku stosowania ReMag.

Doświadczenia:

„ReMag dosłownie uratował mi życie, a także zmienił cały mój pogląd! Nie odczuwam bólu - zdiagnozowano u mnie fibromialgię, a także zapalenie kości i stawów od urazów sportowych. Różnica, którą odczuwam fizycznie, psychicznie i emocjonalnie w ReMag, jest niesamowita.”

„Przez około dwa lata brałem wysokiej jakości suplementy magnezu w każdej innej formie (w postaci kapsułek, tabletek, a nawet innych płynów), zanim w końcu posłuchałem zdrowego rozsądku / logiki i kupiłem ReMag. Myślałem, że nie stać mnie na ReMag. Na szczęście odkryłem, że ReMag naprawdę nie kosztuje więcej niż jakikolwiek inny suplement, który brałem - i ReMag faktycznie działa. Wyjaśnienie doktorki Dean jest słuszne, gdy mówi, że nasze ciała nie są w stanie wchłonąć wystarczającej ilości magnezu w żadnej innej formie, aby się „nasycić”. Mówię to tylko dlatego, że wziąłem najwyższe możliwe dawki innych marek i oczywiście magnez, który udało mi się wchłonąć, zrobił różnicę - ale nie tak jak ReMag! "

„Przez prawie cztery lata byłem dość chory z powodu szeregu „tajemniczych ” chorób, w tym czasie udało mi się pracować tylko przez 7 miesięcy, chociaż nadal chodziłem i rozmawiałem (więc nikt oprócz mnie) nie wiedział„ co do cholery było źle ”i dlaczego nie mogłem pracować). Mam ogromną długą historię zdrowotną, którą teraz znam, wynikającą z niedoboru magnezu i niewiarygodnie wysokiego przerostu drożdży w moim ciele, które według dr. Deana są podstawą przewlekłej choroby. Ta wiedza została medycznie udowodniona przez takie elementy, jak wycinki paznokci u rosnących w laboratorium drożdży zamiast grzybów paznokci u stóp, jak oczekiwał mój lekarz ogólny.”

„Pani jest jedynym lekarzem, który właściwie wyjaśnił moją chorobę w sensie logicznym. Dzięki Pani doktor i ReMag widzę, że nie czułem się tak dobrze fizycznie, odkąd miałem około 10 lat, kiedy miałem energię przez cały dzień! Jeszcze raz dziękuję."

Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości