Flora ReVive® Probiotyk z ekstraktami z torfu

Flora ReVive® jest jedynym probiotykiem z ekstraktami z torfu, który został specjalnie opracowany w celu utrzymania równowagi między Candida albicans i bakteriami jelitowymi.

Flora ReVive® - Probiotyk z ekstraktami z torfu

Flora ReVive® - Probiotyk z ekstraktami z torfu

Flora ReVive® jest idealny dla osób, które:

  • Nie odnoszą sukcesu z tradycyjnymi probiotykami na bazie kwasu mlekowego
  • Przeszły leczenie antybiotykami
  • Często podróżują i chcą brać ze sobą probiotyki
  • Nie chcą mieć probiotyków w lodówce

Flora ReVive® jest jedynym probiotykiem z ekstraktami z torfu, który został specjalnie opracowany w celu utrzymania równowagi między Candida albicans (bielnik biały) i bakteriami jelitowymi.

Flora ReVive® jest odpornym probiotykiem, który przeżywa w kwasie żołądkowym i nie wymaga chłodzenia.

Saccharomyces boulardii to przyjazne drożdże.

Kwas humusowo-fulwowy wytwarzany jest z wysokowęglowego materiału znajdującego się w starym zwartym materiale roślinnym (torfie), rozkładanym przez bakterie glebowe.

Inulina jest złożonym cukrem z korzeni roślin. Ten prebiotyk „karmi” pożyteczne bakterie, co pomaga zrównoważyć mikrobiomy.


Probiotyki z ekstraktem z torfu i Candida

Flora Revive® to najlepszy probiotyk z ekstraktami z torfu, opracowany specjalnie w celu utrzymania równowagi drożdży Candida albicans i bakterii jelitowych. Flora ReVive® zawiera kwas humusowo-fulwowy (humat), który powstaje w wyniku rozkładu materiału roślinnego o wysokiej zawartości węgla przez bakterie glebowe. Humaty są najlepszym probiotykiem glebowym, ponieważ powstają dzięki działaniu milionów mikroskopijnych naturalnych bakterii, których prawie nie ma już w naszym sterylnym, cywilizowanym świecie. Humaty zawierają probiotyki, prebiotyki, fitochemikalia, enzymy i minerały. Mają wysoką zawartość tlenu i są antagonistami Candida albicans i biofilmów.

Saccharomyces boulardii to przyjazny mikroorganizm, który pomaga zwalczać organizmy chorobotwórcze w jelitach, takie jak bakterie i drożdże. Wykazano, że S. boulardii hamuje populacje Candida i zapobiega ich kolonizacji jelit, a także może pomóc zmniejszyć ryzyko przerostu drożdżaków Candida z przewodu pokarmowego w głąb organizmu. Uważa się, że efekty te występują, ponieważ S. boulardii wytwarza kwas kaprylowy, substancję przeciwgrzybiczą, która jest skuteczna przeciwko drożdżakom Candida. Wykazano również, że S. boulardii zmniejsza ryzyko zakażenia drożdżakami Candida i stanów zapalnych w nieswoistych zapaleniach jelit.

Inulina to złożony cukier z korzeni roślin. Ten prebiotyk stymuluje wzrost pożytecznych bakterii, co pomaga poprawić trawienie, odporność i ogólny stan zdrowia.

Korzyści z probiotyków z torfu

Decydując się na wybór probiotyku z torfu lub probiotyku z bakteriami kwasu mlekowego (lactobakterii), należy wziąć pod uwagę zgodność biologiczną i trwałość. Oprócz korzyści zdrowotnych probiotyków torfowych, Flora ReVive® jest biologicznie kompatybilny jako źródło pożywienia dla mikrobiomu, naśladując naturalną mikroflorę znalezioną w starożytnych znaleziskach archeologicznych naszych przodków. Flora ReVive® jest również produktem wysoce odpornym, ponieważ probiotyki glebowe zawarte w Flora ReVive® są bardziej odporne na trawienie, nie wymagają chłodzenia i mogą wspomagać wzrost innych probiotyków w jelitach.Informacje o produkcie Flora ReVive®

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie: 60 kapsułek
Waga:
86,8 g

Dawkowanie: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład - W jednej dawce - % RWS*
Saccharomyces Boulardii - 250 mg -
Mieszanka humatów - 325 mg -
Inulina - 100 mg -
Proszek jęczmienny RnA ReSet - 22 mg -

Inne składniki: wegetariańska kapsułka (celuloza, woda)
*RWS- referencyjna wartość spożycia.

Wolne od GMO

Uwaga: Proszek z kiełkującego jęczmienia w RnA ReSet Drops® nie może być oznaczony jako bezglutenowy, ponieważ jego źródłem jest jęczmień.


ZASTOSOWANIE

Weź jedną kapsułkę po przebudzeniu i jedną kapsułkę przed snem. Najlepiej jest wziąć ją na czczo, 30 minut po posiłku. Można go jednak przyjmować z jedzeniem i nie wymaga chłodzenia. Jeśli masz wrażliwe jelita, możesz zacząć przyjmować jedną kapsułkę dziennie przez tydzień, a następnie dodać kolejną.


Ostrzeżenie

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
  • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
  • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
  • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
  • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.


Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości