ReMag® The Magnesium Miracle™ Piko-jonowy płynny magnez

ReMag® to prawdziwy The Magnesium Miracle™, ponieważ jest niezbędnym kofaktorem wymaganym przez nawet 300 układów enzymatycznych, które wspierają tysiące reakcji biochemicznych w organizmie.

ReMag® The Magnesium Miracle™ - Piko-jonowy płynny magnez

ReMag® - The Magnesium Miracle™

 • Przynosi iskrę do życia
 • Piko-jonowa forma magnezu zaprojektowana przez Dr. Carolyn Dean (autor The Miracle Magnesium™ - Magnez dla zdrowia)
 • Aktywuje do 300 układów enzymatycznych organizmu
 • W 100% wchłaniany na poziomie komórkowym
 • Nie ma silnego działania przeczyszczającego, jak inne rodzaje magnezu

ReMag® to prawdziwy The Magnesium Miracle™ ponieważ jest niezbędnym kofaktorem wymaganym przez 300 układów enzymatycznych, które wspierają tysiące reakcji biochemicznych w organizmie. Reguluje temperaturę, wytwarza i przekazuje energię, przekazuje sygnały nerwowe i rozluźnia mięśnie. Magnez jest niezbędny do metabolizmu glukozy, tłuszczów i białek i wpływa pozytywnie na wszystkie komórki organizmu. Magnez promuje również zdrowe kości, regulując wchłanianie wapnia i metabolizm aktywnej formy witaminy D z jej nieaktywnej postaci magazynowanej.

ReMag® został wynaleziony przez Dr. Carolyn Dean i jest starannie wykonany z czystego źródła chlorku magnezu. Jest przeznaczony do dostarczania stabilizowanych jonów magnezu o podobnej wielkości do magnezu w roślinach. ReMag® to piko-jonowa forma magnezu, o mniejszej średnicy niż mineralne kanały jonowe w ciele. Jego bezpośrednie i całkowite wchłanianie do komórek oznacza, że ReMag® omija jelito i nie dociera do jelita cienkiego, gdzie powoduje biegunkę. ReMag® nie ma zatem działania przeczyszczającego.

ReMag® to naprawdę The Magnesium Miracle™ ponieważ:

 • Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
 • Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
 • Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
 • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
 • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
 • Magnez pomaga w prawidłowej syntezie białka
 • Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
 • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
 • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
 • Magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórek


ReMag® to idealny suplement na niedobór magnezu

1. Ilość substancji czynnej

ReMag® zawiera 150 mg magnezu w dawce 2,5 ml.

2. Jakość

Podczas produkcji ReMag® postępujemy zgodnie z procesem kontroli jakości, który przekracza przepisy! Większość małych i średnich firm przestrzega tylko podstawowych wymagań FDA i nie wykracza poza minimum - ale przekraczamy wymagania na wielu poziomach, aby sprostać wymagającym standardom dr. Deana! W końcu jej imię widnieje na każdej butelce.

3. Koncentracja

Produkcja ReMag® rozpoczyna się od chlorku magnezu, który przechodzi 18-punktowy proces transformacji! W tym okresie nasz produkt koncentruje się na niespotykanej dotąd 60 000 ppm i zmniejsza się do wielkości pikometru. To jak wzięcie kuli do kręgli i podzielenie jej na rozmiar gumy do żucia, a następnie zmieszanie jej do rozmiaru pikometru. Trudno to sobie wyobrazić, ale pikometr to jednostka - jedna bilionowa część metra. Następnie jony magnezu są uwalniane z wiązania chlorków i te stabilizowane jony są natychmiast wchłaniane do komórek.

Wiemy, że żaden inny suplement nie przechodzi przez ten proces i to jest esencja wyjątkowości ReMag i to, co czyni go tak wyjątkowym - koncentracja, wielkość i stabilność jonów magnezu.

4. Wchłanianie

ReMag® to nie tylko skoncentrowany, ale także stabilizowany jon. Ta stabilizacja, stworzona w 18-częściowym procesie produkcyjnym, jest niezbędna do absorpcji i sprawia, że ReMag® jest bardzo wydajny - pozwala każdej kropli wślizgnąć się do kanałów mineralnych komórek, tj. w 100% dostępna biologicznie.

5. Źródło i czystość ReMag®

Firma produkująca ReMag® kupuje wlewki magnezu o czystości 99,98 - 99,99%. Obecne źródło pochodzi z zachodniego Teksasu. Zatem w naszym chlorku magnezu występuje tylko 0,01 do 0,02% zanieczyszczeń. Jest to bardzo korzystne w porównaniu z wysokiej jakości wersjami cytrynianu magnezu o czystości 98% lub chlorku magnezu z jezior słonych o czystości 96%. Kluczem jest czystość od 99,98 do 99,99% niezależnie od źródła.Informacje o produkcie ReMag®

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie: 240, 480 ml
Waga: 240, 480 g

Dawkowanie: 2,5 ml (1 miarka)
Ilość dawek w opakowaniu: 96, 192

Stężenie: 60 000 ppm (60 mg czystego magnezu na mililitr)

Skład - W jednej dawce - RWS %*
Magnez (wyprodukowany z MgCl2) - 150 mg - 40%

Kolejne składniki: woda z odwróconej osmozy
*RWS- % zalecana dzienna dawka dla dorosłego człowieka.


SPOSÓB UŻYCIA

Dawka dla dorosłych: 1 dołączoną miarkę (2,5 ml) dziennie, rozmieszać w wodzie lub w soku, stosować na czczo lub po posiłku. Zalecamy zacząć bardzo powolu** i używać pół miarki dziennie (1,25 ml) następnie zwiększać dawkę o ćwierć miarki co 2 dni do momentu, aż zostanie osiągnięta wymagana dawka 1 miarka dziennie. Można wymieszać całą dawkę w 1 litrze wody i popijać w ciągu dnia. Nie stosować w stanie nierozcieńczonym. W celu uzyskania lepszych efektów zalecamy używać dwóch dawek dziennie (2 x 2,5ml).

** Osoby wrażliwe powinny zaczynać jeszcze wolniej. Najlepiej w kroplach (1 - 5 kropli rano). Dostarczenie wysoce przyswajalnego magnezu do organizmu nadwrażliwego może prowadzić do gwałtownych reakcji.

Dzieci w wieku 4-12 lat: należy używać pół dziennej dawki dla dorosłych.

Dzieci poniżej 4 roku życia: tylko po konsultacji z lekarzem.

Uwaga: W celu dokładnego dozowania proszę użyć dołączonej miarki lub zakraplacza. Jeśli cierpisz na niedobór magnezu lub prowadzisz niezdrową dietę, zacznij bardzo pomału, aby się ciało dostosowało. Niektórzy ludzie muszą zaczynać z miniaturową dawką 2-4 kropli dziennie i bardzo pomału zwiększać tę dawkę.

Jeżeli przyjmujesz już przez dłuższy czas inny magnez, możesz zacząć od dawki podtrzymującej: jedna miarka dwa razy dziennie: jedna miarka (2,5 ml) = 150 mg pierwiastkowego magnezu. Jeśli Twoja dieta lub styl życia powoduje zużycie dużej ilości magnezu (pijesz dużo kawy, jesteś narażony na stres, uprawiasz dużo sportu i pocisz się) możesz zwiększyć dawkę na 1 miarkę 2 lub 3 razy dziennie, aby zwiększyć nasycenie ciała magnezem. Najlepiej dodać całą dzienną dawkę do litra wody i popijać to przez cały dzień (razem z morską solą lub innymi minerałami).


Ostrzeżenie

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu. Jeśli chcesz zażywać ReMag® w czasie ciąży i dopiero zaczynasz, użyj niskiej dawki i stopniowo ją zwiększaj.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu


Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości