ReMag® The Magnesium Miracle™ Piko-jonowy magnez w płynie od Dr. Dean

ReMag® to prawdziwy The Magnesium Miracle™ ponieważ jest niezbędnym kofaktorem wymaganym przez 700-800 układów enzymatycznych, które wspierają tysiące reakcji biochemicznych w organizmie.

ReMag® The Magnesium Miracle | Piko-jonowy magnez w płynie od Dr. Dean

ReMag® - The Magnesium Miracle™

 • Przynosi iskrę do życia
 • Piko-jonowa forma magnezu zaprojektowana przez Dr. Carolyn Dean (autor The Miracle Magnesium)
 • Aktywuje od 700 do 800 układów enzymów ciała
 • W 100% wchłaniany na poziomie komórkowym
 • Nie ma silnego działania przeczyszczającego, jak inne rodzaje magnezu

ReMag® to prawdziwy The Magnesium Miracle™ ponieważ jest niezbędnym kofaktorem wymaganym przez 700-800 układów enzymatycznych, które wspierają tysiące reakcji biochemicznych w organizmie. Reguluje temperaturę, wytwarza i przekazuje energię, przekazuje sygnały nerwowe i rozluźnia mięśnie. Magnez jest niezbędny do metabolizmu glukozy, tłuszczów i białek i wpływa pozytywnie na wszystkie komórki organizmu. Magnez promuje również zdrowe kości, regulując wchłanianie wapnia i metabolizm aktywnej formy witaminy D z jej nieaktywnej postaci magazynowanej.

ReMag® został wynaleziony przez Dr. Carolyn Dean i jest starannie wykonany z czystego źródła chlorku magnezu. Jest przeznaczony do dostarczania stabilizowanych jonów magnezu o podobnej wielkości do magnezu w roślinach. ReMag® to piko-jonowa forma magnezu, o mniejszej średnicy niż mineralne kanały jonowe w ciele. Jego bezpośrednie i całkowite wchłanianie do komórek oznacza, że ReMag® omija jelito i nie dociera do jelita cienkiego, gdzie powoduje biegunkę. ReMag® nie ma zatem działania przeczyszczającego.

ReMag® to naprawdę The Magnesium Miracle™ ponieważ:

 • magnez przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i wyczerpania
 • magnez wspomaga elektrolityczną równowagę
 • magnez wspomaga prawidłowy energetyczny metabolizm
 • magnez wspomaga prawidłowe działanie układu nerwowego
 • magnez wspomaga prawidłową pracę mięśni
 • magnez przyczynia się do prawidłowej syntezy białek
 • magnez wspomaga prawidłowe funkcje psychiki
 • magnez wspomaga utrzymanie zdrowych kości
 • magnez wspomaga utrzymanie zdrowych zębów
 • magnez bierze udział w procesie podziału komórek

Opakowanie: 480 ml - 192 dawek, 240ml - 96 dawek


ReMag® to idealny suplement na niedobór magnezu

1. Ilość substancji czynnej

ReMag® zawiera 150 mg magnezu w dawce 2,5 ml.

2. Jakość

Podczas produkcji ReMag® postępujemy zgodnie z procesem kontroli jakości, który przekracza przepisy! Większość małych i średnich firm przestrzega tylko podstawowych wymagań FDA i nie wykracza poza minimum - ale przekraczamy wymagania na wielu poziomach, aby sprostać wymagającym standardom dr. Deana! W końcu jej imię widnieje na każdej butelce.

3. Koncentracja

Produkcja ReMag® rozpoczyna się od chlorku magnezu, który przechodzi 18-punktowy proces transformacji! W tym okresie nasz produkt koncentruje się na niespotykanej dotąd 60 000 ppm i zmniejsza się do wielkości pikometru. To jak wzięcie kuli do kręgli i podzielenie jej na rozmiar gumy do żucia, a następnie zmieszanie jej do rozmiaru pikometru. Trudno to sobie wyobrazić, ale pikometr to jednostka - jedna bilionowa część metra. Następnie jony magnezu są uwalniane z wiązania chlorków i te stabilizowane jony są natychmiast wchłaniane do komórek.

Wiemy, że żaden inny suplement nie przechodzi przez ten proces i to jest esencja wyjątkowości ReMag i to, co czyni go tak wyjątkowym - koncentracja, wielkość i stabilność jonów magnezu.

4. Wchłanianie

ReMag® to nie tylko skoncentrowany, ale także stabilizowany jon. Ta stabilizacja, stworzona w 18-częściowym procesie produkcyjnym, jest niezbędna do absorpcji i sprawia, że ReMag® jest bardzo wydajny - pozwala każdej kropli wślizgnąć się do kanałów mineralnych komórek, tj. w 100% dostępna biologicznie.

5. Źródło i czystość ReMag®

Firma produkująca ReMag® kupuje wlewki magnezu o czystości 99,98 - 99,99%. Obecne źródło pochodzi z zachodniego Teksasu. Zatem w naszym chlorku magnezu występuje tylko 0,01 do 0,02% zanieczyszczeń. Jest to bardzo korzystne w porównaniu z wysokiej jakości wersjami cytrynianu magnezu o czystości 98% lub chlorku magnezu z jezior słonych o czystości 96%. Kluczem jest czystość od 99,98 do 99,99% niezależnie od źródła.


Piko-jonowy magnez w płynie

Instrukcja użycia ReMag®

Dawkowanie: 2.5 ml (łyżeczka do herbaty)

Dawka dla dorosłych: 1 łyżeczka dziennie, rozmieszać w wodzie lub w soku, stosować na czczo lub po posiłku. W celu uzyskania lepszych efektów zalecamy używać dwóch dawek dziennie. Zalecamy zacząć bardzo pomału i używać pół łyżeczki dziennie (1.25 ml) następnie zwiększać dawkę o ¼ łyżeczki co 2 dni do momentu, aż zostanie osiągnięta dawka 1 łyżeczki dziennie. Możesz wymieszać całą dawkę w 1 litrze wody i popijać w ciągu dnia.

Dzieci w wieku 4-12 lat: należy używać pół dziennej dawki dla dorosłych.

Dzieci poniżej 4 roku życia: tylko po konsultacji z lekarzem.

Uwaga: Zakrętka butelki jest przydatna do pomiaru, jednak w celu dokładnego dawkowania użyj skalibrowanej miarki, strzykawki lub kroplomierza. Jeśli cierpisz na niedobór magnezu lub prowadzisz niezdrową dietę, zacznij bardzo pomału, aby Twoje ciało się przysposobiło. Niektórzy ludzie muszą zaczynać z miniaturową dawką 2-4 kropli dziennie i bardzo pomału zwiększać tę dawkę.

Jeżeli przyjmujesz już przez dłuższy czas inny magnez, możesz zacząć od dawki podtrzymującej: jedna łyżeczka dwa razy dziennie: jedna łyżeczka = 150 mg pierwiastkowego magnezu. Jeśli Twoja dieta lub styl życia powoduje zużycie dużej ilości magnezu (pijesz dużo kawy, jesteś narażony na stres, uprawiasz dużo sportu i pocisz się) możesz zwiększyć dawkę na 1 łyżeczkę 2 lub 3 razy dziennie, aby zwiększyć nasycenie ciała magnezem. Najlepiej dodać całą dzienną dawkę do litra wody i popijać to przez cały dzień (razem z morską solą lub innymi minerałami).


Ostrzeżenie

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu. Jeśli chcesz zażywać ReMag® w czasie ciąży i dopiero zaczynasz, użyj niskiej dawki i stopniowo ją zwiększaj.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.


Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości

Ta strona używa plików cookie. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na ich użycie.