RnA ReSet Drops™ Wyciąg z jęczmienia

RnA ReSet™ Drops to płynny suplement – wyciąg z jęczmienia bez glutenu.

RnA ReSet Drops™ - Wyciąg z jęczmienia

RnA ReSet Drops™ - Wyciąg z jęczmienia

Skład w dwóch kroplach:

  • Wyciąg z jęczmienia - 12 mg

Opakowanie: 44,3 ml


Instrukcja użycia RnA ReSet Drops™

Dawkowanie: 2-32 kropli

Zastosowanie: Zacznij od jednej kropli dwa razy dziennie przez tydzień, a następnie co tydzień zwiększaj dawkę o jedną lub dwie krople. Umieść krople pod językiem i pozostaw je w ustach na kilka minut. Po przełknięciu nie jedz i nie pij przez około 15 minut. Dzienna dawka jest bardzo indywidualna i może wynosić od 5-20 kropli dwa razy dziennie.

Cieszymy się, że Twój świadomy wybór padł na suplement diety RnA Reset Drops™. W tym pakiecie otrzymasz buteleczkę najnowszych, świeżych, witalnych i żywych RnA ReSet Drops. Ta generacja kropli ReSet RnA jest szczególnie musująca i może wpływać na ciśnienie podobnie jak napój gazowany. To jest całkowicie normalne!

Przed otwarciem wykonaj następujące instrukcje:

  • Nie wstrząsaj przed otwarciem
  • Otwórz buteleczkę nad zlewem lub blatem kuchennym i pozwól, by nadmiar ciśnienia uleciał
  • Zamknij, a następnie umieścić w lodówce na kilka godzin, zanim zaczniesz stosować


Unikaj energicznego wstrząsania, aż do zużycia około 1/4 butelki – do tego czasu intensywność musowania ulegnie zmniejszeniu. Po tym czasie wstrząsanie jest wskazane, produkt będzie miał tendencję do osiadania.

Krople RnA Reset Drops są ulepszane od czerwca 2010 r. w ramach wielu długoterminowych badań. Procesy te i powtarzana obserwacja tych samych zmiennych przez długi okres sprawia, że nasze zaufanie jest pełne, a dr Dean rozszerza ofertę RnA ReSet Drops na klientów z całego świata.

Każda partia RnA ReSet Drops jest testowana w niezależnych laboratoriach certyfikowanych przez FDA, charakteryzuje się wysoką jakością i dobrą konsystencją produktu. Każda partia jest wolna od alergenów, metali ciężkich i odzwierciedla korzystne właściwości odżywcze płynące z niezwykłych cukrów biologicznych, aminokwasów i fosforu.


Ostrzeżenie

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
  • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj.
  • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
  • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
  • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami.Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości