Pico Potassium® Roztwór potasu Piko-jonowy płynny potas

Pico Potassium® jest stabilizowanym jonem potasu (kalium), bardzo dobrze przyswajalnym na poziomie komórkowym od Dr Carolyn Dean.

Pico Potassium® Roztwór potasu - Piko-jonowy płynny potas

Co sprawia, że Pico Potassium® jest jednym z najlepszych suplementów potasu?

Korzystając z tej samej opatentowanej technologii, której użyliśmy do stworzenia ReMag® i ReMyte®, przygotowaliśmy dla naszych klientów płynny suplement potasu Pico Potassium®. Pico Potassium® jest najlepszym suplementem potasu do stosowania, ponieważ oferuje stabilizowane jony potasu, które są wysoce przyswajalne na poziomie komórkowym. Dodajemy go do naszej grupy minerałów, aby wspomóc równowagę elektrolitową w organizmie. Jony potasu Pico Potassium® są wytwarzane z chlorku potasu oryginalnie pozyskiwanego z potażu wydobywanego w Saskatchewan w Kanadzie.

 • Potas przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
 • Potas przyczynia się do prawidłowej pracy mięśni
 • Potas przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi

Objawy niedoboru potasu

Kto potrzebuje suplementów potasu? Większość osób z niskim poziomem potasu nie jest w stanie wchłonąć wystarczającej ilości potasu poprzez samą dietę. W większości przypadków niski poziom potasu jest wykrywany przez badanie krwi, które jest wykonywane z powodu choroby lub przyjmowania leków moczopędnych.

Objawy niskiego poziomu potasu mogą obejmować:

 • Słabe mięśnie
 • Zmęczenie
 • Skurcze mięśni
 • Zaparcia

Ile potasu potrzebujemy dziennie?

Pomimo jego znaczenia, niewiele osób na całym świecie otrzymuje wystarczającą ilość potasu. Zdrowa osoba dorosła powinna dążyć do spożywania 2000-4000 mg dziennie z pożywienia. Aby zwiększyć spożycie, włącz do swojej diety kilka pokarmów bogatych w potas, takich jak szpinak, buraki, ziemniaki i ryby, takie jak łosoś. Dorośli, którzy potrzebują więcej potasu, powinni rozważyć przyjmowanie wysoce przyswajalnego płynnego chlorku potasu, takiego jak Pico Potassium®. Przyjmowanie suplementów potasu pomoże zapewnić wystarczającą ilość każdego dnia.

Czy jesteś na diecie ketogenicznej?

Kiedy zaczynasz dietę ketonową, twoje ciało wydala dużo sodu i można stracić dużo wody. Gdy tracisz sód na diecie ketonowej, powodujesz równoległą utratę potasu. Typowe objawy niedoboru potasu – termin medyczny to hipokaliemia – obejmują osłabienie, skurcze mięśni, zaparcia, drażliwość lub problemy skórne. U sportowców niski poziom potasu może upośledzać masę mięśniową, ostatecznie wpływając na wydajność, a w cięższych przypadkach mogą wystąpić kołatanie serca, nieregularny rytm serca, trudności w oddychaniu (a nawet niewydolność serca w przypadku poważnego niedoboru).

Praktycznie wszystkie owoce i warzywa zawierają znaczne ilości potasu, ale nie wszystkie nadają się do stylu życia keto. W rzeczywistości większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że białko zwierzęce jest doskonałym źródłem potasu w diecie.

Dodanie wysoce przyswajalnego płynnego produktu potasowego ma sens w przypadku diety ketonowej. Każda porcja (1,25 ml) Pico Potassium® dostarcza 99 mg potasu na porcję, a przy 192 porcjach w butelce wartość i poprawa dla każdego, kto jest na diecie ketonowej, jest niezrównana!


Zalety płynnego potasu Pico Potassium®

Potas jest bardzo popularnym suplementem, ale wiele tabletek i proszków nie jest dobrze wchłanianych, co powoduje problemy trawienne. Jedną z największych zalet płynnego suplementu potasu jest to, że jest on lepiej wchłaniany w jelitach niż niektóre mniej rozpuszczalne formy.

Roztwór jest najlepszą formą suplementacji potasem, ponieważ daje również większą kontrolę nad dawką. Suplementy w postaci tabletek występują w odmierzonych dawkach, co ogranicza elastyczność w stosowaniu. Jeśli jednak używasz potasu w postaci płynnej, możesz łatwo zmienić jego ilość. Jeśli któregoś dnia będziesz potrzebować mniej lub więcej, będziesz mógł dokonać szybkich zmian za pomocą płynnego suplementu.


Jak stosować Pico Potassium®?

Pico Potassium® to mocny koncentrat mineralny, którego nie należy przyjmować bezpośrednio do ust. Nie martw się o czas podczas stosowania Pico Potassium®. Po prostu umieść swoją dawkę w szklance wody i wypij lub umieść swoją dawkę w całodziennym napoju i popijaj przez cały dzień. Aby uzyskać optymalne wyniki, należy przyjmować co najmniej dwie porcje dziennie w razie potrzeby lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Można go stosować z jedzeniem lub bez, ponieważ jedzenie nie wpływa na działanie suplementów potasu. Można go mieszać zarówno z ReMag Magnesium, jak i ReMyte Mineral Solution.

Zalecamy stosowanie Pico Potassium® wraz z innymi naszymi formułami w ramach Dr. Dean's Total Body ReSet.

Pico Potassium® jest wegański, bezglutenowy i nie zawiera drożdży, nabiału, jaj, soi, pszenicy, cukru, skrobi, sztucznych aromatów, sztucznych barwników, sztucznych konserwantów ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.Informacje o produkcie Pico Potassium®

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie: 240 ml
Waga: 240 g

Dawkowanie: 1,25 ml (0,5 miarki)
Ilość dawek w opakowaniu: 192

Skład - W jednej dawce - % RWS*
Potas (wytwarzany z chlorku potasu) - 99 mg - 4,95 %

Kolejne składniki: wodę z odwróconej osmozy, kwas cytrynowy (jako konserwant), sorbinian potasu (jako konserwant)
*RWS - referencyjna wartość spożycia.


ZASTOSOWANIE

Dawka dla dorosłych: Wlać 0,5 miarki (1,25 ml) do szklanki wody i spożyć w jednej dawce lub wlać do butelki z wodą i pić przez cały dzień. Można go stosować z jedzeniem lub na czczo. Może być mieszany z ReMag® - Piko-jonowy magnez i ReMyte® - Roztwór mineralny. Nie stosować produktu nierozcieńczonego!


Ostrzeżenie

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.


Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości