Maskowanie smaku płynnych minerałów

Maskowanie smaku płynnych minerałów

Czy kiedykolwiek zmagałeś się ze smakiem ReMag® i ReMyte®? Niektórzy ludzie nie lubią tego, co określają mianem „metalicznego” smaku. Jeśli to brzmi jak ty, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby smak był smaczniejszy.

=====

Doświadczenie klienta ze smakiem ReMag® i ReMyte®

Biorę ReMag i uwielbiam to, co robi dla mojego ciała - nigdy więcej zespołu niespokojnych nóg! Dzielę się nim z każdym, kto chce słuchać, i rozdaję szklankę wody z mojej butelki ReMage znajomym, aby poczuć, że te niesamowite minerały robią swoje.

Problem, który słyszę od moich przyjaciół, polega na tym, że nie smakuje dobrze. Dotyczy to również ReMyte. Chociaż ostrzegam, że powinni przeczytać etykietę i nie wkładać całej łyżeczki prosto do ust! Te rzeczy są skoncentrowane i musisz je rozcieńczyć!

Jednym ze świetnych sposobów na zdobycie minerałów i wody jest wyciśnięcie całej cytryny, a następnie dodanie czystej stewii do większej szklanki, butelki z wodą lub kubka. Często używam soku z cytryny i limonki oraz czystej stewii do smaku w mojej dużej butelce z wodą bez bpa, która wszędzie ze mną idzie. To całkowicie ukrywa smak.

Jeśli się obudzę i wiem, że mam za dużo kofeiny, ponieważ moja „niespokojna noga” zaczyna działać, innym przepisem jest dodanie organicznego octu jabłkowego i czystej stewii oraz łyżeczki ReMag do kilku kocyków z wodą. To właśnie robię i działa prawie natychmiast.

Zastąpienie w postaci ReMag® Lotion

Wiem, jak pomocne są te minerały dla naszego organizmu i jestem pewna, że Balsam ReMag® Lotion jest świetną odpowiedzią dla wielu, ale chcę, aby każdy mógł korzystać z tej wspaniałej linii produktów bez żadnych problemów, więc wierzę, że pomoże to tym, którzy biorą ReMag i ReMyte ustnie :-)

–Jennifer

=====

Co mówi o tym Dr Carolyn Dean?

A to by było na tyle: świetna rekomendacja, jak „osłodzić” smak naszych płynnych formuł mineralnych. Jeśli wcześniej zniechęcał Cię smak ReMag® lub ReMyte®, może to być dobra okazja, aby spróbować ich ponownie. Jeśli nie masz całej cytryny lub nie masz czasu na jej wyciśnięcie, po prostu zostaw butelkę soku z cytryny w lodówce i użyj ½- 1 łyżeczki na litr wody z ReMag i ReMyte, naprawdę poczujesz różnicę.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości