Być fit również w podzesłym wieku

Być fit również w podzesłym wieku

Choroby związane ze starością i niewłaściwym stylem życia mogą spotkać każdego z nas. Proszę przyjrzeć się doświadczeniom naszych dwóch klientów, którzy mają problemy z układem krążenia i zaczęli stosować picojonowy magnez ReMag.

Pierwszy to Robert:

Mogę przysiąc na funkcjonalność Magnesium ReMag. W przeszłości miałem dwa ataki serca. Przed pierwszym zawałem mój kardiolog wykonał szereg badań. Jego wniosek brzmiał: „zacznij brać magnez”.

Kilka tygodni później miałem pierwszy zawał serca, ale to nie dlatego, że brałem magnez. Zawały serca zostały spowodowane wieloletnią złą dietą, zbyt dużą ilością cukru, kofeiny i alkoholu, żeby wymienić kilku „złodziei” magnezu.

Przeprowadziłem własne badania i próbowałem zażywać kapsułki z magnezem. Efekt przeczyszczający był zbyt duży. Na szczęście znalazłem najlepszego z najlepszych, ReMag.

Moja arytmia (AFib) zwykle trwała od 20 do 30 godzin. Ale jeśli wziąłem ReMag, trwała tylko 2 do 3 godzin.

Później przeszedłem operację ablacji. Byłem w szpitalu jednego dnia, a następnego wyszedłem. Lekarz powiedział mi, że w pierwszym miesiącu po operacji arytmie mogą się jeszcze pojawić i faktycznie miałem je dwa razy. Ale od tamtej pory nie mam arytmii. Planuję używać ReMag do końca życia.

Z diety otrzymuję tylko około 200-240 mg (zalecana dzienna dawka to 420 mg) magnezu. Dlatego dla mojego zdrowia konieczne jest stosowanie ReMag i ReMyte. Po 4 latach ciągłego używania czuję się jak nigdy dotąd. Moja energia jest niesamowita i ćwiczę trzy razy w tygodniu. Mam 78 lat i czuję się silny!

– Robert

=====

70 do 80 procent Amerykanów w wieku powyżej 70 lat cierpi na niedobór magnezu. Magnez jest kluczowym składnikiem około 1000 reakcji chemicznych zachodzących w organizmie. Gdy organizm nie ma niedoboru magnezu, wraca do pierwotnego stanu zdrowia.

„Dlatego otrzymuję tak wiele komentarzy od klientów w wieku powyżej 70 lat, że ich życie się zmieniło – doświadczają cudu zwanego magnezem” – mówi dr Carolyn Dean.

PS: Ze względu na problemy z sercem Robert zmądrzał i dodał elektrolity ReMyte do magnezu, aby nasycić układ sercowo-naczyniowy szeroką gamą minerałów. Jeśli bierzesz tylko ReMag, dodaj ReMyte, aby uzyskać wyższy poziom wsparcia.

Drugi to Harold:

Ta historia 72-letniego klienta jest doskonałym przykładem „zmieniających życie” wyników, które mogą wystąpić, gdy organizm otrzymuje niezbędne minerały i elektrolity.

=====

Biorę ReMag i ReMyte od ponad dwóch lat i to zmieniło moje życie.

Byłem w punkcie, w którym nie wiedziałem, co robić. Miałem straszne arytmie (AFib) co dwa tygodnie i zawsze trafiałem z nimi do szpitala. Przeczytałem książkę Magnez dla zdrowia i odkryłem, że wszystkie moje objawy były spowodowane niskim poziomem magnezu.

Zacząłem więc brać ReMag i ReMyte. Po kilku tygodniach czułem się lepiej i bez objawów arytmii.

W międzyczasie mój lekarz umówił termin na ablację serca. Kiedy tam dotarłem, powiedział mi, że nie mam oznak migotania przedsionków. Dziwne było to, że miałem AFib od ponad dziesięciu lat i nagle nie.

Teraz gram w golfa pięć razy w tygodniu i chodzę po polu, o czym myślałem, że już nigdy nie będę mógł tego zrobić. Pojechałem nawet na autobusową wycieczkę do Nashville i Branson - 6800 km drogi, która od lat znajdowała się na mojej liście marzeń, ale nie mogłem tego zrobić z powodu AFib. Mam 72 lata i energię jak 50-latek.

Dziękuję, dr Dean, za całe dobro, które Pani robi, aby pomóc ludziom takim jak ja.

– Harold

=====

Jaka jest Twoja lista celów, które możesz osiągnąć z silniejszym i zdrowszym ciałem? ReMag i ReMyte to elementy budulcowe magnezu i elektrolitów zapewniające promienne i trwałe zdrowie.

Aloha, dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości