Elektrolity dla lepszej wydajności mózgu

Elektrolity dla lepszej wydajności mózgu

Czy miałeś kiedyś dni, kiedy wydawało ci się, że jesteś poza rzeczywistością, czy czasem myślisz, że twoja głowa jest „nieczynna”? Możliwe, że twój mózg cierpi na niedobór elektrolitów.

Elektrolity są jonowymi przewodnikami prądu elektrycznego w ciele. Bez wystarczającej ilości elektrolitów mózg nie jest w stanie zainicjować impulsów elektrycznych wymaganych przez komórki nerwowe do prawidłowej komunikacji. Ten niedobór może sprawić, że poczujesz się trochę nieswojo lub może objawiać się jako niesławna mgła mózgowa.

ReMyte równoważy elektrolity w twoim systemie. Jest znacznie lepszy niż większość roztworów elektrolitów, ponieważ zapewnia dwanaście minerałów o unikalnym rozmiarze pikometru, który umożliwia całkowitą absorpcję na poziomie komórkowym. Tak więc dawka mineralna może być bardzo niska, co eliminuje jakąkolwiek możliwość toksyczności. Ale gdy 100% minerałów jest wchłanianych na poziomie komórkowym, są one bardzo skuteczne.

doświadczenie klienta

Oto klient, który zauważył znaczną poprawę funkcji mózgu dzięki zastosowaniu wysoce przyswajalnego ReMyte.

Mam znaczne niedobory żywieniowe, więc mogę być bardziej wrażliwa niż większość ludzi, ale poczułem to już pierwszego dnia. Mój mózg funkcjonuje, moje poczucie obecności na świecie, moja osobista energia ... Moje spojrzenie znacznie się poprawiło i jestem bardzo wdzięczna.

Czuję, że nabyłam części mojego dawnego ja, moje życie wydaje się ostrzejsze i bardziej żywe. Używałam innych minerałów śladowych i innych minerałów i nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego. Łatwiej jest mi prowadzić samochód, co może zabrzmieć dziwnie, ale kiedy twój mózg działa lepiej, wszystko jest lepsze.
– Doris

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości