ReMag i ReMyte dla starszych generacji

ReMag i ReMyte dla starszych generacji

Osoby starsze stanowią nową grupę wysokiego ryzyka niedoborów żywieniowych. Niedobór magnezu u twojego starszego rodzica lub członka rodziny może wystąpić z powodu nieodpowiedniego spożycia składników odżywczych, przyjmowania wielu narkotyków, zaburzeń czynności przewodu pokarmowego i / lub częstego oddawania moczu.

Magnez został wskazany jako czynnik ryzyka dla osób starszych i był zaangażowany w proces starzenia się.

Starzenie się w naszym uprzemysłowionym społeczeństwie wiąże się między innymi chorobami zwyrodnieniowymi z wysokim ciśnieniem krwi, chorobami serca, zmniejszoną wrażliwością na insulinę i cukrzycą typu 2. Większość z nas nie wie, że starzenie się wiąże się również z brakiem równowagi w poziomie wapnia i magnezu oraz dziesiątek innych minerałów prawie identycznych z minerałami występującymi u osób z chorobami serca i cukrzycą. Badania kliniczne dokładnie dokumentują fakt, że osoby z insulinoopornością (charakterystyczne dla cukrzycy typu 2) mają za dużo wapnia i za mało magnezu w swoich komórkach. Co ciekawe, te same efekty są postrzegane jako wyniki „normalnego” starzenia się. Fakt ten sugeruje, że zaburzenia jonów wapnia i magnezu w komórkach mogą być brakującym ogniwem wielu chorób związanych ze starzeniem się. Inne badania kliniczne pokazują, że niedobór magnezu może zwiększyć naszą podatność na choroby serca i przyspieszyć starzenie.

Jedno z badań przeprowadzonych wśród mieszkańców domów opieki wykazało niski poziom magnezu i dwa stany, które często nękają osoby starsze: cukrzyca i skurcze łydek. Kolejne badanie wykazało, że osoby, które osiągnęły wiek 100 lat, miały wyższy poziom magnezu w całym ciele i niższe poziomy wapnia niż przeciętna osoba.

Wyniki badań wykazały, że zużycie magnezu zmniejsza się wraz z wiekiem, przy czym 79% dorosłych w wieku 55 lat i więcej spożywa jedzenie z mniej niż zalecaną dawką magnezu. Ponadto Narodowy Instytut Zdrowia twierdzi, że osoby starsze są bardziej narażone na niedobór magnezu ze względu na zmniejszoną zdolność do wchłaniania tego minerału. Choroby, na które osoby starsze są wrażliwe, oraz niektóre leki stosowane w terapii również przyczyniają się do utraty magnezu. Potencjalny niedobór magnezu stanowi problem dla wielu osób w każdym wieku, ale dla osób starszych może być szczególnie poważny.

Zdolność ludzkiego organizmu do wchłaniania magnezu zmniejsza się z wiekiem, więc osoby starsze, które nie stosują odpowiedniej diety oraz osoby stosujące leki na receptę wyczerpujące magnez są zagrożone (badania pokazują, że przeciętny starszy obywatel przyjmuje dziennie od sześciu do ośmiu leków na receptę!). Leki zobojętniające sok żołądkowy, przyjmowane przez wiele osób starszych w celu zatuszowania objawów złej diety, to mocny napar wapnia i aluminium, który wyczerpuje magnez i przyczynia się do neurologicznego ciężar osób starszych.

Kilka badań pokazuje, że poważne problemy neurologiczne wynikają z bardzo niskiego poziomu magnezu w mózgu, który może być spowodowany przewlekłym stosowaniem diuretyków, które miliony ludzi używają do kontrolowania wysokiego ciśnienia krwi. Diuretyk, zwykle leczenie pierwszego rzutu nadciśnienia, szczególnie odprowadza potas i magnez z organizmu. Większość lekarzy przepisuje potas, aby zastąpić utratę, ale zapomina o magnezie.

Na szczęście nasi klienci mają wiedzę na temat magnezu i minerałów i wplatali ReMag i ReMyte w codzienny plan opieki zdrowotnej dla swoich rodziców i starszych rodziców.

Oto świadectwo Susany z Teksasu:

Moja matka obchodziła swoje 91. urodziny.

Moja mama jest w dobrym zdrowiu, ale cierpi na reumatoidalne zapalenie stawów w całym ciele i zapalenie kości i stawów w kolanach. Bierze tramadol, aby leczyć ból, metotreksat, wapń, multiwitaminę, witaminę D, Fosamax i niektóre inne suplementy chrząstki. Nie dodawała nic do swojego schematu, chyba że jej reumatolog poinstruowałby to. Tak, trzyma lekarzy w godnej chwale. Ale zrozumiałem. Doświadczyła ogromnego bólu na początku swojego zapalenia stawów i nie chciała, aby ból kiedykolwiek osiągnął ten poziom.

Jednym z efektów ubocznych jej leków przeciwbólowych są zaparcia, lęk i trudności ze snem. Moja matka walczyła ze wszystkimi trzema, ale jej zdaniem z powodzeniem radziła sobie z zaparciami, pijąc sok pomarańczowy z dużą ilością miąższu. Nie rozpoznaje, że lęk i trudności ze snem były skutkami ubocznymi jej leków. Według niej te problemy były raczej wynikiem jej życia (i dzieci), które dały jej tyle powodów do zmartwień.

Wiedziałam, że moja matka może czerpać ogromne korzyści z ReMag, ale odmawiała. Następnie na rynek wprowadzono balsam ReMag. W sierpniu 2017 roku zaczęłam zastępować jej balsam do rąk ReMag Lotion. Po myciu religijnie nakłada balsam na dłonie, więc wiedziałam, że dostanie całkiem niezłą dzienną dawkę magnezu.

Po trzech miesiącach zauważyłam, że przebarwienia na jej skórze na dłoniach i ramionach są zauważalnie mniejsze. Miała takie plamy, jak plamy wątrobowe, a także blizny po zadrapaniach i oparzeniach po gotowaniu i pracy na podwórku (wciąż kosi trawniki przednie i tylne… więcej na ten temat nieco później). Jej skóra jest szczególnie wrażliwa na zadrapania, ukąszenia i oparzenia owadów powodują zauważalne, a czasem przerażające ślady na jej skórze, które utrzymują się przez długi czas. Dziś jej ręce i dłonie mają teraz równomierny odcień skóry i rodzaj ciepłego blasku.

Zaczęłam też zauważać, że kostki dłoni i palców wydają się mniejsze. W reumatoidalnym zapaleniu stawów miała zauważalne zniekształcenie kostek i palców. Jej kciuki były również prawie w 100% zamrożone. Było to niepokojące, ponieważ nalegała na gotowanie, a utrata ruchomości w kciukach narażała ją na ryzyko przy obchodzeniu się z naczyniami do krojenia, gorącymi garnkami i patelniami.

Dzisiaj dłonie mojej matki wyglądają normalnie, jej palce mają nierówności, ale nie są zniekształcone. Kłykcie na jej dłoniach są normalne. Dziś może zgiąć kciuki! A jej wyniki badań krwi wykazały, że jej markery stanu zapalnego, które spadały, już nie były! Jej reumatolog był bardzo zaskoczony.

Raz zasugerowałam ponownie, żeby wypróbowała ReMag i przypomniałem jej, jak dobrze sobie z tym radzę, a ona także wie, że moje siostry też to przyjmują. W końcu zgodziła się spróbować! Każdego ranka daję jej łyżeczkę do szklanki wody, którą pije przez cały dzień. Wkrótce przestała narzekać na wypróżnienia. Po około sześciu tygodniach zwróciłem jej uwagę, że nie wspomniała o problemach z jelitami, odkąd zaczęła przyjmować ReMag. Spokojnie się zgodziła i po wyrazie jej twarzy mogłem stwierdzić, że była zaskoczona i zadowolona.

Nie robi już miny, kiedy daję jej poranną szklankę wody. Nie wie, że teraz dodam do jej wody również Pico Silver i różową himalajską sól morską. Nie narzeka na smak ani nic takiego. Moim kolejnym wyzwaniem jest nakłonienie jej do picia większej ilości wody w ciągu dnia, aby zwiększyć ilość, którą jej daję.

W tym roku znów zaczęła kosić trawnik na wiosnę. Zrobiła to i miała wytrzymałość, aby wykonać zadanie! Ponadto nie odczuła żadnych skutków ubocznych - niskiej energii, bólu, letargu - które miała rok temu!

I wreszcie jej włosy. Od lat jest śnieżnobiały. Przez ostatni rok zauważyliśmy, że ciemne włosy wrastają w jej skórę głowy. Ma teraz ciemniejsze obszary włosów, a jej włosy powoli stają się bardziej solne i pieprzowe. Lubi podkreślać, że jej kolor włosów wraca i że staje się młodsza!
–Susana V. San Antonio TX USA

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości