Nie spuszczaj tego cudownego minerału do toalety

Nie spuszczaj tego cudownego minerału do toalety

Czy wiesz, że lekarze używają magnezu jako środka przeczyszczającego u pacjentów cierpiących na ciężkie lub przewlekłe zaparcia? Powodem tego jest to, że niewchłonięte cząsteczki magnezu rozluźniają jelita i wciągają wodę do jelit, a następnie możesz być pewien, że wybiegniesz do toalety!

To świetnie, jeśli masz zaparcia. Jeśli nie, spluskasz magnez w toalecie, co oznacza również, że spluskasz pieniądze w toalecie. Ile? W lepszym przypadku od 12 do 16 złotych za każdą uncję (28 g) spożywanego suplementu magnezu.

Jeśli chcesz cieszyć się dobroczynnym działaniem magnezu, które opisuję w mojej książce The Magnesium Miracle (opublikowanej w Polsce pod nazwą Magnez dla zdrowia), nie będziesz chciał, aby działał jak środek przeczyszczający. Zamiast tego chcesz, aby każda cząsteczka magnezu była absorbowana przez twoje komórki, aby mogła dotrzeć tam, gdzie jest najbardziej potrzebna (np. enzymy detoksykacyjne w wątrobie; cykl Krebsa, który wytwarza energię; rozluźnienie mięśni i tkanek). Najbardziej zadziwiającą cechą w pełni wchłoniętego magnezu jest to, że pomaga naturalnie rozluźnić mięsień jelitowy, dzięki czemu normalne działanie perystaltyczne sprawia, że zaparcia należą do przeszłości!

Oto inny klient, który informuje, że ReMag® nie spowodował efektu przeczyszczającego, który wywierały inne formy magnezu.

Poza tym jego ciało powiedziało mu, że jest gotowe na więcej:

Moja żona zaprowadziła mnie do ReMag i była to niesamowita podróż. Kiedyś braliśmy inny suplement magnezu, ale zdecydowanie miał działanie przeczyszczające.

Na początku smak był trochę trudny do zdobycia, ale najbardziej szaloną rzeczą, jakiej doświadczyłem, jest to, że czasami naprawdę go lubię. Jedynym sposobem, w jaki mogę to zracjonalizować, jest to, że kiedy moje ciało ma niedobór magnezu, moje ciało pragnie go, więc mój mózg cieszy się tym smakiem. Nie mam pojęcia, czy to prawda, ale myślę, że tak może być.

ReMag®jest opracowany tak, aby wchłaniał się w 100% na poziomie komórkowym. To stawia go w swojej lidze, jeśli chodzi o suplementy magnezu. Więc jeśli poważnie myślisz o utrzymaniu wystarczającej ilości magnezu w swoim ciele, ReMag® jest złotym standardem.

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości