Jak rozpoznać, że wasze produkty są czyste?

Jak rozpoznać, że wasze produkty są czyste?

Każdego dnia widzę naszych klientów, którzy biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie z powrotem w swoje ręce. Cieszę się, kiedy piszą lub dzwonią, aby zapytać o czystość naszych produktów.

Jest to znak, że klienci badają produkty i zadają odpowiednie pytania przed ich użyciem. Ponadto każda firma, która produkuje suplementy i wspiera zdrowie ludzi, może łatwo odpowiedzieć na te pytania. Oto kluczowe czynniki kontroli jakości, które napotyka nasza firma.

Kompetentny, doświadczony personel

Lubię powiedzieć, że moja obsługa klienta to mój „klon”. Często mówi jak ja:
Tutaj w RnA ReSet, nasi rzecznicy i pracownicy obsługi klienta mówią pewnie i odpowiednio o wyjątkowych zaletach naszych zastrzeżonych formuł.

Nie jest powszechnie wiadomo, że w przypadku suplementów diety wchłanianie jest kluczowe, a nasze formuły odgrywają wiodącą rolę w tej kategorii. Usłyszysz także, jak rozmawiamy o minerałach wielkości pikometru, stabilizowanych jonach, metylacji, siarczanowaniu, witaminach pozyskiwanych z całej żywności oraz o podstawach wypróbowanych i prawdziwych systemów medycyny naturalnej, takich jak homeopatia.

Zespoły ekspertów do kontroli i zapewnienia jakości

Oto jak opisuję moje zespoły kontroli jakości:

Za kulisami budowy naszych receptur znajduje się sumienna, precyzyjna praca naszych zespołów zarządzania jakością i zapewniania czystości. Nasi producenci cGMP zatrudniają profesjonalny personel, który zajmuje się przestrzeganiem wszystkich standardów jakości Dobrej Praktyki Wytwarzania FDA, które stanowią, że producenci muszą oceniać tożsamość, czystość, jakość, siłę i skład swoich składników diety i suplementów diety, aby pomóc zagwarantować, że nasze produkty są bezpieczne i dokładnie oznakowane.

Podczas gdy receptury za formuły wypełniające RnA ReSet są zastrzeżone i ściśle poufne, składniki ilościowe, kontrola jakości i proces zapewniania jakości każdej formuły są całkowicie przejrzyste i podlegają rutynowej kontroli przez upoważnionych, wykwalifikowanych egzaminatorów. Aby rzucić okiem na to, co robimy, zabierzemy Cię w podróż po tym, co dzieje się w naszym procesie.

Doskonały proces zarządzania jakością

Jak obiecano, oto opis procesu zarządzania jakością:

Aby zakończyć nasze produkty recepturami najwyższej jakości, zaczynamy od pozyskania składników najwyższej jakości. Chociaż otrzymujemy certyfikat naszych surowców, wciąż wysyłamy próbki do testów w celu potwierdzenia ich jakości. Stosujemy te same ścisłe specyfikacje i standardy oceny, aby śledzić te komponenty i powstały produkt aż do zakończenia procesu produkcyjnego. Po wyprodukowaniu produktu każda partia jest sprawdzana, testowana laboratoryjnie i zatwierdzana przez ekspertów kontroli jakości przed wysyłką do naszego centrum napełniania butelek.

Środki kontrolne są stosowane do każdego produktu końcowego, aby zapewnić, że partia jest bezpieczna i gotowa do spożycia, dzięki czemu przeprowadza się więcej kontroli, testów i weryfikacji.

Co to jest COA?

Następnym krokiem w tym procesie jest wygenerowanie certyfikatu analizy (COA). W jednym z moich innych artykułów wyjaśnię, o co chodzi.

Wniosek

Jestem dumny ze współpracy z naszymi producentami, z którymi tworzymy wysoko przyswajalne, wysoce skuteczne suplementy diety, które spełniają surowe wymagania dobrej praktyki produkcyjnej, uznanej na całym świecie za złoty standard bezpieczeństwa konsumentów.

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości