Lepszy słuch dzięki magnezowi

Lepszy słuch dzięki magnezowi

Nasz słuch jest niezbędny i istnieją sposoby na uniknięcie utraty słuchu. Podczas korzystania z ReMag doświadczyłam istotnych zmian i ostatecznie przeszedłem operację, aby zakończyć proces wyzdrowienia.

31 maja przypada w Stanach Zjednoczonych święto „National Save Your Hearing Day”. Jest to dzień, w którym ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na naukę ochrony swojego słuchu, a także słuchu twojej rodziny. Nasz słuch jest niezbędny i istnieją sposoby na uniknięcie utraty słuchu.

Szczerze mówiąc, ta przyczyna jest bliska i droga mojemu sercu, ponieważ miałam ubytek słuchu w jednym uchu. Wprowadziłam znaczące ulepszenia przy użyciu ReMag i ostatecznie przerzedłam operację, aby zakończyć proces wyzdrowienia. Teraz słyszę bardzo dobrze w obu uszach.

Magnez i ubytek słuchu

Dla tych, którzy szukają alternatywy dla poprawy struktury i funkcji ucha wewnętrznego, polecam lekturę artykułów o magnezie w ośrodkowym układzie nerwowym. Oto kilka informacji.

Według Światowej Organizacji Zdrowia 278 milionów ludzi na całym świecie ma ubytek słuchu od umiarkowanego do głębokiego w obu uszach. Oprócz patologii niewiadomego pochodzenia, takich jak nagła utrata słuchu i choroba Meniere'a, utrata słuchu ma tak wiele znanych przyczyn, że wymienienie ich wszystkich byłoby uciążliwe. W skrócie, może to być spowodowane procesem starzenia się, narażeniem na głośny hałas, niektóre leki, infekcje, uraz głowy lub ucha, czynniki wrodzone lub dziedziczne, choroby, a także szereg innych przyczyn. W indukowanej hałasem utracie słuchu (NIHL), nagłej utracie słuchu zmysłowo-nerwowej (SSHL) lub jatrogennej utracie słuchu (ototoksyczność) śmierć komórki czuciowej obejmuje procesy metaboliczne.

Od wielu lat na modelach zwierzęcych lub u ludzi badano interwencje farmakologiczne mające na celu zapobieganie lub łagodzenie rozwoju tych zaburzeń słuchu, a także czynników podatności. Wśród nich magnez wydaje się odgrywać ważną rolę. Terapia magnezowa jest dobrze udokumentowana, ponieważ jest zwykle przepisywana w innych patologiach. Jego skutków ubocznych i przeciwwskazań jest niewiele i jest tani. Magnez, który z łatwością przenika przez barierę krwiotwórczą, wykazuje działanie neuroochronne i rozszerzające naczynia krwionośne oraz jest w stanie ograniczyć uszkodzenia ślimaka. Obserwacje te doprowadziły do wielu badań, których celem jest ocena znaczenia podawania magnezu w zapobieganiu lub leczeniu takiego zaburzenia słuchu.

Moje myśli

Jeśli chodzi o moje badania i doświadczenie, mogę powiedzieć, że magnez spełnia następujące warunki:

  • z czasem odwapnia małe kości w uszach
  • zmniejsza stan zapalny
  • poprawia strukturę i funkcję komórek w uszach i ośrodkowym układzie nerwowym

Mieliśmy wielu klientów, którzy zgłosili, że poprawili swoje zdrowie słuchu, stosując magnez, w tym spadek szumów usznych (z powodu niedoboru magnezu).

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości