Czy ciało ma priorytety życiowe?

Czy ciało ma priorytety życiowe?

Ciało ma priorytety życiowe. Twoje ciało jest inteligentne i ma pragnienie długiego, zdrowego życia. Instynkt utrzymania energetycznego samopoczucia jest naczelną zasadą lub wytyczną stosowaną przez twoje ciało

Klienci wybierają nasze produkty z własnych powodów. Mogą szukać pomocy w polepszeniu stanu zdrowia w obliczu chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca, zaburzenia rytmu serca, zapalenie stawów itp. Alternatywnie mogą mieć bardziej dotkliwą sytuację i chcą promować powrót do zdrowia po wypadkach, urazach, operacjach lub infekcjach. Jeśli więc klient kupuje nasze produkty z zamiarem poprawy rozluźnienia mięśni, dlaczego nie dzieje się to natychmiast? Jednym z powodów jest to, że ciało ma swoje priorytety życiowe.

Co oznacza priorytet życia?

Twoje ciało jest inteligentne i ma pragnienie długiego, zdrowego życia. Instynkt utrzymania energetycznego samopoczucia jest naczelną zasadą lub wytyczną stosowaną przez twoje ciało. Jak możemy zastosować tę koncepcję do Ciebie, naszego klienta?

W naszym przykładzie Twoim celem jest wykorzystanie naszych produktów (ReMag) w celu poprawy rozluźnienia mięśni. Ale co jeśli masz zwapnienie we krwi? Wyobraź sobie, że twoje ciało wie, że rozpuszczanie wapnia w układzie krążenia jest priorytetem dla lepszego i dłuższego życia? Co jeśli ciało wykorzystuje nasze produkty do rozpuszczania wapnia zamiast rozluźnienia mięśni? Twoje mięśnie w ogóle nie rozluźniłyby się, dopóki zwapnienie nie zostanie zmniejszone, więc pierwszą myślą będzie, że produkt nie działa. Ale nasze ciało jest mądre i wykorzystuje magnez do rozpuszczenia zwapnienia i poprawy wydolności sercowo-naczyniowej, a nie do rozluźnienia mięśni.

Należy także wziąć pod uwagę, że w przypadku ReMagu występuje wzrost wydajności 1000 układów enzymatycznych w organizmie, tak że organizm może mieć priorytet stopniowego zwiększania rezerw magnezu, zanim jeden konkretny system zacznie się poprawiać.

Biorąc pod uwagę, że ciało jest wystarczająco inteligentne, aby podejmować te decyzje, czy ma sens, że kiedy „skurcze mięśni” stają się priorytetem dla ciała, to mięśnie się rozluźniają? Ciało będzie wykorzystywać nasze wchłonięte składniki odżywcze, od najwyższego do najniższego priorytetu, aby wspierać równowagę wielu różnych układów narządów poprzez poprawę struktury i funkcji komórek.

Jakie są priorytety ciała?

Istnieje niewielka zgoda naukowa co do hierarchii, którą ciało stosuje do ustalania priorytetów, prawdopodobnie dlatego, że jest to bardzo indywidualna aktywność w zależności od historii zdrowia. Utworzenie uporządkowanej listy nie ma zatem większego znaczenia. Jednak jasne jest, że ciało będzie chronić narządy, które są niezbędne (serce, mózg itp.). Po osiągnięciu tych priorytetów ciało opiera się na unikalnych potrzebach danej osoby. Na przykład wiemy, że serce zawiera najwięcej magnezu w organizmie, co czyni go priorytetem. Tak więc, zanim dana osoba ma kołatanie serca z niedoboru magnezu, ma długą listę innych objawów niedoboru magnezu.

Co wpływa na te priorytety?

Wybór stylu życia wpływa na priorytety twojego ciała. Jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, twoje ciało może nadal utrzymywać równowagę z bardziej subtelnymi priorytetami. Jeśli twój styl życia jest mniej wspierający, wtedy twoje ciało ma większą nierównowagę i inne priorytety. Czynniki wpływające na twoje ciało to:

• Odżywianie
• Nawodnienie
• Światło słoneczne
• Świeże powietrze
• Ćwiczenie
• Suplementy
• Leki
• Stres
• Toksyczność środowiskowa

Od dziesięcioleci mówię o wyborach dotyczących stylu życia. Edukacja ludzi na temat stylu życia była jednym z powodów, dla których zaczęłam studiować na Wydziale Lekarskim. Byłam zdania, że więcej osób słucha lekarzy niż świeckich.

Zrelaksuj się i uzyskaj spokój

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem naszych produktów, możesz zaufać inteligencji swojego ciała i jego naturalnemu wysiłkowi, aby zachować równowagę. Początkowo może to być trudne do zrozumienia. Ale choroba lub słabość mogą okazać się sposobem dla organizmu na próbę rozwiązania problemu lub konfliktu lub ostrzeżenia o problemie lub konflikcie. Zaufanie swojemu ciału pozwoli ci się zrelaksować i umożliwi proces tworzenia jeszcze lepszego zdrowia.

Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości