Solidny fundament dla nowego ja

Solidny fundament dla nowego ja

Dobre i złe zdrowie określa się na poziomie milionów komórek tworzących ludzkie ciało. Magnez, witaminy, aminokwasy i minerały są potrzebne do tysięcy reakcji biochemicznych zachodzących w każdej komórce, a chroniczny niedobór tych składników odżywczych jest najczęstszą przyczyną zaburzeń komórkowych

Uzupełnienie tych komórek niezbędnymi składnikami odżywczymi wspomaga ich produkcję energii i prowadzi do optymalnego zdrowia. Jednak bez odpowiedniej suplementacji (ReMag®, ReMyte®) normalne funkcjonowanie komórek ostatecznie ulegnie pogorszeniu, co spowoduje zły stan zdrowia.

Ciało nie odzyskuje zdrowia, powodując prawidłowe działanie uszkodzonych komórek. Poprawia się dzięki tworzeniu nowych komórek, które działają poprawnie. Proces odbudowy nowego i zdrowego ciebie opiera się na tym, że ciało nieustannie się zastępuje. Co godzinę twoje ciało tworzy 80 000 000 nowych komórek! Gdy budowana jest każda nowa komórka, ciało szuka odpowiednich materiałów budowlanych, z których zbuduje komórkę. Jeśli ciało nie może znaleźć dobrych, zdrowych materiałów, wykorzysta wszystko, co jest dostępne.

Aby stworzyć nowe komórki, ciało musi mieć surowce (odżywianie) i wystarczającą energię komórkową, aby móc z nich korzystać. Jeśli któregoś z nich brakuje, farmaceutyki i / lub operacje nie pomogą. Ciało ma zdolność wyleczenia się z wielu dolegliwości, jeśli jest zasilane zdrowym odżywianiem i odpowiednią energią komórkową.

Łącząc szczęście, zdrowy rozsądek i dziesięciolecia badań, dowiedziałem się, że podstawy dobrego samopoczucia zaczynają się na poziomie komórkowym i udało mi się stworzyć protokół, który Resetuje ciało na poziomie komórkowym i pozwala jego naturalnej mocy leczniczej siedzieć w siodle kierowcy.

Moje podejście jest przeciwieństwem medycyny alopatycznej. Szukam naturalnych, zdrowych rozwiązań w leczeniu tej choroby. Z drugiej strony medycyna alopatyczna wnika głębiej w drobiazgi organizmu - obwiniając geny, niewydolność mitochondriów, brak szczepionek i lekooporność za niekończenie epidemii chorób przewlekłych.

Nawet ich najnowsza oferta - leczenie biologiczne - nie wspiera naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Pozwól mi wyjaśnić, co mam na myśli. Teraz, gdy szczepionki znajdują się pod presją, Big Pharma oferuje to, co nazywają leczeniem biologicznym, jako swojego nowego Świętego Graala. Lek biologiczny to produkt wytwarzany z organizmów żywych lub zawierający składniki organizmów żywych. Zakładam, że słowo biologiczne ma na celu złagodzenie obaw ludzi dotyczących narkotyków syntetycznych. Ale Big Pharma naprawdę nie ma kontroli nad tymi lekami. Mówiąc ściślej, systemy nadzoru ciała i tryliony mikroorganizmów w jelicie mogą zamienić te substancje biologiczne w coś niebezpiecznego.

Inne wady polegają na tym, że leczenie biologiczne jest drogie, może być wykonywane wyłącznie przez wstrzyknięcie i jest tak nowe, że nie mamy odpowiednich badań długoterminowych. Ponadto każda „nowa” klasa leków we wczesnych stadiach skorzysta z efektu placebo tej „nowości”.

Dlatego wciąż mówię, że konieczne jest wspieranie organizmu na poziomie komórkowym, aby wszystkie składniki odżywcze były w grze, co pozwoli ciału zbudować doskonałe komórki, które utrzymają nas przy życiu i pełne zdrowie. Oczywiście jest to coś, czego firmy farmaceutyczne nigdy nie rozpoznają, ponieważ to, co robię, nie jest opatentowane i nie jest kontrolowane przez Big Pharma, Big Medicine i Big Money.

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości