Magnez pomaga w problemach starzenia (część 1)

Magnez pomaga w problemach starzenia (część 1)

Współczesna medycyna prawie nic nie wie o „antiaging medycynie” i przyjmuje absurdalny protekcjonalny ton, który ma umniejszyć każdego, kto twierdzi, że jest to ważny aspekt medycyny. Dyskredytujący tytuł „Dziki zachód medycyny przeciwstarzeniowej” ostrzega lekarzy, że lepiej nie zagłębiać się w takie szarlataństwo.

Jest to w zasadzie metoda manipulacji stosowana przez grupę w celu utrzymania konsensusu i autorytetu. Współczesna medycyna nie zawraca sobie nawet głowy manipulowaniem publicznością, atakuje tylko bezpośrednio różne gałęzie medycyny alternatywnej.

Krytykują kliniki przeciwstarzeniowe, które obiecują: więcej energii, mniej stresu, ostrzejsze umysły, silniejsze libido, zdrowsze serca, silniejsze mięśnie i kości, lepszy układ odpornościowy, młodszy wygląd. Natomiast lekarze przeciw starzeniu się twierdzą, że „tradycyjna medycyna jest: zorientowana na chorobę i reaktywna, a nie zapobiegawcza… pielęgniarki i lekarze widzą pacjentów tylko wtedy, gdy są chorzy…

Jedna klinika oferuje pierwszą 8-godzinną wizytę w celu oceny poziomów aktywności, historii rodziny, stresu i nawyków żywieniowych.

Oczywiście wiąże się to z dużym kosztem dla pacjenta. Główną krytyką klinik przeciw starzeniu się lub długowieczności, oprócz wysokich kosztów, jest stosowanie terapii hormonalnej - HGH, testosteronu, estrogenu, progesteronu, hormonu tarczycy i kortyzolu.

Nie jestem też wielkim fanem hormonalnej terapii zastępczej i nie sądzę, że jest to najlepszy sposób na zbliżenie się do długowieczności. Jeden z krytyków „charakteryzuje przepisywanie ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) jako środka przeciwstarzeniowego jako szarlatanerii”. Pisze także, że „hormonalna terapia zastępcza i leki stosowane w leczeniu ich skutków ubocznych kończą się jako hormonalne toksyczne zupy, które mogą powodować ogromne szkody medyczne i finansowe, które znacznie przewyższają wszelkie długoterminowe korzyści”.

Ten artykuł został napisany, ponieważ lekarze przygotowują się na „rosnącą liczbę starzejących się pacjentów, którzy mają nadzieję na dłuższe życie i lepszą jakość życia w starszych latach z mniejszą liczbą chorób.” Niektóre zabiegi, o których wcześniej mówiono, że są zbyt drogie, a nawet próżne, stają się coraz bardziej akceptowane. Chodzi o to, że „starzenie się jest nieuniknione, tak, ale można je również leczyć - a nawet w pewnym stopniu można temu zapobiec.”

Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości