Przywracanie równowagi

Przywracanie równowagi

Twoje ciało składa się z ekosystemu podobnego do biologicznego układu równowagi Ziemi - tego cudownego, złożonego systemu inteligentnych czynników, które współpracują ze sobą, aby stworzyć twoje ciało.

Wśród 30 milionów ludzkich komórek żyje 39 bilionów drobnoustrojów! - z których wszystkie mają nieskazitelnie ważną pracę, w tym zdrowe bakterie i drożdżaki, które utrzymują cię przy życiu i siłę.

Zdrowe bakterie i drożdżaki pomagają trawić żywność, dostarczają składniki odżywcze do komórek, regulują poziom cukru we krwi, a nawet wytwarzają witaminy i pomagają wchłonąć minerały.

Ale jeśli twój układ traci równowagę z powodu stresu, złej diety, toksyn środowiskowych lub niedoborów żywieniowych i mineralnych, twoje ciało może łatwo zostać zasiedlone przez złe bakterie i może być podatne na przerost drożdżaków, co prowadzi do nierównowagi, osłabienia lub choroby.

Kiedy przychodzi czas na podjęcie kroków w celu przywrócenia równowagi ciała, wiele osób odwiedza lekarza. W latach pracy we współczesnej medycynie byłam świadkiem tego samego modelu błędnej diagnozy i niedokładnego planu leczenia, który nie przywraca równowagi ciała. W dużym świecie leków i urządzeń farmaceutycznych antybiotyki i sterydy są najczęściej stosowanymi rozwiązaniami dla tych złożonych, naturalnie występujących zaburzeń równowagi. Niestety, powtarzane rundy antybiotyków tylko pogłębiają nierównowagę, a następnie stają się wyjątkowo złożone, gdy niedobory żywieniowe i mineralne są leczone coraz większą ilością leków.

W obecnym stanie współczesnej medycyny ludzie nie otrzymują odpowiedniej opieki zdrowotnej. Otrzymują opiekę zdrowotną i nie poprawia to ich samopoczucia.

Wiele osób nie stać na holistycznych lekarzy lub opiekę naturopatyczną, którzy zwykle nie są objęci ubezpieczeniem. W rezultacie korzystają z dr Google i szukają forów zdrowia, na których spotykają się z darmowymi poradami. To tak, jakby granie w grę „Jaki jest mój objaw?” co może prowadzić do całkowicie niewłaściwego samoleczenia, ale myślą: - o co chodzi, jeśli to darmowe porady, prawda?.

I to jest mylące. Każdy uwielbia oszczędzać pieniądze, ale jakim kosztem? Czytałam zbyt wiele historii zdrowia, w których osobie udało się przetrwać błędne rozpoznanie i złe traktowanie ze strony lekarzy alopatycznych, alternatywnych i świeckich, a po latach eksperymentów wyszła z drugiej strony żywa i miała względnie lepszy stan zdrowia. Jednak prawie każdy zły stan zdrowia można zidentyfikować na podstawie niedoboru magnezu, niedoboru minerałów, złego odżywiania oraz przerostu drożdżaków i złych bakterii. Droga do powrotu do zdrowia jest długa, ale prosta - przy użyciu wysokiej jakości magnezu i minerałów - ReMag® a ReMyte® - oraz ochrony przed przerostem drożdży i bakterii dzięki odpowiedniej diecie, probiotykom i PicoSilver. Po kilku tygodniach zauważysz małe zmiany, które będą oznaczały dużą zmianę w twoim zdrowiu i samopoczuciu w dłuższej perspektywie.

Dr Carolyn Dean

Poprzedni post Artykuł 90 / 90
Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości