Czy wiesz, co jest najlepszym pomocnikiem na bezsenność lub zaburzenia snu?

Czy wiesz, co jest najlepszym pomocnikiem na bezsenność lub zaburzenia snu?

Większość ludzi pracuje więcej i mniej śpi, a to przeciążenie może powodować problemy zdrowotne, o których nawet nie zdają sobie sprawy. Kiedy doświadczają problemów ze snem, zwracają się do alkoholu lub udają się do lekarza i uzależniają się od tabletek nasennych.

Bezsenność stała się poważnym problemem dla wielu osób, a leki wydają się nie oferować długoterminowego rozwiązania. Istnieje około 100 leków zatwierdzonych do leczenia bezsenności i żaden z nich nie był badany do długotrwałego stosowania. Co można porównać do alkoholu - jeśli masz szklankę piwa lub wina, przynajmniej wiesz, czego używasz.

Istnieją niezliczone przyczyny bezsenności, a wiele z nich może być spowodowanych niedoborem magnezu i można je rozwiązać za pomocą wysoce przyswajalnych suplementów, takich jak ReMag.

Oczywiście magnez jest lepszy niż narkotyki i alkohol. Podczas przyjmowania magnezu bezsenność jest jednym z pierwszych objawów, które ulegają poprawie. Nawet osoby, które śpią dobrze, zgłaszają głębszy, bardziej satysfakcjonujący sen przy użyciu dobrego magnezu.

Co magnez robi, aby pomóc ci lepiej spać?

  • Pomaga w detoksykacji z tabletek nasennych, co jest naprawdę ważne, ponieważ przy długotrwałym stosowaniu lek nasenny może paradoksalnie powodować bezsenność, więc z czasem musisz przestać go stosować.
  • Regulacja produkcji melatoniny (naturalny hormon snu).
  • Zwiększa produkcję serotoniny, substancji chemicznej w mózgu, która sprawia, że „czujesz się dobrze” (i która jest niezbędna do zapewnienia produkcji melatoniny w nocy).
  • Reguluje przeciążone nadnercza, więc nie są aktywne, gdy chcesz spać.
  • Usuwa napięcie z mięśni, dzięki czemu można się głęboko zrelaksować.
  • Zapobiega zaparciom i skurczom jelit, dzięki czemu jelita mogą w nocy odpoczywać.
  • Łagodzi objawy PMS, okołomenopauzy i menopauzy (problemy, z powodu których wiele kobiet cierpi na bezsenność).
  • Zmniejsza ból pleców i stawów - ból znacząco wpływa na jakość snu.

Czy masz dość magnezu?

Dlatego upewnij się, że otrzymujesz tyle magnezu, ile potrzebujesz przed użyciem jakichkolwiek leków nasennych (naturalnych lub innych). Kiedy ktoś mówi, że próbował snu na magnez i to nie zadziałało, zwykle nie przyjmowało wystarczającej ilości, co może wynikać z użycia magnezu, który nie jest w pełni wchłaniany. Dla pełnego wchłaniania najlepszy jest ReMag.

Magnez jest zwykle najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym wyborem dla poprawy snu.

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości