ReMag i zespół nespokojnych nóg

ReMag i zespół nespokojnych nóg

Dr Dean opisuje zespół niespokojnych nóg – co to jest, jakie jest tradycyjne leczenie i jaki jest jego związek z niedoborem magnezu.

Zespół niespokojnych nóg to częsty problem

W niedawnym badaniu obejmującym 12 567 osób, 41,8% stwierdziło, że ma zespół niespokojnych nóg (RLS). Zespół niespokojnych nóg to czuciowo-ruchowe neurologiczne zaburzenie ruchu, które dotyka 12 milionów Amerykanów. Wielu lekarzy nie zna RLS, ponadto jego objawy mogą łatwo ukryć się wśród innych powikłań zdrowotnych, takich jak bezsenność i choroby serca. U lekarza najczęściej usłyszymy, że nie ma pojęcia, co powoduje RLS ani jak go leczyć. Niektóre z najnowszych badań tylko zwiększają niepokój osób, u których zdiagnozowano RLS, ponieważ dowiadują się, że lek nie istnieje, i dodatkowo choroba wiąże się ze zwiększonym ryzykiem chorób serca.

Objawy i oficjalne leczenie

Objawy RLS występują w spoczynku, w pozycji leżącej lub siedzącej i obejmują mrowienie, ciągnięcie, drganie, ból, uczucie pulsowania i kłucia. Rezultatem jest chęć złagodzenia dyskomfortu przez niekontrolowaną ruchliwość nóg.

Obecnie istnieje długa lista leków stosowanych w RLS. Smutne jest patrzeć na przepisywanie leków na receptę z dziesiątkami potencjalnych skutków ubocznych w stanie, który może być spowodowany ogólnie brakiem magnezu lub minerałów.

Jeszcze bardziej ironiczne jest to, że wiele skutków ubocznych to właśnie objawy niedoboru magnezu:

Agoniści dopaminy

Mirapex, Neupro i Requip działają w mózgu podobnie jak neuroprzekaźnik dopamina. Skutki uboczne obejmują euforię, wysięk osierdziowy, uszkodzenie serca i płuc, halucynacje, psychozę, utratę wagi, anoreksję, nudności, wymioty, bezsenność, zmęczenie, zawroty głowy, senność, narkolepsję, zawroty głowy, chorobę Raynauda, drganie, niekontrolowane ruchy, patologiczne uzależnienie.

Substancje dopaminergiczne

Sinemet stosowany w chorobie Parkinsona może zwiększać poziom dopaminy w mózgu, poprawiając w ten sposób czucie nóg w RLS. Jednak u niektórych osób może powodować pogorszenie objawów podczas codziennego stosowania. Skutki uboczne obejmują nudności, wymioty, halucynacje i mimowolne ruchy (dyskinezy).

Benzodiazepiny

Restoril, Xanax, Klonopin to środki uspokajające. Nie pozbywają objawów, a jedynie pomagają je złagodzić. Leki te uzależniają i bardzo trudno je odstawić. Skutki uboczne to: otumanienie, zawroty głowy, osłabienie, niestabilność psychiczna, depresja, dezorientacja, bóle głowy, zaburzenia snu.

Opiaty

Przykładem jest Vicodin. Opiaty bardzo uzależniają. Jeśli ciało się do nich przyzwyczai, potrzeba ich coraz więcej, aby poczuć ulgę. Skutki uboczne obejmują płytki oddech, zawroty głowy, omdlenia, dezorientacja, strach, nietypowe myśli i zachowania, ataki, trudności w oddawaniu moczu, anoreksję, nudności, wymioty, senność, swędzenie, suchość w ustach, zawroty głowy i zaparcia.

Leki przeciwdrgawkowe

Neurontin i Horizant mogą pomóc złagodzić objawy RLS, i także przewlekłego lub nerwowego bólu. Skutki uboczne obejmują zawroty głowy, senność, niewyraźne widzenie, lęk, depresję, wrogość, niepokój, nadpobudliwość (psychiczną lub fizyczną), myśli samobójcze.

Agoniści Alfa2

Na przykład Catapres. Leki te stymulują receptory alfa2 w pniu mózgu. Aktywuje komórki nerwowe (neurony), które „tłumią” część układu nerwowego, która kontroluje mimowolne ruchy i odczucia w mięśniach. Działania niepożądane obejmują szybkie bicie serca lub kołatanie serca, drżenie, duszność, szybki przyrost masy ciała, dezorientację, halucynacje, objawy grypy, trudności w oddawaniu moczu, senność, zawroty głowy, zmęczenie, drażliwość, objawy przeziębienia, wahania nastroju, bezsenność, koszmary senne, bóle głowy, gorączka, zaparcia, biegunka, ból brzucha, suchość w ustach, impotencja.

ReMag działa świetnie

Kiedy po zażyciu ReMagu, zmienia się przewlekły lub trudny stan, ludzie są zdumieni, zwłaszcza gdy próbowali innych form magnezu. Z każdym nowym komentarzem jasno widać, że wiele produktów magnezowych nie jest wystarczająco wchłanianych, aby zapewnić terapeutyczny poziom magnezu zapewniany przez stosowanie ReMag.

Na przykład ten komentarz podkreśla ulgę w RLS i absorpcję ReMag:

Dotarły moje RNA reset Drops i ReMag. Jestem zdumiona, ponieważ po użyciu 1 łyżeczki ReMag zeszłej nocy mój RLS był znacznie, znacznie lepszy”. Napisała następnego dnia. „Jestem bardzo zaskoczona, minionej nocy prawie nie miałem żadnych objawów RLS. Zwykle mam RLS przez całą noc – każdej nocy. Nawet o piątej rano, kiedy się budzę, czasem i w ciągu dnia, kiedy odpoczywam. Biorę kilka naturalnych suplementów nasennych, ale prawie nigdy nie śpię dłużej niż dwie godziny, prawdopodobnie poruszam się i kopię nogami nawet we śnie. Kiedy się obudzę, muszę chodzić i robić coś, aby się rozproszyć, ponieważ kiedy siadam, RLS pojawia się od nowa. Wszyscy lekarze mówią, że nie ma na to lekarstwa i będę musiała brać silne leki (te wpływające na dopaminę).Próbowałem wielu rzeczy i nic nie działało, nawet inne suplementy z magnezem.Więc jest to bardzo zaskakujące mieć dwie noce prawie bez objawów.

Możliwy wpływ żelaza

Niektóre badania pokazują, że osoby z RLS mogą cierpieć na niedobór żelaza. Jednak tylko 15% populacji klinicznej cierpiącej na RLS ma niedobór żelaza (ferrytyna w surowicy <50 μg / l). Niemniej jednak mówi się, że 20-50 μg / l to optymalny poziom ferrytyny i oznacza, że nie ma się nadmiaru żelaza. Nadużywanie żelaza może zwiększać toksyczność żelaza w organizmie. Dlatego oprócz uzupełniania magnezu ReMagomem, można również uzupełnić żelazo, jeśli go brakuje, ale należy zachować ostrożność.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości