Potas – jego znaczenie i połączenie z innymi minerałami

Potas – jego znaczenie i połączenie z innymi minerałami

Poważne badania naukowe nad związkiem między potasem, magnezem a zaburzeniami rytmu serca sięgają wczesnych lat pięćdziesiątych.

Pani Doktor poszukuje wpływu potasu na choroby serca

Poważne badania naukowe nad związkiem między potasem, magnezem a zaburzeniami rytmu serca sięgają wczesnych lat pięćdziesiątych. Prawdopodobnie odbywało się to już wcześniej, ale internetowa przeglądarka Google nie sięga tak daleko wstecz. Mówi się, że większość serc bije nieregularnie co najmniej raz lub dwa razy dziennie. Jeśli jednak serce utrzymuje nieregularny rytm, jest to znak, że występuje brak równowagi w jego aktywności impulsów elektrycznych.

Choroby serca i magnez

Standardowa opieka medyczna skupia się na identyfikacji migotania przedsionków o podwyższonym ryzyku niewydolności serca, zakrzepów i udaru mózgu. Ale to tylko wówczas gdy masz już chorobę serca. Uważam, że znaczna część populacji nie ma problemów z sercem – mają problem z niedoborem minerałów!

Jak działa serce?

Serce ma cztery komory; pierwsze dwa to przedsionki, a dwie dolne to komory. W zdrowym sercu impulsy elektryczne w przedsionku są koordynowane przez odpowiednią równowagę i interakcję kilku minerałów. Działają one jak elektrolity i są to: magnez, wapń, sód i potas. Wydaje się logiczne, że przyczyną AFib jest brak równowagi tych minerałów. Równoważenie ich to doskonała strategia wspierająca pracę serca.

Niestety, leki powszechnie stosowane w leczeniu migotania przedsionków mogą powodować choroby serca i zwiększać prawdopodobieństwo niewyleczenia migotania przedsionków. Pacjenci z chorobami serca, nadciśnieniem i wysokim poziomem cholesterolu przyjmują leki, które nie leczą chorób serca, ponieważ zubożają magnez, i tym samym sprzyjają jego niedoborom. To prawdopodobnie powód, dlaczego lekarze twierdzą, że migotanie przedsionków jest nieuleczalne. Nie wiedzą, że suplementacja magnezu, potasu i innych minerałów do przepisanych leków może przyspieszyć remineralizację, stabilizację i regenerację serca, pozwalając pacjentowi osiągnąć pożądane efekty leczenia.

Czy wiesz, że magnez i potas się ze sobą przyjaźnią?

Niedobór potasu prowadzi do skurczów mięśni i arytmii, podobnie jak niedobór magnezu, lecz w mniejszym stopniu. Te dwa minerały są zaprojektowane do współpracy.

Nie ma możliwości pokonania niedoboru potasu bez wcześniejszej suplementacji magnezu. Niski poziom potasu może zwiększyć utratę magnezu z moczem. Używaj obu minerałów w obfitości, by Twoje ciało mogło sprawniej funkcjonować.

Doświadczenie klientki z piko-jonem potasu

Członkini naszego 80-letniego klubu +, która stosuje wszystkie nasze suplementy, dzieli się swoimi postępami z Pico Potassium:

=====

Trzeciego dnia z Pico Potassio osiągnęłam kolejny pozytywny poziom dobrego samopoczucia, kolejny poziom spokoju pomimo niespokojnej sytauacji wokół nas spowodowanej koronawirusem.

Proszę podziękować wspaniałej doktorce Carolyn Dean i jej zespołowi za dodanie potasu do swojej linii minerałów. Wszystko razem to idealne połączenie.

– Joan

=====

Więc jeśli podejrzewasz niedobór potasu lub już go brak, istnieje kolejny piko-jonowy produkt, który możesz dodać do swojej codziennej rutyny.

Kombinacja akcesoriów

Jeśli potas jest już w ReMyte, dlaczego Joan miałaby brać Pico Potassium?

Świetne pytanie.

Po pierwsze, chociaż Joan jest długoletnią klientką i używa ReMyte, nadal znajduje korzyści w innym potasie z Pico Potassium.

Ponadto zarówno ReMyte, jak i Pico Potassium mają ustawową zawartość potasu na poziomie 99 mg w pojedynczej dawce, ale organizm potrzebuje do 4700 mg dziennie. Mając na uwadze tę zasadę – 99 mg na dawkę, musieliśmy też stworzyć osobny suplement potasu, który jest znacznie bardziej skoncentrowany. Pico Potassium w stężeniu 99 mg w 1,25 ml może być szczególnie korzystne dla osób potrzebujących więcej potasu. Można to wykryć na podstawie badań krwi, w których poziom potasu znajduje się w dolnej połowie zakresu laboratoryjnego, lub na podstawie objawów niedoboru potasu: zmęczenie, osłabienie mięśni i zaparcia.

Doktorka Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości