Usuń odpady z ciała

Usuń odpady z ciała

Dr Carolyn Dean opisuje, jak bezpiecznie i delikatnie propagować codzienną detoksykację i ostrzega przed niektórymi agresywnymi typami detoksykacji.

Usuń odpady z ciała

Detoksykacja to nie tylko metoda terapeutyczna oferowana w lokalnej klinice detoksykacyjnej

Nasze ustroje przeprowadzają detoksykację w sposób ciągły, obejmując dwie złożone fazy, które w dużym stopniu zależą od niektórych minerałów i witamin. Głównym narządem odtruwającym jest wątroba. Dziś wątroba jest obciążona różnymi toksynami, rafinowaną żywnością i lekami. Detoksykacja stała się kuszącym słowem w medycynie alternatywnej, gdzie jedna część społeczności alternatywnej chce wypróbować to najnowsze z niej, a druga część chce im ją sprzedać.

Detoksykacja jest konieczna

Moje podejście polega na poprawie tego, co śmiało stara się wątroba. Pozwól mi to wyjaśnić.

W pierwszej fazie detoksykacji wątroba biologicznie przekształca substancje chemiczne w celu ich rozpuszczenia w wodzie przy użyciu długiej wykazu enzymów. Działanie enzymów odtruwających zależy od obecności różnych minerałów. Magnez jest konieczny do prawidłowego funkcjonowania co najmniej 300 układów enzymatycznych organizmu. Tak więc pierwsza faza detoksykacji będzie wymagać magnezu.

W wyniku detoksykacji w pierwszej fazie mogą powstać jeszcze bardziej toksyczne substancje chemiczne, które jednak są szybko usuwane przez detoksykację w drugiej fazie. Te niezbędne reakcje występują przy pomocy minerałów, witamin i aminokwasów.

Na skuteczność pierwszej i drugiej fazy negatywnie wpływa brak witamin, minerałów, aminokwasów i kwasów tłuszczowych. Niedostateczne spożycie białka szczególnie ogranicza pierwszą fazę, a niewystarczające spożycie kalorii zmniejsza ogólną funkcję detoksykacji.

Uważaj na infekcje i agresywne oczyszczanie

Wątroba może być nawet zainfekowana wirusami i Bbokuje im przejście do organizmu - więc jeśli zbyt agresywnie odtruwasz wątrobę, możesz aktywować te wirusy. Nie zgadzam się na ostre odtruwanie wątroby lub woreczka żółciowego, które może rozluźnić kamienie żółciowe do wąskiego przewodu żółciowego i spowodować zablokowanie. Nieostrożne oczyszczanie jelit niepokoi mnie u osób, które już mają problemy z IBS (zespołem jelita drażliwego). A jeśli twoje nerki są chronione przed złogami wapnia poprzez dostarczanie wystarczającej ilości magnezu, odpowiednie nawodnienie i stosowanie właściwych minerałów, nie musisz się martwić o detoksykację nerek. Nie potrzebujesz nawet wykonywać terapii chelatującej, która teoretycznie usuwa metale ciężkie, bo tracisz też cenne minerały.

Co więc możesz zrobić, aby bezpiecznie wzmocnić swoją własną biochemię?

  1. ReAline® zawiera aminokwas taurynę, przydatny do koniugacji w drugiej fazie. Cząsteczki siarki w taurynie i metioninie pomagają w detoksykacji poprzez siarczanowanie, które jest w rzeczywistości trzecią fazą detoksykacji wątroby. Metylowane witaminy z grupy B w ReAline® zapewniają grupy metylowe niezbędne do metylacji. Metionina jest również prekursorem glutationu, najważniejszego przeciwutleniacza organizmu, chroniącego każdą komórkę przed wolnymi rodnikami i toksynami. ReAline® jest najlepszym przyjacielem Twojego organizmu, jeśli chodzi o aktywację i wspieranie naturalnych systemów detoksykacji Twoich narządów, umożliwiając Twojemu organizmowi bezpieczną i naturalną detoksykację.
  2. ReMag® - magnez pomaga w detoksykacji w pierwszej i drugiej fazie prawie na każdym etapie.
  3. W pierwszej fazie pomagają płynne minerały zawarte w ReMyte®, szczególnie molibden, mangan, selen i miedź.
  4. Detoksykacja w pierwszej fazie wymaga wystarczającej ilości białka. Ponadto, gdy wątroba jest silnie obciążona, szczególnie jeśli masz lub miałaś/miałeś zapalenie wątroby lub mononukleozę, potrzebujesz białka do wyleczenia. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszym białkiem do leczenia wątroby jest białko zwierzęce - jeśli nie radzisz sobie z mięsem, użyj białka ReStructure®, czyli białka serwatkowo-groszkowo-ryżowego. Organizm potrzebuje budulcowych aminokwasów z białek oraz w pełni przyswajalnych minerałów do budowy białek strukturalnych.

Codzienne stosowanie tych 4 suplementów wspomaga naturalne procesy detoksykacji organizmu. Jest to znacznie bardziej opłacalny wariant detoksykacji niż chelatujące chemikalia lub dożylny glutation albo doustny EDTA, po którym następuje suplementacja syntetycznymi witaminami i słabo przyswajalnymi minerałami.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości