Usuwanie amalgamatu - doświadczenia

Usuwanie amalgamatu - doświadczenia

Po raz pierwszy usłyszałam o niebezpieczeństwach związanych z plombami amalgamatowymi i rtęciowymi, kiedy dr Carolyn Dean zasugerowała skorzystanie z usług dentysty biologicznego w celu usunięcia plomb rtęciowych. Od tego czasu przeczytałam każdy jej artykuł i wysłuchałam każdego nagrania na temat plomb amalgamatowych.

Powód mojego zainteresowania jest prosty. Mam chroniczny przerost drożdży, a w jednym z nagrań, których słuchałam, dr Dean powiedziała, że plomby rtęciowe „sprzyjają” przerostowi drożdży. Dlatego właśnie buduję swój system odpornościowy z myślą o usunięciu wypełnień rtęciowych. Trzy tygodnie temu dostałam sygnał, że moje ciało jest gotowe - złamany ząb z cieknącym wypełnieniem rtęciowym.

Poszukiwanie dentysty biologicznego

Sprawdziłam, czy moje ubezpieczenie obejmuje dentystę biologicznego. Mam bardzo słabe ubezpieczenie na wszelkie prace dentystyczne. Musiałam więc mieć pewne oszczędności na całym procesie.

Potem wyszukałam w Google „biologicznego dentystę” i znalazłam kilku dentystów, których opis praktyki zawierał te słowa.

Lekarze należący do IAOMT, posiadający doświadczenie i certyfikaty w stosowaniu procedur stomatologii biologicznej.

Swoje badania zawęziłam do dentystów, którzy oferują następujące konkretne opcje:

• Nie używają amalgamatu dentystycznego do naprawy próchnicy ze względu na zawartość rtęci.
• Dentyści, którzy naprawiają próchnicę żywicami i materiałami ceramicznymi.
• Używają ceramiki do wykonywania implantów dentystycznych.
• Dentyści, którzy w swojej praktyce nie używają produktów zawierających fluor.
• Używają naturalnego kauczuku i produktów do pielęgnacji zębów.
• Dentyści, którzy zachowują się ostrożnie, aby nie zagrażać bezpieczeństwu lub zdrowiu pacjenta.
• Zapewniają najlepsze możliwe rozwiązania problemów stomatologicznych, śledząc najnowsze osiągnięcia, odkrycia i badania w dziedzinie stomatologii biologicznej.

Spośród pięciu możliwych kandydatów w mojej okolicy udało mi się umówić nowego pacjenta na wizytę u niezwykle kompetentnego dentysty biologicznego.

Moje osobiste doświadczenie

Dzielę się krótką relacją z moich doświadczeń związanych z złamanym zębem po usunięciu przeciekającego wypełnienia rtęciowego, aby nasi czytelnicy / klienci mieli pomysł, jak bezpiecznie i łatwo przejść przez to doświadczenie.

Nie lubię dentystów i byłam bardzo mile zaskoczona, kiedy przybyłam do nowego biologicznego dentysty. Jego biuro mieści się w starym domu w dobrej okolicy. Środowisko było relaksujące - wystrój był bardzo ładny, a pokoje były apartamentami zamiast sterylnych pomieszczeń zabiegowych. Z dyfuzora wydawały olejki eteryczne.

Chociaż sprzęt rentgenowski był najnowszy, został umieszczony we wnęce, która zapewniała bezstresową atmosferę biura. Dentysta miał moje prześwietlenia zaraz po ich zrobieniu.

Kiedy ja dziewczyna poszłam na leczenie, dentysta zastosował metodą SMART (Safe Mercury Amalgam Removal Technique). Pokój miał bardzo mocny szybki filtr powietrza. Dentysta i technik mieli na sobie fartuchy chirurgiczne, rękawiczki nitrylowe oraz osłony twarzy i głowy. Byłam pokryta nieprzepuszczalną barierą całego ciała od czubka głowy do stóp (z niewielką przestrzenią wokół ust, aby dentysta mógł pracować). Miałam koferdam i odkurzacz, który był przeznaczony do tego celu. Moje zęby, język i wnętrze ust były pokryte maścią, aby rtęć nie mogła przypadkowo wsiąknąć.

Mój dentysta przeszedł specjalne szkolenie w zakresie wykorzystywania komórek macierzystych do stymulowania wzrostu kości. Więc pobrali trochę mojej krwi, a później użyli komórek macierzystych z mojej krwi do wypełnienia dziury po usuniętym zębie. Ranę zszyto i podano mi arnikę i dziurawiec, dwa leki homeopatyczne, które są często używane w holistycznej pracy stomatologicznej.

Pod koniec zabiegu otrzymałam szczegółową instrukcję, jak wspierać moje ciało podczas gojenia i detoksykacji.

Dobre doświadczenie

To było najlepsze doświadczenie w zakresie zdrowia zębów, jakie kiedykolwiek miałam. Stomatolog był miły i ogólnie wyjaśnił biologiczne procedury stomatologiczne i szczegółowo wyjaśnił moje wybory. Opracował długoterminowy plan leczenia, aby wymienić moje wypełnienia z amalgamatu i rozbił go na kawałki, abym mógł przeznaczyć pieniądze i czas. Kontynuacja była bardzo pomocna.

Jeśli myślisz o wymianie amalgamatu rtęci, zdecydowanie sugeruję zbadanie stomatologii biologicznej jako opcji.

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości