Sukces wieloletniego biernego palacza

Sukces wieloletniego biernego palacza

Jeśli palisz i chcesz rzucić palenie lub jesteś biernym palaczem, ten artykuł może Cię zainteresować.

Świetna wiadomość dla każdego, kto musiał wytrzymać lata palenia papierosów lub fajki z powodu partnera lub z powodu własnego złego nawyku.

Ta była bierna palaczka cieszy się efektami odtruwającymi, które mogą wystąpić, gdy organizm pozyskuje mineralne składniki budulcowe potrzebne do wypłukania toksyn, które nie wspierają zdrowych funkcji organizmu.

Historia

Lata szczęśliwego małżeństwa z „palaczem” stworzyły we mnie chroniczny, suchy, palący kaszel i trwające kilkadziesiąt lat infekcje zatok. Nawet teraz, 7 lat jako wdowa, wciąż kaszlę, jakbym był palaczem. To poranny rytuał.

Potem odkryłam PicoSilver i natychmiast go wypróbowałam. Ponieważ PicoSilver jest „bez smaku”, zacząłam dodawać tu i tam kilka łyżeczek do herbaty. Przez to nie śledzę niczego konkretnego, ale stało się to lekką magią.
<![if !supportLineBreakNewLine]>
<![endif]>

  1. Podczas mycia zębów ustało krwawienie z dziąseł.
  2. Mój wczesny kaszel przeszedł z suchego do bardzo mokrego, kiedy z płuc wydobywa się dużo chronicznego śluzu.
  3. Jestem kobietą, która nie poci się normalnie, ale zaczęłam się pocić, co utrzymuje temperaturę mojego ciała nawet w zależności od temperatury otoczenia. Zniknął obrzęk kostek przy złej pogodzie.
  4. Przestałam cierpieć na wyciek moczu, znowu w pełni kontroluję swój pęcherz.
  5. Moje kubki smakowe się obudziły. Wszystko jest po prostu smaczne i zadowoli mnie małą ilością jedzenia. Schudłam, nie robiąc nic poza dodaniem PicoSilver do mojego całodziennego reżimu picia.

Przypisuję to zwiększonemu impulsowi neurologicznemu, o którym wspomina dr Dean. Wydaje się, że PicoSilver wzmacnia wszystko, co ReMag już dla mnie robi!

Widzę tutaj połączenie: PicoSilver pomógł mi wydobyć z mojego ciała rzeczy, które tam nie pasowały, o których mogę nawet nie wiedzieć. Jedyne, co robię, to 2-4 łyżeczki dziennie.

Wniosek

Czy jesteś gotowa, aby zapewnić swoim komórkom wsparcie, którego potrzebują, aby stłumić długoterminowe toksyczne populacje w Twoich organach? Zacznij od PicoSilver. Jest produkowany zgodnie z tymi samymi wysokimi standardami absorpcji, co ReMag i ReMyte.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości