Zmęczona lub zdrowa i spokojna mama?

Zmęczona lub zdrowa i spokojna mama?

Zmęczenie i wyczerpanie są dość powszechne u matek. Wiem, że to od nadczynności tarczycy i nadnerczy. Jeśli dodamy do tego kolejne obciążenie w postaci utrzymania normalnego funkcjonowania rodziny, nagle rola matki staje się całkowicie wyniszczająca.

Macierzyństwo i zmęczenie

Co możesz zrobić, jeśli rano po przebudzeniu nadal czujesz się zmęczona? Nadrobienie straconego snu i ponowne poczucie wypoczęcia może wydawać się niemożliwe. Można sięgać po używki, takie jak kawa. Ale to tylko szybkie rozwiązanie, które wyczerpuje minerały, takie jak magnez, który pomaga organizmowi wytwarzać energię. Prowadzi to do błędnego koła, które skutkuje długotrwałym zmęczeniem.

Lepszym podejściem jest zmiana stylu życia

Oto najlepsza dieta dla zmęczonych nadnerczy: unikaj cukru, glutenu i nabiału. Taka dieta pomaga ograniczyć stany zapalne w całym organizmie, które powodują powstawanie drożdży i alergenów w tych pokarmach.

Magnez leczy również stany zapalne. Nadnercza są wspierane przez witaminę C i witaminami z grupy B. Tarczyca potrzebuje 9 minerałów, z których wszystkie są zawarte w ReMyte.

Lubię przepisywać "Leczenie w łóżku" - spać 8-10 godzin. Zdrzemnij się po obiedzie, jeśli potrzebujesz. Proszę, nie myśl, że zmęczenie można „przezwyciężyć”. To najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić!

Nadnercza są odpowiedzialne za produkcję ponad 50 niezbędnych hormonów. Zapewnij im wsparcie, którego potrzebują do prawidłowego funkcjonowania:

To jest to, czego potrzeba, aby złagodzić zmęczenie nadnerczy.

Zdrowe matki są bardzo ważne dla społeczeństwa

Jeśli matka nie jest zdrowa i szczęśliwa, jak może przekazać to zdrowie i szczęście swoim dzieciom? Matki zasługują na dostęp do właściwych praktyk żywieniowych, aby osiągnąć dobrą jakość życia. Dzięki temu ich dzieci również będą się dobrze rozwijać. Procedury te obejmują również wysoko przyswajalne minerały, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.

Kiedy byłam na trzecim roku studiów medycznych, przyszła młoda pacjentka przed porodem bliźniaków. Jej ciśnienie krwi rosło, była wzdęta z powodu zatrzymania płynów. Miała drgawki i migreny. Zastanawiałam się, co mogliby jej podać, żeby powstrzymać napady, obniżyć ciśnienie i zniwelować opuchliznę, a wszystko to bez narażania dzieci.

Zanim zdążyłem o tym pomyśleć, lekarz prowadzący zlecił kroplówki z magnezem. Wkrótce potem jej ciśnienie krwi spadło, przestała mieć drgawki i zaczęła wydalać zatrzymane płyny. Świadomość, że matka i dzieci są bezpieczne dzięki magnezowi, była dla mnie niesamowitym przeżyciem!

Magnez jest ważnym elementem zdrowej ciąży i porodu

Wystarczająca ilość magnezu w czasie ciąży może poprawić zdrowie naszych dzieci już od pierwszego dnia!

Jednak potrzeba zaczyna się jeszcze przed urodzeniem. Zapotrzebowanie na magnez zaczyna się w pierwszym dniu poczęcia i trwa przez całe życie. Jeśli jesteś w ciąży lub planujesz zajść w ciążę, zacznij dostarczać swojemu organizmowi elementy budulcowe, których potrzebuje, aby naprawdę dobrze się rozwijać w czasie ciąży.

Jeśli znasz przyszłe mamy, przekaż tę wiadomość dalej, aby one również mogły skorzystać z zalet ReMagu i ReMyte.

Aloha, dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości