Co jest takiego specjalnego w preparacie ReMag?

Co jest takiego specjalnego w preparacie ReMag?

Wiem już, że preparat ReMag® jest najbardziej zaawansowaną formułą magnezu na rynku, ponieważ właśnie tak ją stworzyłam.

Inni producenci po prostu nie poświęcaliby czasu ani wysiłku, aby stworzyć magnez, który byłby bardzo dobrze wchłaniany, nie przeczyszczający i wystarczająco czysty, aby spełnić moje rygorystyczne standardy, uzyskane dzięki dziesięcioleciom badań i udzielaniu porad dietetycznych klientom. Więc pobiegłam naprzód i stworzyłam coś, co wielu nazywa złotym standardem magnezu. A jeśli wystarczająco długo zajmowałeś się ReMag, prawdopodobnie się zgadzasz.

Dlatego chciałbym usłyszeć, jak opisujesz ReMag własnymi słowami. Ale po pierwsze, oto kilka faktów o ReMag, których możesz nie znać.

Sekret ReMag tkwi w stabilizowanych jonach wielkości pikometru. Zastosowanie bardzo małych cząstek magnezu pozwala na lepsze wchłanianie ReMag niż jakakolwiek forma magnezu. A jeśli jesteś osobą, która lubi poznać naukę związaną z twoim odżywianiem, oto kilka słów od naszego genialnego producenta, opisujących, co odróżnia ReMag od innych formuł magnezowych.

Wykrywanie obecności magnezu odbywa się za pomocą spektrometru ICP-OES. To mówi nam, że rzeczywiście w produkcie jest magnez, a także dla nas to ilościowo, więc wiemy, ile magnezu jest obecne.

Aveka Labs zastosowała przyrząd dynamicznego rozpraszania światła Malvern PCS, próbując znaleźć cząstki w ReMag. PCS analizuje próbki cząstek w zakresie wielkości od 1 nm do 1000 nm (0,001-1 mikrona). W tym zakresie wielkości nie wykryto żadnych cząstek, co oznacza, że ReMag ma cząstki mniejsze niż 0,001 mikrona.

ReMag jest monoatomowym roztworem jonowym. Naprawdę nie ma bezpośredniego sposobu pomiaru wielkości jonowej (lub promienia jonowego). Jest to faktycznie określane pośrednio przez pomiar długości wiązania. Promienie jonowe są trudne do zmierzenia z jakimkolwiek stopniem pewności i różnią się w zależności od środowiska jonu, a także kilku innych czynników. Odległość między dwoma jonami w jonowej strukturze krystalicznej można określić za pomocą krystalografii rentgenowskiej, która podaje długości boków komórki elementarnej kryształu. Promień jonowy nie jest stałą właściwością danego jonu, ale zmienia się w zależności od liczby koordynacyjnej, stanu spinu i wielu innych parametrów. W związku z tym niezwykle trudno jest ustalić rzeczywisty rozmiar cząstek ReMag. Wiemy na pewno, że są mniejsze niż 0,001 mikrona. Za pomocą krystalografii rentgenowskiej obliczamy/szacujemy, że cząsteczki ReMag® mają wielkość około 70-86 pikometrów.

Może ci to wyglądać jak kilka terminów naukowych, ale pokazuje naukę, która stoi za ReMagu®

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości