Jak pozbyć się mgły mózgowej?

Jak pozbyć się mgły mózgowej?

W ciągu ostatnich pięciu lat próbowałam wszystkiego, aby złagodzić objawy mgły mózgowej, a nawet byłam badana pod kątem zaburzeń uwagi u dorosłych i przyjmowania leków. I nienawidzę brać leków, chyba że jest to konieczne.

Oto 5-gwiazdkowa ocena klienta ReMag na temat tego, jak nasycenie ciała silnie wchłanianym magnezem może zmienić twoje zdrowie, szybko i usunąć mgłę mózgową:

W ciągu ostatnich pięciu lat próbowałam wszystkiego, aby złagodzić objawy mgły mózgowej, a nawet byłam badana pod kątem zaburzeń uwagi u dorosłych i przyjmowania leków. I nienawidzę brać leków, chyba że jest to konieczne. 8 lat temu zdiagnozowano u mnie reumatoidalne zapalenie stawów, ale pięć lat temu rzuciłam leki biologiczne, ponieważ nie byłam przekonana, czy terapia jest bezpieczna.

Po sześciu tygodniach używania leku ReMag i kąpieli trzy razy w tygodniu w płatkach chlorku magnezu czuję się odrodzona. Każdy, kto mnie zna, zauważył zmiany. Mam energię, jestem skupiona, jestem wolna od bólu w stawach. Mam nadzieję, że pozytywnie wpłynie to na moją tarczycę, która, jak twierdzą czterej lekarze, jest „w normalnym” zakresie, ale wiem, że nie działa prawidłowo.

Badanie i znajdowanie doktora Deana naprawdę zmieniło moje życie. Znowu czuję się radosna i pełna nadziei.
-C. Buchmann

Mgła mózgowa

Mgła mózgowa jest prawdopodobnie spowodowana słabą funkcją tarczycy i przerostem komórek drożdżaków, co objawia się jako końcowy etap tego, co nazywam całkowitym rozbiciem ciała. Niestety system opieki zdrowotnej dzieli Cię na części ciała, traktując każdą część indywidualnie lekiem lub zabiegiem zatwierdzonym przez FDA, co może pogorszyć sytuację.

Rekomendacja

Chociaż z przyjemnością słyszę, że ReMag robi taką różnicę w zdrowiu pani Buchmann, ReMag pomoże wątrobie radzić sobie z toksynami drożdżowymi i wesprze wszystkie ścieżki przeciwbólowe i przeciwzapalne w ciele, zachęcam ją do przenieś go na wyższy poziom i daj ciału wszystko, czego potrzeba do prawidłowego funkcjonowania. W tym celu zalecam dodanie ReMyte do ReMagu z jego 9 minerałami, aby wspomóc produkcję hormonów tarczycy i stosowanie różnorodnych naturalnych suplementów do tłumienia drożdżaków.

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości