Czy ReMag ma działanie przeczyszczające, czy nie?

Czy ReMag ma działanie przeczyszczające, czy nie?

Każdy, kto zna suplement diety ReMag od Dr Carolyn Dean, jest świadomy tego, że nie powinien on mieć działania przeczyszczającego. Niemniej jednak na niektórych etapach stosowania może stać się nieco przeczyszczający. Oto akapit z książki Carolyn wyjaśniający, jak to się może stać:

O tarczycy

Standardowe leczenie tarczycy, nawet dla lekarzy medycyny naturalnej, polega na leczeniu tarczycy. Może to być bardziej naturalna forma tabletek tarczycy, ale nadal leczy hormonami zamiast leczyć przyczynę osłabienia tarczycy. Z mojego doświadczenia wynika, że większość dolegliwości tarczycy jest spowodowana niedoborem minerałów. ReMyte ma dziewięć minerałów niezbędnych do tworzenia, konwersji, aktywacji i transportu hormonów tarczycy. Są to: jod, selen, cynk, molibden, bor, miedź, chrom, mangan i magnez. Przyjmowanie leku ReMyte® może „obudzić” tarczycę i poprawić metabolizm. Należy jednak pamiętać, że jeśli pacjent przyjmuje leki na tarczycę, może być nieco nadpobudliwy, ponieważ nie potrzebuje już tyle leków na tarczycę, co wcześniej. Poza tym, że jesteś trochę „szybki”, może się okazać, że Twój puls wzrósł o 5-10 punktów. Twoje badania krwi wykażą obniżenie TSH, ponieważ przysadka nie musi już wytwarzać hormonu stymulującego tarczycę, aby pchnąć tarczycę do działania. Skonsultuj się z lekarzem na temat ograniczenia leków. Byłam pierwszą osobą, która poczuła zalety ReMyte dla tarczycy. Po około sześciu tygodniach zażywania zaczęłam czuć się trochę „przyspieszona”, mój puls był nieco podwyższony, a moje dłonie i stopy były wreszcie ciepłe. Byłam świadoma, że objawy te mogą wynikać ze zbyt dużej ilości hormonu tarczycy. Ponieważ zażywałam 60 mg leku na tarczycę, postanowiłam przestać go brać. W ciągu kilku dni moje hormony tarczycy ustabilizowały się i do dziś czuję się świetnie po wielu latach.

NOTATKA: Zawsze miej dobre badania krwi, jeśli chcesz przerwać stosowanie leku na tarczycę i zawsze współpracuj z lekarzem.

Oto kolejny efekt ReMyte. Po ośmiu tygodniach zaczęłam uzyskiwać lekki efekt przeczyszczający od ReMag® i zdałam sobie sprawę, że muszę być nasycony. Do tego czasu brałam 3 łyżeczki dziennie ReMag i byłem w stanie zmniejszyć dawkę o połowę do 1/2 łyżeczki trzy razy dziennie. Uświadomiłam sobie, że dodatkowy magnez wydaje mi się potrzebny, zanim ReMyte próbował wyleczyć objawy innych niedoborów minerałów. Kiedy potraktowałam te niedobory minerałów za pomocą ReMyte, nie potrzebowałam tyle ReMag.

Kilka uwag na temat przeczyszczającego działania ReMag

Po pierwsze, bardzo toksyczni ludzie mogą mieć natychmiastowe działanie przeczyszczające - nawet jeśli jeszcze nie są nasyceni magnezem. Ta mała grupa musi zacząć od kilku kropli ReMag dziennie, aby zmniejszyć detoksykację spowodowaną przyjmowaniem magnezu. Po drugie, jeśli uzyskasz efekt przeczyszczający po kilku miesiącach, ale nadal masz objawy niedoboru magnezu, być może nie przyjmujesz ReMag prawidłowo. Ważne jest, aby pić go przez cały dzień i nie przyjmować go w jednej lub dwóch dużych dawkach dziennie. Po trzecie, normalne jest, że po 9-18 miesiącach osoba może się nasycić i zacząć mieć lekki efekt przeczyszczający. Następnie dawkę ReMag należy zmniejszyć o około pół łyżeczki lub w razie potrzeby.

Dr Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości