Skurcze magnezu i mięśni

Skurcze magnezu i mięśni

Czy cierpiałeś na skurcze mięśni, ból dolnej części pleców, skurcze nóg lub drgania oczu? Oczywiście nigdy nie powiedziałbym, abyś nie udał się do lekarza, aby wykluczyć możliwość wystąpienia poważnego schorzenia. Ale co jeśli twój ból lub drgawki są objawem niedoboru magnezu? Co jeśli nasycenie organizmu magnezem jest odpowiedzią? Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej? W poniższej dyskusji podzielę się informacjami, które napisałem w mojej książce "Magnez dla zdrowia".

Problem

Rozumiem twój ból.

Drganie mięśni, tiki i skurcze mogą wydawać się widzowi trochę podrażnieniem. Ale dla cierpiącego jest to jak torturowanie wodą - tylko zamiast wody, która powoli kapie na twoje czoło, możesz być narażony na ciągłe ryzyko drgań lub skurczów w oku, wargach lub małych mięśniach w nodze.

Czy znasz ten scenariusz?

Może to być niedobór magnezu?

Moim zdaniem prawdopodobieństwo wynosi ponad 95%.

Drgania mięśni są pewnym objawem niedoboru magnezu. Układ nerwowy jest nadpobudliwy i rozciąga małe grupy mięśni, aby spróbować uwolnić napięcie. Jedynym sposobem na wyeliminowanie skurczów i skurczów mięśni jest rozluźnienie układu nerwowego przy użyciu odpowiedniej ilości magnezu, chyba że udowodniono inaczej.

A co z bólem pleców?

Mam zupełnie inny sposób patrzenia na ból pleców. Co jeśli brak magnezu powoduje, że podrażnione i przepracowane mięśnie wpadają w drgawki, a to jest przyczyną wielu przypadków przewlekłego bólu pleców?

Wiem o czym mówię. Osobiście doświadczyłem pewnego nawrotu bólu pleców, kiedy zmniejszyłem spożycie magnezu do mniej niż 300 mg dziennie (RDA, aby utrzymać magnez u zdrowej osoby). Kiedy zwiększyłem spożycie magnezu, ból w dolnej części pleców ustąpił. Dzielę się badaniami naukowymi, które potwierdzają moje osobiste doświadczenia na stronie 141 w mojej książce.

Co z regeneracją mięśni u sportowców?

Jeśli twoje mięśnie biorą udział w szybkim skurczu i relaksacji podczas ćwiczeń fizycznych, może wystąpić nadmierne zużycie wapnia (inicjator skurczu) i niedobór magnezu (inicjator relaksacji), skurcze mięśni i gromadzenie się kwasu mlekowego.

Zbyt mało magnezu jest powszechne zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ magnez traci się podczas ćwiczeń z powodu zwiększonego metabolizmu i pocenia się. Po tym, jak sportowcy biorą napoje regeneracyjne, które w większości są tylko sodem i cukrem, nadal mają słabą regenerację i sportowiec jest zaskoczony, że to nie działa.

Co muszę wiedzieć o magnezie i bólu mięśni?

Oto trzy fakty, które musisz wiedzieć o magnezie i bólu mięśni:

Magnez pomaga rozluźnić mięśnie i nerwy.

Magnez eliminuje drgawki.

Magnez (dodatkowo) rozluźnia mięśnie gładkie naczyń krwionośnych w palcach w leczeniu zespołu Raynauda; rozluźnia ściany tętnic, co obniża ciśnienie krwi; i uwalnia jajowody, co zwiększa płodność.

Na rynku nie było magnezu!

Wypróbowałam cały inny magnez na rynku i szukałam silnie wchłanianego magnezu, który byłby stosowany w dawkach nasycających i nie działałby jako środek przeczyszczający. Nie mogłam tego znaleźć, więc stworzyłam własny magnez. Najlepszym sposobem na napady padaczkowe jest mój nie przeczyszczający, w 100% przyswajalny, pikometryczny, stabilizowany jonowy ReMag!

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości