Pragnienie za minerałami i pełen drożdży

Pragnienie za minerałami i pełen drożdży

Interesujące doświadczenie z produktami RnA ReSet i nietolerancją histaminy.

Mówiłam to już od wielu lat: większość warunków zdrowotnych jest wynikiem niedoboru minerałów lub przerostu drożdży.

Ale kiedy połączysz oba te czynniki, otrzymasz błędne koło pogarszających się symptomów zdrowotnych, które nazywam Total Body Meltdown.

Oto jeden z naszych wielu klientów, który był w stanie odwrócić trend Total Body Meltdown, dostarczając organizmowi minerały niezbędne do detoksykacji i odmłodzenia.

=====

Miałam nietolerancję histaminy przez 14 lat. Badałam moje dziwne objawy lata temu, zanim te rzeczy stały się głównym nurtem. Miałam bardzo suche oczy, które towarzyszyły nietolerancji histaminy, wraz z bólami głowy, mgłą mózgową i nerwowym niepokojem. Miałam także IBS - C i nieregularny cykl menstruacyjny. Znalazłam różne suplementy, które mi pomogły, takie jak czosnek, allicyna, olej rybny i olej lniany, ale nic nie pomogło… dopóki nie zaczęłam przyjmować ReMag® i ReMyte®!

Początkowo sam magnez dał mi trochę reakcji, więc przeczytałem twoją radę o dodaniu ReMyte® wraz z nim i zadziwiająco wszystkie problemy odwróciły się w ciągu tygodni i miesięcy.

Ostatnią upartą rzeczą był mój IBS-C, więc obejrzałam jeden z Twoich filmów na powiedziałam sobie, że dodam ReAline®. I zgadnij co? IBS już nie ma!

W ciągu pierwszych kilku dni dostałam małe reakcje detoksykacyjne. Wydaje mi się, że moje ciało było głodne minerałów i pełne drożdży tak długo, że kiedy otworzyłam ścieżki detoksykacji, dostałam szybką detoksykację, ale utknęłam z nim, a objawy zniknęły po kilku dniach!

Nie mogę w to uwierzyć - lata badań i suplementów, i to było wszystko, czego naprawdę potrzebowałam. Niedawno kupiłam domenę internetową, aby opowiedzieć moją historię i podzielić się z nią dobrymi wiadomościami! Każdy musi wiedzieć o niedoborze magnezu i minerałów!

DZIĘKUJĘ CI!!

–Kerry

=====

Jeśli jesteś gotowy/a, aby dać swojemu ciału najlepsze elementy do detoksykacji i odmłodzenia, zamów już dziś trio ReMag® , ReMyte® i ReAline®.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości