Nawracająca depresja i hiper emocjonalność

Nawracająca depresja i hiper emocjonalność

Zdaję sobie sprawę, że dzisiejszy zły stan psychiczny nie jest spowodowany "tylko" brakiem magnezu, a raczej lękiem przed infekcją, lękiem przed pracą, lękiem przed bliskimi ... Należy jednak pamiętać, że chroniczny lęk to stres i kiedy jesteśmy w chronicznym stresie, organizm spala znacznie więcej magnezu, minerałów i składników odżywczych niż w normalnych warunkach.

Niedobór magnezu i depresja

Chciałabym podsumować neurologiczne objawy niedoboru magnezu na liście problemów neurologicznych i psychologicznych związanych z niedoborem magnezu. Hiper emocjonalność to ogólny opis objawów niedoboru magnezu i osoby, które go doświadczają, nie mają już kontroli nad swoim zdrowiem lub życiem.

Objawy obejmują:

Strach, anoreksja, zachowania lękowe, apatia, zaburzenia oddychania, słaba koncentracja, splątanie, depresja, zawroty głowy, zapominanie, nietolerancja na światło, nerwowość, słaba pamięć, wrażliwość na promieniowanie elektromagnetyczne. Badanie z 2011 roku wykazało, że "Zwiększenie zawartości magnezu w mózgu może być nowym podejściem do zwiększania plastyczności synaps w różnych miejscach mózgu. Prowadzi to do zwiększenia skuteczności instynktu samozachowawczego bez zwiększania lub zakłócania pamięciowego formowania się strachu." W potocznym języku to stwierdzenie oznacza po prostu, że magnez zmniejsza reakcję fizyczną na sytuację zagrażającą - strach (kołatanie serca, panika, nerwowość), ale groźna sytuacja jest przechowywana w pamięci, aby później można było jej uniknąć lub zareagować.

Plan:

1) ReMag: 6-8 łyżeczek (15-20 ml) w osolonej wodzie, pić przez cały dzień. Jeśli dopiero zaczynasz stosować ReMag, zacznij dawkować bardzo powoli! I stopniowo osiągaj dawkę, która przyniesie Ci ulgę.

Nawodnienie: Pomnóż swoją wagę przez numer 0,03 - otrzymana wartość to minimalna ilość litrów, jaką powinieneś wypić dziennie. Dodaj pół łyżeczki soli himalajskiej, celtyckiej lub morskiej do każdego litra.

2) ReMyte: 3-4 łyżeczki (7,5-10 ml) dziennie.

3) ReAline: 2 kapsułki dziennie. Zawiera L-taurynę, L-metioninę (prekursor glutationu). Witamina B12 i kwas foliowy są metylowane (koenzym, lepiej przyswajalny), a inne formy witamin z grupy B są naturalne.

Dr Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości