Cztery powody, dla których ReMag jest idealnym suplementem na niedobór magnezu

Cztery powody, dla których ReMag jest idealnym suplementem na niedobór magnezu

Jeśli nie możesz zdecydować, który suplement magnezu kupić, przeczytaj ten artykuł. Poznasz powody, dla których warto wybrać ReMag®.

1. Ilość substancji czynnej

Konkurencyjna marka magnezu, którą klient nam przyniósł do analizy, ma 66,5 mg magnezu w 2,5 ml. Dla porównania ReMag® ma 150 mg w 2,5 ml. Więc ReMag® oferuje większą koncentrację i więcej dawek niż w konkurencyjnym produkcie.

2. Jakość

Podczas produkcji ReMag® postępujemy zgodnie z procesem kontroli jakości, który przekracza przepisy! Większość małych i średnich firm przestrzega tylko podstawowych wymagań FDA i nie wykracza poza minimum - ale przekraczamy wymagania na wielu poziomach, aby sprostać wymagającym standardom dr. Deana! W końcu jej imię widnieje na każdej butelce.

3. Koncentracja

Produkcja ReMag® rozpoczyna się od chlorku magnezu, który przechodzi 18-punktowy proces transformacji! W tym okresie nasz produkt koncentruje się na niespotykanej dotąd 60 000 ppm i zmniejsza się do wielkości pikometru. To jak wzięcie kuli do kręgli i podzielenie jej na rozmiar gumy do żucia, a następnie zmieszanie jej do rozmiaru pikometru. Trudno to sobie wyobrazić, ale pikometr to jednostka - jedna bilionowa część metra. Następnie jony magnezu są uwalniane z wiązania chlorków i te stabilizowane jony są natychmiast wchłaniane do komórek.

Wiemy, że żaden inny suplement nie przechodzi przez ten proces i to jest esencja wyjątkowości ReMag® i to, co czyni go tak wyjątkowym - koncentracja, wielkość i stabilność jonów magnezu.

4. Wchłanianie

ReMag® to nie tylko skoncentrowany, ale także stabilizowany jon. Ta stabilizacja, stworzona w 18-częściowym procesie produkcyjnym, jest niezbędna do absorpcji i sprawia, że ReMag® jest bardzo wydajny - pozwala każdej kropli wślizgnąć się do kanałów mineralnych komórek, tj. w 100% dostępna biologicznie.

Źródło i czystość ReMag®

Firma produkująca ReMag® kupuje wlewki magnezu o czystości 99,98 - 99,99%. Obecne źródło pochodzi z zachodniego Teksasu. Zatem w naszym chlorku magnezu występuje tylko 0,01 do 0,02% zanieczyszczeń. Jest to bardzo korzystne w porównaniu z wysokiej jakości wersjami cytrynianu magnezu o czystości 98% lub chlorku magnezu z jezior słonych o czystości 96%. Kluczem jest czystość od 99,98 do 99,99% niezależnie od źródła.

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości