Ile potasu potrzebujemy?

Ile potasu potrzebujemy?

Możesz nie otrzymać zdrowej ilości potasu przy normalnej zachodniej diecie, jeśli jesz paleo lub keto, sytuacja może paradoksalnie być jeszcze gorsza, musiałbyś zjeść tony warzyw, aby uzyskać odpowiednią ilość.

Magnez i starzenie

Jaka jest odpowiednia ilość potasu, aby zapobiec niedoborowi potasu i związanym z nim objawom, takim jak mgła mózgowa, zaburzenia rytmu serca i skurcze mięśni?

To długa, ale ważna wiadomość dla tych z Was, którzy lubią poznać „całą historię”, aby przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem.

Dawka jest za mała

Eksperci unikają zalecania pacjentom wysokich dawek potasu, ponieważ FDA, kierując się dużą ostrożnością, orzekła, że ​​suplementy potasu nie mogą przekraczać 99 mg potasu na dawkę, co stanowi zaledwie 2% z 4700 mg RDA.

Podczas moich studiów naturopatycznych i badań do mojej książki Magnez dla zdrowia dowiedziałam się, że potas ma bardzo ważne interakcje z magnezem. Mimo to niechętnie zalecałam suplementy potasu z powodu ostrzeżenia FDA. Zamiast tego zachęcałam ludzi do robienia potasowego bulionu warzywnego i jedzenia dużej ilości warzyw, wierząc, że taka ilość wystarczy.

Potas jest ważniejszy niż myślałam

Musiałam zrewidować swoją opinię na temat suplementów potasu i znaczenia potasu, kiedy zdałam sobie sprawę, że niektórzy z moich klientów z migotaniem przedsionków, mimo że byli nasyceni ReMag®, nadal mieli objawy, które zaczęłam przypisywać niskiemu poziomowi potasu. Niektórzy z tych klientów stosowali dietę ketonową i ograniczyli źródła żywności pochodzenia roślinnego.

Kiedy badałam badania dietetyczne, odkryłam, że ludzie w USA spożywają mniej niż zalecana ilość potasu. Rzeczywiście, potas został zidentyfikowany jako „składnik odżywczy stanowiący zagrożenie dla zdrowia publicznego” w wytycznych żywieniowych dla Amerykanów na lata 2015-2020.

Dane z badania National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES) z lat 2013-2014 wykazały, że średnie dzienne spożycie potasu przez osoby dorosłe z pożywienia wynosi 3 016 mg dla mężczyzn i 2 320 mg dla kobiet. To daleko od zalecanej dawki 4 700 mg. Jeśli osoba z dziennym deficytem potasu wynoszącym 1000-2000 mg ma również niedobór magnezu, może to mieć podwójny negatywny wpływ.

Ale w jaki sposób Pico Potassium® spełnia odpowiednie spożycie 4700 mg dziennie przy zaledwie 99 mg na porcję?

Kiedy zdecydowałam się zrobić Pico Potassium®, zdałam sobie sprawę, że wszystko, co muszę zrobić, to skoncentrować stabilizowany jon chlorku potasu, który mamy w ReMyte®. Na naszej etykiecie zgodnej z FDA zawartość potasu w Pico Potassium wynosi 99 mg na porcję. Polecam, jeśli ktoś nie otrzymuje 4 700 mg potasu w swojej diecie; lub jeśli ich poziom potasu we krwi nie mieści się w wysokim normalnym zakresie; lub jeśli mają objawy zaburzeń rytmu serca, nawet jeśli są nasycone 4 do 8 łyżeczkami ReMag® dziennie; lub jeśli są na lekach moczopędnych, mogą przyjmować Pico Potassium®.

Pico Potassium® jest prawdopodobnie wchłaniany około dwa razy lepiej niż potas z pożywienia lub innych suplementów. Myślę, że tak, ponieważ nasze badanie absorpcji ReMag® pokazuje, że ReMag® ma rozmiar pikometra i jest w pełni wchłaniany na poziomie komórkowym. Nie przeprowadziliśmy jeszcze badania wchłaniania Pico Potassium®, ale proces produkcji jest taki sam dla obu minerałów, więc wchłanianie powinno być podobne. Więc jeśli masz niedobór w diecie 1200 mg, powinieneś przyjąć do 6 dawek Pico Potassium®. 6 dawek = 594 mg.

Ustalenie odpowiedniej dawki dla Ciebie

Myślę, że aplikacja cronometer.com to świetne narzędzie, które pomoże Ci dowiedzieć się, ile potasu dostajesz w swojej diecie, a tym samym, ile musisz uzupełnić.

Podobnie jak ReMag®, Pico Potassium® jest w pełni wchłaniany na poziomie komórkowym i dostarcza organizmowi maksimum minerałów.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości