Kandydoza, antykoncepcja i zdrowy styl życia

Kandydoza, antykoncepcja i zdrowy styl życia

Zły styl życia, stres, niezdrowa dieta, antykoncepcja – wszystko to może wpływać na jakość życia wielu kobiet. Tutaj dr Dean wyjaśnia przyczyny niektórych problemów i dodaje historię zadowolonejklientki.

Motywacja jest ważna

Czasami nie jest łatwo pozostać przy zdrowym stylu życia. Dlatego jest wspaniale, że ludzie dzielą się z nami swoimi historiami sukcesu – możemy się od nich uczyć i widzieć, że na końcu tunelu jest światełko. Mam nadzieję, że to rozpali w tobie iskrę determinacji, tak jak we mnie!

Doświadczenie klientki

Miniony rok był dla mnie bardzo trudny. Byłam przepracowana, przytłoczona i czułam się beznadziejnie. Wtedy natknęłam się na Pani książkę o przeroście drożdży. To zmieniło moje życie.

Szukałam Panią w sieci, znalazłam inne Pani książki i nagrania. Cierpiałam na niepokój, ataki paniki i bezsenność i brałam leki na wszystkie 3 problemy… dopóki nie dowiedziałem się o ReMagu i książce Magnez dla zdrowia !!

Pani cenne rady i niezliczone e-maile z personelem przywróciły mi życie! Po kilku miesiącach stosowania waszych suplementów odstawiłam leki i jestem w stanie prowadzić zdrowy tryb życia! Zaczęłam lepiej spać, wróciłam do pracy, czuję się świetnie i cieszę się rodziną!

Nie ma słów, by wyrazić moją wdzięczność za wszystko, co dla mnie Państwo zrobili. Jestem na zawsze Państwa dłużnikiem! Mam nadzieję, że mogę spłacić dług wdzięczności polecając Wasze produkty moim znajomym i rodzinie!! Dziękuję z głębi serca, Dr. Dean !!

=== Klaudia

Zaprojektowałem nasze suplementy jako "cegiełki do budowy twojego nowego ja". Pomagają odbudować organizm na poziomie komórkowym i odzyskać zdrowie. Wtedy możesz skupić się na jakości swojego życia, a nie tylko na przetrwaniu. I nie trzeba rezygnować z przyjmowania leków — suplementy są wystarczająco bezpieczne, aby pasowały do ​​istniejących leków.

Wszystkie formuły są opracowane na tym samym wysokim poziomie, co ReMag®, który może wybrać tysiące osób, które zadowolą się tylko tym, co najlepsze.

Jednym z moich ulubionych tematów zawsze był przerost drożdży i związek z antykoncepcją

Od dziesięcioleci mówię o problemie z pigułkami antykoncepcyjnymi i przerostem drożdży. Kiedy drożdże przerastają, ponieważ są karmione hormonami zawartymi w pigułkach antykoncepcyjnych, chemiczne produkty uboczne drożdży (których jest wiele) mogą zostać wchłonięte do krwiobiegu. I w ten sposób stworzyć niekończącą się zapalną kaskadę. Ta interakcja biochemiczna może również wpływać na twoje dzieci. Jak możesz chronić następne pokolenie?

Proponuję, aby antykoncepcja hormonalna nie była stosowana dłużej niż pięć lat lub powyżej 35 roku życia. Sama stosowałam antykoncepcję przez 15 lat i te lata były straszne.

Przechodziłam szkołę medyczną, staż, nową praktykę, WSZYSTKO w tym samym czasie, więc nie mogę oddzielić skutków ubocznych antykoncepcji od ogromnego stresu! Nic dziwnego – jelito znane jest jako „drugi mózg”, ponieważ wytwarzane jest tu 90% serotoniny. Tak więc, o ile jelita nie są szczęśliwe, my nie jesteśmy szczęśliwi. I mogę powiedzieć, że jelita nie są szczęśliwe, gdy nie mają pod kontrolą drożdży. Nie wiedziałam, jak źle czułam się na lekach, dopóki z nich nie zrezygnowałam. Brałem je tak długo, że się do nich przyzwyczaiłam.

Jeśli kiedykolwiek brałaś pigułki antykoncepcyjne lub antybiotyki, można mieć przerost drożdży. Antybiotyki niszczą zarówno złe, jak i dobre bakterie, co prowadzi do przerostu drożdżaków, a kortyzol wraz z antykoncepcją i cukrem karmi głodne drożdże.

Na szczęście mikrobiom jelitowy zawiera 100 bilionów pożytecznych mikroorganizmów, które tylko czekają, aby zacząć przywracać zdrową równowagę układu pokarmowego, ale mogą potrzebować pomocnej dłoni!

Flora ReVive® to nasz rewolucyjny probiotyk i łagodny środek przeciwgrzybiczy. Wykorzystuje siłę natury, aby wspierać te pożyteczne organizmy i przywracać harmonię mikrobiomowi jelit.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości