Znaczenie potasu – wyjaśnia dr. Carolyn Dean

Znaczenie potasu – wyjaśnia dr. Carolyn Dean

Dla niektórych osób potas może być takim samym cudem jak magnez. Znacząco zwiększa energię w organizmie. Tutaj dr Carolyn Dean krótko opisuje swój suplement potasu Pico Potassium.

Potas

Potas jest trzecim najobficiej występującym pierwiastkiem w ludzkim ciele. Jego niedobór może przyczynić się do chorób układu krążenia. 98% tego niezbędnego minerału znajduje się wewnątrz komórek. Dlatego tak ważne jest, aby potas był dostarczany w formie, która może dostać się do komórek, zanim zostanie wydalony z organizmu.

Nasze pikojonowe minerały zostały opracowane tak, aby zapewnić maksymalną absorpcję. Idą tam, gdzie większość suplementów zawodzi: do wnętrza komórki.

Ponieważ Pico Potassium jest wchłaniany na poziomie komórkowym, efekty mogą być niezwykłe. Oto jedna z takich historii.

Historia klientki

Kiedy pojawił się na rynku Pico Potassium, od razu go spróbowałam. Mam mało potasu i mam problem z jego wystarczającą ilością. Moja babcia też zawsze miała za mało. Ten problem nigdy nie został rozwiązany.

Zmarła z powodu zastoinowej niewydolności serca. Nie chcę, żeby przytrafiło mi się to samo.

Odkąd zaczęłam brać Pico Potassium, moja energia zaczyna rosnąć. Czuję się bardziej sobą. Zanim zaczęłam brać Pico Potassium miałam problemy z oddawaniem moczu. Kiedy byłam u kogoś z wizytą, chodziłam do toalety 3-4 razy. Teraz to tylko raz lub wcale. Im mniej muszę iść, tym więcej składników odżywczych zostaje we mnie. Jestem zdrowsza i silniejsza.

Bardzo, bardzo dziękuję. W końcu odzyskuję swoje życie. Pico Potassium to mój cud.

=== Dalene

Pico Potassium został opracowany tak, aby zapewnić maksymalną wchłanialność. Jest to szczególnie odpowiednie dla osób, które mają niski poziom potasu lub mają problemy z przyswajaniem składników odżywczych.

Ach, te owoce

Uzyskiwanie dodatkowego potasu z pożywienia oznacza dostarczanie owoców bogatych w potas, a to jest słodkie.

Jednak możesz potrzebować wyższego poziomu potasu. To bardzo ważny elektrolit.

Udowodniono na przykład, że osoby spożywające dużo potasu mają mocniejsze kości. Zwiększenie spożycia potasu i zmniejszenie sodu może obniżyć ciśnienie krwi.

Jednak większość pokarmów zalecanych w celu zwiększenia spożycia potasu to pokarmy bogate w cukier, takie jak banany, pomarańcze, morele, suszone śliwki, rodzynki i daktyle.

A jeśli nie chcę jeść więcej cukru z owoców?

Jest rozwiązanie: Pico Potassium

Wykorzystując tę ​​samą technologię, co minerały pikojonowe ReMag i ReMyte wyprodukowaliśmy własny produkt potasowy. Pico Potassium® został opracowany z myślą o maksymalnej absorpcji. Jest świetnym dodatkiem do preparatów ReMag i ReMyte.

Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości