Naturalne leczenie depresji, lęków i ataków paniki

Naturalne leczenie depresji, lęków i ataków paniki

Ekonomiści twierdzą, że po kryzysie świat nie będzie taki sam jak przedtem. Dlatego niezwykle ważne jest utrzymanie dobrego zdrowia psychicznego, abyśmy go przezwyciężyli mogli w pełni pracować lub rozpocząć własne projekty. W tym artykule dr Carolyn Dean doradza nam, jak zachować zdrowie dzięki swoim suplementom.

Jak magnez może nam pomóc

Magnez wspiera nadnercza, które są przepracowane przez stres, co prowadzi do połączonych objawów niedoboru magnezu i objawów wyczerpania nadnerczy, takich jak lęk, depresja, osłabienie mięśni, zmęczenie, drgania oczu, bezsenność, anoreksja, apatia, lęk, słaba pamięć, splątanie, gniew, nerwowość i szybki puls. Serotonina, substancja mózgowa „poprawiająca samopoczucie”, która jest sztucznie wzmacniana przez niektóre leki, zależy od magnezu pod względem produkcji i działania. Ponadto niedobór magnezu jest silnie powiązany z zaburzeniami snu, które mogą powodować lub zwiększać lęk.

W przeglądzie składników odżywczych stosowanych w leczeniu lęku „wszystkie trzy randomizowane próby kontrolne suplementów zawierających magnez miały pozytywne wyniki”. W modelu zwierzęcym niedobór magnezu powodował niepokój i rozregulowanie osi HPA; zamiast leczenia magnezem zaproponowano jednak leczenie farmakologiczne.

Recenzja suplementacji i lęku przez Boyle'a i Bernarda napisała: „badania na zwierzętach i ludziach sugerują, że magnez może odgrywać ważną rolę w etiologii afektywnych zaburzeń nastroju. Ustalono związek między magnezem a afektywnymi stanami depresyjnymi. Magnez odgrywa kluczową rolę w działaniu układów psychoneuroendokrynnych oraz szlaków biologicznych i transdukcyjnych związanych z patofizjologią depresji. Na przykład wszystkie elementy osi limbiczno-podwzgórzowo-przysadkowo-nadnerczowej są wrażliwe na działanie magnezu. Wykazano również, że magnez hamuje podpałkę hipokampa, wpływa na osłabienie wrażliwości kory nadnerczy na ACTH i może wpływać na dostęp kortykosteroidów do mózgu na poziomie bariery krew-mózg poprzez jego działanie na p-glikoproteinę.”

Plan:

Zacznij od 4 suplementów i stopniowo dodawaj krople RnA ReSet Drops™.

1) Nawodnienie: pomnóż swoją wagę przez 0,03 - wynikiem jest minimalna liczba litrów, którą powinieneś wypić dziennie. Dodaj ¼ łyżeczki himalajskiej, celtyckiej lub morskiej soli do każdego litra. Sód jest szczególnie ważny dla nadnerczy.

2) ReMag®: 4-6 łyżeczek (10-15 ml) w wodzie solonej solą morską, popijaj przez cały dzień. Rozpoczynając korzystanie z ReMag, zacznij powoli od niskich dawek! I stopniowo dodawaj, aby osiągnąć dawkę, która przynosi ulgę.

3) ReAline®: 2 / dzień. L-tauryna, L-metionina (prekursor glutationu), metylowane i oparte na żywności witaminy B. Witaminy z grupy B wspierają zdrowie nadnerczy i uspokajają układ nerwowy.

4) ReMyte®: Gdy nadnercza są wyczerpane, tarczyca jest zestresowana. Dziewięć z 12 minerałów w ReMyte jest niezbędnych do produkcji hormonów tarczycy.

5) Whole C ReSet™: Witamina C jest niezbędnym budulcem nadnerczy.

Aloha
Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości