Suplement RnA ReSet ReMag na zdrowe ciało i umysł

Suplement RnA ReSet ReMag na zdrowe ciało i umysł

Magnez jest składnikiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała i umysłu. Odgrywa rolę w ponad 300 różnych reakcjach enzymatycznych w celu utrzymania różnych funkcji metabolicznych.

Magnez reguluje także zdolność antyoksydacyjną organizmu, stan energetyczny i stabilność genomu, a także spowalnia niektóre procesy starzenia w mózgu.

Chociaż minerał ten odpowiada za wiele ważnych funkcji w organizmie człowieka, szacuje się, że aż 80% światowej populacji cierpi na niedobór magnezu. Z tego powodu rozsądne jest przyjmowanie suplementu magnezu, aby zapewnić utrzymanie zdrowego poziomu magnezu w organizmie.

Suplementy magnezu

Dr. Carolyn Dean, autorka książki The Magnesium Miracle (Magnez dla zdrowia), poleca magnez z RnA ReSet - ReMag. ReMag został specjalnie zaprojektowany tak, aby był dobrze wchłaniany przez organizm na poziomie komórkowym, dzięki czemu suplement zapewni możliwie największe działanie magnezu.

Ponieważ organizm w sposób naturalny wydala magnez, którego nie wykorzystuje, nie ma możliwości przedawkowania leku ReMag. Nawet jeśli zażyjesz dawkę większą niż zalecana przez FDA, która może być wymagana u osób, u których występuje już niedobór, nie ma powodu się martwić. Większość osób chcących uzupełnić magnez będzie musiała codziennie przyjmować od 10 do 20 ml ReMag, aby zapewnić sobie wystarczającą ilość tego niezbędnego minerału.

Diagnostyka niedoboru magnezu

Każdy, kto uważa, że może mieć niedobór magnezu, może skorzystać z ankiety dr. Carolyn Dean, dostępnej TUTAJ, która zadaje serię pytań dotyczących wielu potencjalnych objawów niedoboru magnezu.

Jak podaje jedna z książek dr. Carolyn Dean, istnieje 65 możliwych objawów niedoboru magnezu, ale test można również wykorzystać do sprawdzenia oznak ewentualnego niedoboru magnezu. Objawy są różne i obejmują skurcze nóg lub niepokój nóg w nocy.

Osoby, u których wystąpią niektóre lub wiele z powyższych objawów, mogą chcieć poeksperymentować ze stosowaniem suplementów magnezu lub kremów magnezowych (ReMag Lotion Plus). Jeśli objawy są spowodowane brakiem magnezu, zostaną one złagodzone. Jeśli tak nie jest, jak stwierdzono powyżej, nie ma możliwości przedawkowania magnezu, więc nie spowoduje to żadnych szkód.

Właściwości zdrowotne magnezu

Korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania magnezu są liczne. Wykazano, że zwiększone spożycie magnezu poprawia lub pozwala uniknąć różnych schorzeń. Są to np. osteoporoza, cukrzyca, migreny, stany lękowe i objawy napięcia przedmiesiączkowego.

Nieodpowiednie spożycie magnezu wiąże się z większym ryzykiem chorób serca, takich jak wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie) i gromadzenie się tłuszczu na ścianach tętnic (miażdżyca). Korzyści zdrowotne wapnia są wzmocnione i stabilizowane przez magnez, więc każdy, kto przyjmuje suplement wapnia dla zdrowia, powinien również przyjmować dodatkową dawkę magnezu.

Różne badania wykazały związek pomiędzy zmniejszonym ryzykiem cukrzycy i większym spożyciem magnezu.

Korzyści z magnezu dla zdrowia psychicznego

Niedawne badanie kliniczne przeprowadzone w Larner College of Medicine wykazało, że przyjmowanie suplementów magnezu łagodzi objawy depresji i lęku. W badaniu wzięło udział 126 osób, u których zdiagnozowano depresję, którą sklasyfikowano jako łagodną do umiarkowanej, i stwierdzono, że suplementacja magnezem znacząco zmniejszyła objawy depresji i lęku po 12-tygodniowym badaniu. Magnez odgrywa również rolę w tym, jak dobrze radzimy sobie ze stresem.

Dr. Carolyn Dean

Ostrzeżenie!
Ta strona ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje porady medycznej.
Kategorie

Szybka nawigacja
Wyłączenie odpowiedzialności!
Nie badamy, nie diagnozujemy, nie leczymy ani nie próbujemy zapobiegać chorobom, a żadna rada lub oświadczenie klientów, którzy zostawili nam recenzje w jakikolwiek sposób, nie implikuje jakiegokolwiek wpływu na zdrowie wynikającego z używania naszych produktów. Wyniki będą się różnić. Wszelkie oświadczenia zawarte na tej stronie nie zastępują porady medycznej, zapobiegania ani leczenia.

Picomineral.pl

ReMineralizuj się! Wysoko przyswajalne minerały od Dr. Carolyn Dean - RnA ReSet

Wiadomości